Проблем с разходките - Помогнете!

  • 1 795
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Благодаря ritka! Ще съм много задължена, ако попиташ.  Hug  bouquet

# 16
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Понеже пишеш, че досега сте били при мама и тати, да не би да е свикнал постояннно на ръце и сега да не иска просто да си стои в количката сам. И ние понякога имаме такъв проблем, но то е когато му се спи и му е трудно да се отпусне. Също причината може да е зъбче.
Пожелавам ти нещата при вас да се оправят бързо и разходките ви да се превърнат в забавление и за двамата  Heart Eyes

# 17
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Благодаря ви на всички, момичета!   bouquet Hug Peace
Zuzi, май точно това е проблема. Сега като си се върнем в къщи ще видим как ще я караме.

# 18
  • Мнения: 664
Дъщеря ми беше така и да не те отчайвам, продължи доста дълго...месеци  Twisted Evil И тема бях пускала тук. Принудих се да я сложа полуседнала на 4 месеца и пак ревеше! Биба, играчки, успокояване...нищо не помагаше. Положението се пооправи чак като я сложих в лятната количка, към 7-месечна беше. А заобича наистина количката и разходките ни станаха удоволствие някъде около 10 месеца Laughing Просто има такива бебета, детенцето ще го израстне...в един момент. Ние  мноого я носехме, кенгуру и най-вече слинг, слинга го обожаваше и така сме я разхождали с часове.

# 19
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Пожелавам ти в най-скоро време разходката да се превърне в приятно изживяване и за двете страни.


 Peace

Иван беше така до към 6-ти месец когато му минаха коликите, аз излизах когато знаех че ще спи сядах на кафе с приятелки и когато се събудеше и наддадеше глас си тръгвах  Confused

# 20
  • София
  • Мнения: 39 764
В кенгуруто не можеш ли да го обръщаш с гръб към теб?
Аз Дияна в кенгуруту я носих така, подвивах гърба на кенгуруто, за да може да вижда. То зависи и от модела на самото кенгуру де.
Успех с отучването "на ръце".

# 21
  • София
  • Мнения: 1 936
При нас положението е същото. Вече излизам на разходка само когато на Лорка й се приспи и тя спи навън. Но! Спи само когато бутам количката, така че не мога да седна и за пет минути дори. И аз купих дрънкалка, давам биба, но нищо не помага. Когато се събуди се прибираме вкъщи. Един ден я изнесох с кенгурото, там мълчи и гледа напред, но като спра за секунди дори тя започва да пищи. Така миналата седмица й купих шапка за 5 секунди, не можах дори да ги разгледам като хората щото в момента, в който спрях пред щанда и тя нададе вой...

# 22
  • Мнения: 1 059
И ние имахме такъв период. Обикновено ставаше така че аз бутах празна количка, а тати носеше дребния в кенгуруто,е случвалосе е и аз да го нося в кенгуруто и да бутам като го няма тати. Имаше период в които като съм сама излизах само покраи блпка за да мога да се прибера бурзо ако ревне.

# 23
проблема е 4е сте го свикнали на раце .вината е
вав вас  тои сам ште се оту4и не трявжа да го взимате много.и иние имахме проблем.ката е като са при дядо и даба  bouquet

# 24
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
разходките гледам да съвпадат с времето за сън; така хем е в количката и кортува, хем аз мога да седна на кафенце

# 25
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Ох, и ние имаме същия пролем в момента, затова с интерес изчетох всичко и установих, че всички постъпват по подобен начин - разходки около дома, носене на ръце или в кенгуру и горещи молитви да мине по-бързо този период. Сега поне е топло и можем да ги носим, ами ако беше зима??? newsm78
Нашия изобщо не дава да го приспивам на ръце, т.е. не е свикнал на ръце, просто иска да опознава света. Прав в ръцете ми виси с часове навън. Ще си го носим, няма начин.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 057
Мъжът ми като бебе, е бил ужасно ревлив. Искал е само на ръце, но техните му купили лятна количка... която използвали за сестра му, той просто не е искал да седи в нея. Бабите са били далече, та майка му го е носила подпрян на хълбок, докато е проходил... на 9 месеца.
Опитай да го разхождаш със слинг, така хем ще може да зяпа наоколо, хем ще е гушнат  Party

# 27
  • София
  • Мнения: 281
и ние сме минали през такъв етап!  Sad честно да ти кажа нищо не помагаше - бебка го израстна, но най-важното е да не спираш с разходките. аз процедирах по следния начин - тръгвахме на разходка, когато знаех, че ще заспи почти веднага и така като се събудеше навън в количката рева беше по-малко и постепенно свикна да не излизаме с рев. за щастие този период при нас продължи само около 2-3 седмици.  Simple Smile
най-искренно ти желая и при вас да отмине скоро този проблем!  Praynig

# 28
  • Мнения: 507
Дъщеря ми ревеше много в количката докато не се научи да седи 4-5м. някъде. И после нямаше проблем както си седи и разглежда, така и заспиваше.
Дребния още реве и най-далечната ми дестинация с количката е детската на каката! Mr. Green Най-интересното е че реве докато се движим ако седнем някъде (напр. на кафе) може половин час да не се сети за мен и само да разглежда Crazy. Иначе с кошницата в колата и от там - кенгурото.

# 29
  • София
  • Мнения: 529
Проблемите с количката при нас започнаха точно на вашата възраст -3-4 месеца. Вече искаше да седи и да гледа наоколо, а от легнало положение.... не става.... Sad
След кошмарна седмица с рев на всяко излизане зарязах количката и 10 дни се разхождахме с кенгурото (обърната напред, разбира се). Тя доволна, аз също!!! Тя нагушкана, аз с болки в кръста, но не и изнервена!  Laughing
И после беше забравила истеричния рев, от който даже не можеше да заспи.

Сега, въпреки, че вече седи и гледа наоколо пак има проблемни дни. Но вече е голяма и мога да я позалъжа докато се приберем.

А бебчетата са бебчета - имат нужда от носене, гушкане и нежност точно както от храна, дрехи и сухо дупе!!!  Laughing Не се притеснявай, че е разглезен, а се опитай да пренастроиш мисленето и да се наслаждаваш на тези моменти.
Трудно ще ти е да се справяш с всичко сама, но ще се справиш! Ако ти кажа колко неща правим заедно - или с кенгуро или с една ръка даже питка месихме веднъж! Пък ако не успееш да изчистиш или да сготвиш - голяма работа! И утре е ден!

Ако го оставяш да реве толкова време съвсем ще намрази количката... И ще знае, че като го сложиш там следва .... РЕВ

Успех с разходките и дано скоро ви мине периода!

Общи условия

Активация на акаунт