Режимите на Ипократис - тема 15

  • 114 890
  • 775
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 152
Да има Simple Smile
Здравейте,днес ми беше 2ри ден от поръчан 30 дневен режим от Ипо. Бях го поръчала през 2016г. и го пазих 21 дни като от 63 кг паднах на 60 кг,но летните почивки си оказаха влияние и волята ми пропадна. Дълго време ги запазих,но тази зима качих до 67 кг. Откриха ми ИР ,пробвах какви ли не режими,но все се провалях бързо и качвах повече. Именно за това реших да се върна при Ипо,защото имам нужда да си променя начина на мислене относно храната.
За справка съм на 32 г. , 171 см., 67 кг.
Дано има още останали момичета,с които да се подкрепяме Simple Smile

# 736
  • София
  • Мнения: 15
Здравей, Mimisito_86!
Аз от днес започвам втори 30 дневен, за първия месец свалих 3кг. Надявам се втория поне 4.
Радвам се, че се включи, да се подкрепяме.
Успех!

# 737
  • Варна
  • Мнения: 152
Здравей  krisanka_81, надявам се че подкрепяйки се ще постигнем целите си 🤗
Може ли да попитам във втория месец с колко грама вдигат порциите ?

# 738
  • София
  • Мнения: 15
Здравей, Mimisito_86!
Нямам увеличаване на грамажа, предполагам, че е защото имам още доста за сваляне. А и честно казано количествата ми стигат за засищане.
Имам включени нови продукти, и ми разрещава да заменям някои продукти: "На този етап вече можете да разнообразявате менюто. Изборът е Ваш! Лесно е! Нужно е единствено да спазвате следните уравнения:

    пилешко = риба
    картофи = ориз = паста (спагети, макарони, пенне, кус кус и др.)
    сирене = всякакъв вид сирене с до 40 % масленост

Всеки път когато имате в режима си един от продуктите от дадено уравнение – можете да го заменяте с всеки друг от уравнението, като спазвате указаните в режима Ви количества."

# 739
  • Варна
  • Мнения: 152
Благодаря ти за инфото krisanka_81 Simple Smile
Момичетата по-назад бяха писали за заменките във втори и трети месец и като гледам и твоето е същото,което ме кара да мисля,че няма голям смисъл да поръчвам нов режим,а просто да следвам тези правила докато не смъкна .
За съжаление аз с тези грамажи съм много гладна през целия ден. 150 гр месо,150 гр. зеленчук,или 300 гр. моркови с малко сирене...но ще стискам хах.
Как върви при теб ?

# 740
  • Berlin
  • Мнения: 11 266
След всеки месец мисля, че имаше въпрос дали сте били гладни по време на изминалия период. Може би, ако си постоянно гладна с тези количества, на следващия етап ще се съобразят с това.

# 741
  • Варна
  • Мнения: 152
Как няма да съм, като изчислявайки калориите,имам не повече от 1000 - 1100 Simple Smile
Докато ми свикне организма ще е трудно,защото аз преди цял ден нищо не ядях или по 1 кисело мляко и вечер се натъпквам с каквото има на масата,че и десерт и гризки понякога с филм 😂😫

# 742
  • Berlin
  • Мнения: 11 266
Толкова са, да.

# 743
  • Варна
  • Мнения: 152
Явно сама си пиша,но все пак съм започнала режима и ще давам отчети за смъкнати кг.След 6 дни - 2 кг. Simple Smile
Следващо теглене 2.06.

# 744
  • София
  • Мнения: 15
Здравейте!
Mimisito_86 браво за резултата!
Аз ще се меря на 01.06. Съботното мерене го пропуснах, понеже съм в цикъл и се чувствам много подута, реших да не се разстройвам /ако има за какво/. Иначе продължавам диетуването, да видим до какви резултати ще довезе този месец. Но все ми се струва, че много тромаво отслабвам. Да имаше как изведнъж да изчезнат пустите килограми, ама не става...

# 745
  • София
  • Мнения: 15
Mimisito_86, сега ти прочетох грамажите - при мен на 150гр месо има и 200гр зеленчуци или 300 гр зеленчуци по избор с 50 гр сирене. Ако ти е много гладно питай диетолога дали не може да ти увлеличи грамажите.
abs при попълването на анкетата за втория режим наистина имаше въпрос дали ти стига храната .

# 746
# 747
  • Варна
  • Мнения: 4 108
- 6,8кг., за 4 месеца заедно с фитнес Simple Smile

# 748
  • Германия
  • Мнения: 60
Момичета, аз преди седмица си поръчах едномесечния режим. Още не е пристигнал, но от вчера започнах с това, което е на първа страница в темата. Ще докладвам какво се случва. Мисля да не се тегля всеки ден.
Успех на който също е на режим.

# 749
  • Германия
  • Мнения: 60
Момичета, аз преди седмица си поръчах едномесечния режим. Още не е пристигнал, но от вчера започнах с това, което е на първа страница в темата. Ще докладвам какво се случва. Мисля да не се тегля всеки ден.
Успех на който също е на режим.

Пристигна, пристигна и от понеделник започнах.
Много е различен от този, който е показан във форума. Но аз, първо, съм на сто и кусур години, второ, сутрин ставам много рано и е съобразен с тези подробности.
Получих парола за сайта, където имам профил и ще мога да си нанасям данните, да задавам въпроси и да получавам помощ.
Първо впечатление - много грамотно е направено всичко, ако  съм постоянна, ще има резултат.
Ще напиша какво се е случило през тази седмица в следващия понеделник.

Общи условия

Активация на акаунт