Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... XLVIII

  • 72 647
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 473
Препоръчвам горещо филма "Концертът" на режисьора  Раду Михайлеану. Плаках от смях, а накрая и от тъга. Телевизия BIT пуска много качествени филми, далече от комерсиалното кино. Сега свалям други два филма от същия режисьор, за които прочетох много добри отзиви.

# 721
  • Мнения: 2 280
Някакви отзиви за “Ох, на дядо” и “XIa”?

# 722
  • Мнения: X
 Аз  отдавна съм фен на   Раду Михайлеану  и ви препоръчвам всичко негово .
  Не само "Концертът" - "Изворът на жените " ,"Влакът на живота", "Живей и бъди! " .
 

# 723
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
От мен препоръка за една изумително красива приказка за любовта:
Он - дракон (2015)
http://www.imdb.com/title/tt4057376/

Бих изгледала филма отново на голям екран, стига да го пуснат по киносалоните ни.
Ето и трейлъра

# 724
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Dedales - страхотен психотрилър! Интригуващ, заплетен, оригинален, с брутален финал. Евала на французите!
Учудвам се, че американците са пропуснали да му направят някой бозав римейк, но никога не е късно. Mr. Green

# 725
  • Мнения: 473
Започва нов мини сериал по Стивън Кинг, първата серия е много добра. http://www.imdb.com/title/tt2879552/

# 726
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Dedales - страхотен психотрилър! Интригуващ, заплетен, оригинален, с брутален финал. Евала на французите!
Учудвам се, че американците са пропуснали да му направят някой бозав римейк, но никога не е късно. Mr. Green


Това ще се гледа!

Сега се сетих да препоръчам една френска комедия, мисля че се споменаваше по едно време тук:
Qu'est-ce qu'on a fait au Bon Dieu?
Особено за франкофони, да не се губят смешките в превода.

Преди време много се впечатлих от Франсоа Озон, след като му гледах "5х2", после по мое усмотрение гледах този, но не беше чааак толкова добър. Можете ли да ми препоръчате друг негов филм?

# 727
  • Мнения: 2 254
Искаш да кажеш, че има шанс това да е тазгодишният "Гранд хотел "Будапеща"? Аз на това се надявам, откакто разбрах, че ще го пускат рано-рано...

Изгледах го и аз днес. Как да кажа... от слабите на Коен е. Аха да тръгне и да избухне мощно,  пиууу по нандолнището и свърши набързо. Ма точно като навлажнен бенгалски огън ми беше, чакаш да блесне и нъц. Щото нажежаването в началото го имаше, куфарчето с парите, един досадник, дето все викаше "шарап", прииждаха интересни типажи... и тъкмо си викам Ей, сега като ше омотаят краищата ще е пълен кеф да гледам как ще ги размотаят и те изписаха Ди енд.
 Може да е търсен ефект, като подидея на главната идея за кухината на Холивуд, но все пак, исках наред с тънката сатира да има и дебелашка комедия по Коеновски.
   Иначе Baird Whitlock печели Оскар за най-хитро име на герой. Simple Smile)))


# 728

Общи условия

Активация на акаунт