Малко ли са 450гр наддаване за края на четвърти месец

  • 888
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 106
Благодаря ви за отговорите!

Предлагането и на двете гърди на всяко хранене си е все така важно, както и по-рано - бебето е достатъчно голямо и може само да прецени има ли или няма нужда от още малко десерт, така че можеш да разчиташ изцяло на него. Твоята работа е просто да не забравяш да предлагаш и втората, а то ще си вземе колкото му трябва или просто ще откаже Grinning По този начин ще си съвсем спокойна, че детето наддава и се храни точно колкото е нормално индивидуално за него на този етап от развитието му Grinning
Хедра, въпроса е там, че аз го кърмя от месец насам само от една и съща гърда - по здравословни причини. Затова няма как да предложа втора и това ме притеснява. А искам да продължавам да си го кърмя.

Всичко е казано, аз искам само да те успокоя за кърменето от една гърда. Аз съм кърмена близо 7 месеца от еда гърда, след втория си месец нещо съм бойкотирала другата и до към 10-ия си месец съм сукала само от лявата. Братовчедка ми път от шестия месец до 1г. и 4 м. е кърмила само от едната гърда. И майка ми и братовчедката са отбили поради разни причини, иначе биха могли да продължат още.
така че това нека не те тревожи, ако въпросната гърда се стимулира често, тя ще произвежда по предназначение  Wink

# 16
  • Мнения: 132
Благодаря ви за успокоението  и съветите, момичета Hug
Засега ще продължавам в съшия дух до слядващата консултация:)

Общи условия

Активация на акаунт