Съвет за бебефон ?!?

  • 15 661
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35 965
Моят е Филипс, но като гледам 2 посочени, Чиполиното е с много повече екстри и няма да сбъркаш да дадеш 15 лв. повече - той е и с адаптори, и с батерии, единия комплект са зареждащи се

# 16
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Аз пък препоръчвам следното:
1. ТСМ видеобебефон за 92 лв.  -има го в склада на Айвън 7 в Младост 2
2. Камера + мониторче - комплект, който също струва 92 лв - има го в магазина на Роадстар, в Овча купел, срещу банята на Т-образното кръстовище.

Горещо препоръчвам Видеобебефоните, защото се използват успешно даже и когато порастнат децата и ги оставяме да си играят самички.  Аз така мога да върша сумати неща по другите стаи и да наблюдавам малкия бандит как си играе Hug
Леко раждане и прекрасно здраво бебче   bouquet

Последна редакция: пн, 10 апр 2006, 09:22 от Lioness

# 17
  • Мнения: 104
Нашия е филипс и съм много доволна  Peace
Сори, че не съм по темата


 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

# 18
  • Мнения: 489
Взехме на Чиполино!
Но се чува като заплаче иначе като хълца или нещо измърмори светят лампичси и малко шуми но пак е ок-вече му хванахме цаката Mr. Green
Детската стая е на втория етаж и няма проблем с обхвата долу в хола.
 Hug

# 19
  • Варна
  • Мнения: 80
И двата ще ти вършат работа. Ние бяхме с един китайски / баща ми го донесе от сингапур/ Много добра работа свърши, но не го използвах дълго само първите 2-3 месеца сега си стои в един шкаф. Така че не е необходимо да се взема нещо скъпо а и не винаги по скъпото е по добро нали? .... newsm78 

# 20
  • Мнения: 745
С първото си дете ползвах на БРЕВИ и съм много доволна това е нещото без което не мога сега съм си купила видео бебефон на ТСМ за 100лвб и също съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт