158 Коледарчета в Америка пишат късмети и сурвакат за здраве

  • 118 520
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 880
Месото на скаридите е много нежно и няма нужда от попарване...а цитата от местото, което си дала, може да го напише всеки. Попарването не е cooking между другото.



  Окей, все забравям, че знаеш всичко  Wink. Лека и приятна вечер на всички, дано сме по-умни, добри и ... догодина.

   Що ли все така се получава, дадох рецептата си, която ми бе поискана.
МОЯТА рецепта, така, както АЗ правя нещата, и ... спор, мрън-мрън. Все с нещо някой е несъгласен, нали затова споделяме - всеки има своя опит.  
Задължително ли е да знаеш всичко, за да разбереш, че не се готви с отделителната система... Правилно, твоята рецепта, така ги правиш ти.......с .....

Последна редакция: пт, 01 яну 2016, 04:10 от Titina

# 76
  • Мнения: 513
Тази тема май ще я изпишем навреме  Laughing

Честита нова година, момичета  thumbsup ura

Да сте живи и здрави вие и семействата, да приключенствате много през новата година и по - малко да се ядосвате.

Ние пътуваме за БГ в края на Януари!

# 77
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Честита нова година! Да е спорна!
Хубав празник с хубави хора изкарахме. Направих им много здровословен коктейл от 18ти век с джинджифил, гранд марние и ябълков оцет Simple Smile и след малко тръгваме да обикаляме иминниците из Чикаго Simple Smile

# 78
  • WA, USA
  • Мнения: 512
хахха, след толкова години чак сега разбрах че се чистили скаридите, досега си ги стиймвах на пара винаги с подправките и си ги ядем сладко-сладко с всичкото, с което идват.  Blush виж как сме се минали, егати! Ще взема да ги изчистя веднъж да видя каква ще е разликата.


# 79
  • Мнения: 8 163
За много години, дами! Успешна година за вас и любимите ви хора!

Ние изчакахме 00:00, гледахме зарята и си легнахме. Беше ни уютно и приятно.

# 80
  • Мнения: 4 291
Честита Нова Година, банда! Здраве и щастие ви желая!
какви късмети ви се паднаха? на мен повишение в работата.
мисля до неделя да махна елхата.

# 81
  • Мнения: 513
Аз като единствена българка на партито правих баница с късмет. Винаги е голям хит. Доста от приятелите ни тук са пътували до България, докато още имаше офис там компанията и са яли баница и това си искат, когато ги питам какво да нося. На децата бях написала отделни късмети и на Кейт се панда "ще срещнеш принцеса", няма да ви казвам каква радост беше  Grinning

На мен ми се паднаха все едни абстрактни хубости, аз си ги тълкувам като успех в бизнеса  Crazy Peace

ММ иска да маха елхата също. Аз бих я оставила поне до средата на Януари, винаги ми е много тъжно като я свалим.

# 82
  • Мнения: 8 163
На мен от питката с късмети (че веган нискомаслена баница би било гавра) ми се падна Star Wars (= пътешествия и приключения). Този път написах късметите със заглавията на филми/книги: "Хари Потър" (= нови приятелства и "вълшебства"), "Мечо Пух" (= късмет и обич), "Айнщайн - неговите живот и Вселена" (= успех в учението).

# 83
  • Мнения: 1 591
... казало котето и се облизало под опашката! Всеки с вкуса си, "как се готви" всеки преценя сам.  Peace

За много години, момичета! Здраве и късмет на всички!  bouquet

# 84
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
 Wine Glass за много, много здрави и щастливи години, пълни с обич в мирни времена.  Peace

Този сос с крема сирене звучи неземен  Blush , с какво обаче да заменя скаридите (не-месно и не рибно)?  newsm78 Идея има ли някой?

Агент, разкажи, разкажи моля!

# 85
  • Мнения: 2 653
Честита Нова година! Бъдете здрави и сбъднете и най-смелите си планове тази година!

Как е прието да се пише в резюмето в частта за работна позиция- до влизане в майчинство или и времето на майчинството се включва (да уточня, че става въпрос за 1,5 г до момента)?
И допълвам още нещо: Все още съм в майчинство. Предполагам, че е най-добре да си прекъсна майчинството и да напусна фирмата преди да замина, за да съм безработна, когато си търся работа. Нали това е правилният начин?

Последна редакция: сб, 02 яну 2016, 22:34 от fiona

# 86
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Baby, аз правя подобен сос за аспержи - става много вкусно.

Фиона, не знам какво да ти кажа за майчинството, но аз никога не съм си търсила работа докато съм била безработна. Даже имаше някакво изследване което твърдеше, че имаш по-голям шанс да си намериш работа докато работиш някъде другаде. Така че аз не бих напускала работа само защото си търся нова такава.

# 87
  • Мнения: 8 163
Фиона, аз не прекъснах майчинството, докато не бяхме сигурни, че оставаме тук. Исках да имам резервен план, ако нещата не тръгнат както трябва.

Работната позиция се пише до влизане в майчинство. То не се вписва в резюмето, а се споменава, ако те питат защо имаш 1.5 г. без да си работила.

# 88
  • Мнения: 2 653
Фея Кръстница, разбирам.
sipirumi, да четох нещо подобно, но то толкова инфо за всички възможни аспекти, че вече не знам кое е вярно.

Преглеждах и едни статии как е добре да се напише мотивационно писмо, независимо дали се изисква. Четох пък реални мнения, че никой не ги гледа и са напълно излишни. На мен ми се иска да напиша и писмо, защото много искам да кандидатствам по една обява, чийто срокът изтича на 7.01, а моето интервю е чак на 13ти. Нямам ам. телефон и адрес и т.н. и някак ми се иска да обясня защо се бутам, където не ми е работата. Сигурно даже няма и да ме отразят, но ако не го направя после ще съжалявам.

# 89
  • Мнения: 8 163
Фиона, мотивационното писмо има съвсем друга цел и в него не се предполага да пишеш за липсата на ам. тел. #. Ето пример:

Общи условия

Активация на акаунт