Режимите на Ипократис - тема 15

  • 114 859
  • 775
  •   1
Отговори
# 585
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
Потърсете назад, преди време някой който е минал на втори или трети етап от режима беше пуснал варианти за заменки.

# 586
  • Варна
  • Мнения: 4 108
На мен да, затова почнах да си правя рецепти от сайта, които са ми вкусни.
Вечеря - салата зеле с моркови и сирене ме влудява. За да не зарежа идеята просто си правя алтернативи и ми е приятно.

Така не нарушаваш ли "предписаното" ?
И на мен най - неприятното ми е 200 гр салата и 50 гр сирене за вечеря ... Sad

С един омлет със спанак колко да го наруша... Или с тиквичка с извара. Зеле и моркови повече няма да ям, ще си задушавам зеленчуци. Такива работи.
По-важно е да ми стане начин на мислене, а не след тази омразна вече салата после да съм гладна и в недобро настроение Simple Smile

# 587
  • Мнения: 30
Момичета, здравейте,

На мен вчера ми беше 3-тото мерене на 16тия ден от режима, до сега бях свалила 4 кг общо, но сега съм качила 600 грама. Веднага се отчаях, но си признавам че хапнах една мазна и голяма пица в свободния ден и веднага писах на Ипократис, който ме успокои че е нормално, добре вървя с свалянето, освен това ядейки по-мазни и солени неща съм задържала вода. Да видим какво ще стане. Аз спазвам изцяло режима му.

# 588
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
Огладнявам и аз, хич не го обичам това чувство. 😄 Понякога издържам, понякога награбвам, каквото ми попадне пред очите.

# 589
  • Мнения: 30
Огладнявам и аз, хич не го обичам това чувство. 😄 Понякога издържам, понякога награбвам, каквото ми попадне пред очите.

Аз от 17 дни само 2 дни не съм била гладна, иначе през останалото време все съм си Sad

# 590
  • Мнения: 50
Здравейте, аз си поръчах едномесечен режим, ако се чувствам добре и издържа да го спазвам мисля след това да продължа с 3-месечния. А съм на 29 г. , 164 с. и тежа 76 кг. Целта ми е 60, каквито бях преди 7 г. Днес ми е 2-ри ден, засега не чувствам глад, надявам се да бъде така и през следващите 28 дни. Simple Smile Желая успех на всички тук, ще споделя резултата след първото теглене. Приятен уикенд. Simple Smile

# 591
  • Мнения: 28
Здравейте, аз си поръчах едномесечен режим, ако се чувствам добре и издържа да го спазвам мисля след това да продължа с 3-месечния. А съм на 29 г. , 164 с. и тежа 76 кг. Целта ми е 60, каквито бях преди 7 г. Днес ми е 2-ри ден, засега не чувствам глад, надявам се да бъде така и през следващите 28 дни. Simple Smile Желая успех на всички тук, ще споделя резултата след първото теглене. Приятен уикенд. Simple Smile
Успех ти пожелавам. Simple Smile

На мен днес ми беше първото мерене и теглене.
Резултат - никакъв. 
Нито грам,  нито сантиметър.
Тази седмица бях в цикъл и реших,  че може да е от това.
Ще потърпя още една седмица,  да видим какво ще стане. 

Усмихнат ден на всички.  Simple Smile

# 592
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Потвърждавам, че цикълът се отразява.
Моя свърши вчера и кантарът веднага е надолу ...
Добре дошла, Inche Simple Smile
За обяд си направих омлет с овесени трици (две яйца). Разболявам се и реших да хапна нещо различно ...

# 593
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
Аз, когато съм заета с нещо, не забелязвам глада. Обачееее ако нямам задачи, по които да ходя и да ме разсейват, лошо става. Simple Smile
Чакам с нетърпение дните с ориз и месо, месото усещам, че доста ми липсва. Също и това пиене на вода в това студено време .... Grin

# 594
  • Мнения: 50
Също и това пиене на вода в това студено време .... Grin

Аз също не съм по водата. Има дни, в които изобщо не пия вода, за мен е постижение ако ми се съберат 300 мл. вода.

# 595
  • Мнения: 30
Здравейте, аз си поръчах едномесечен режим, ако се чувствам добре и издържа да го спазвам мисля след това да продължа с 3-месечния. А съм на 29 г. , 164 с. и тежа 76 кг. Целта ми е 60, каквито бях преди 7 г. Днес ми е 2-ри ден, засега не чувствам глад, надявам се да бъде така и през следващите 28 дни. Simple Smile Желая успех на всички тук, ще споделя резултата след първото теглене. Приятен уикенд. Simple Smile


Успех и от мен, днес ми е 18ти ден. Аз директно си поръчах за 6 месеца, но края на всеки месец ще си получавам следващия.

# 596
  • Мнения: 50
Привет на всички от Бургас. Днес е денят за моето първо претегляне и премерване.Резултатът е -2 кг. , но без промяна в обиколките.
Такава радост не бях изпитвала скоро Simple Smile

# 597
  • Мнения: 28
Привет на всички от Бургас. Днес е денят за моето първо претегляне и премерване.Резултатът е -2 кг. , но без промяна в обиколките.
Такава радост не бях изпитвала скоро Simple Smile

Браво на теб! Продължавай в същия дух. Simple Smile

Явно само на мен не ми се отразява този режим, а съм стриктна до грамчето. Sad
Днес ми беше второто теглене - нищо от никъде.
И вода пия като смок, и интервалите спазвам, и храните спазвам ... Някой ден може и да стане.

Хубав ден на всички ви! Flowers Hibiscus

# 598
  • Мнения: 12
Здравейте 😊 Днес е ден 17ти и резултатите при мен са -3 кг и -2 см от талия и ханш, което но този етап мисля че е задоволително. 🙃 Продължавам напред и стискам палци на всички ❣

# 599
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Polince, не си само ти, и на мен не ми се отразява, а го спазвам, че и на фитнес ходих. После заради грип и кофти цикъл пропуснах три тренировки, но факт е, че не се повлиях толкова на кг. колкото останалите момичета.

Общи условия

Активация на акаунт