Мисля, че съм бременна, но цял месец пих хапчета!

  • 2 776
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 410
Мисля че два дни са достатъчни, но за да си спокойна може да изчакаш още 2-3 дни и да повториш теста. Аз смятам, че ако имаше нещо щеше да има поне втора бледа черна. Най - добре повтори за твое спокойствие.

# 16
  • Мнения: 6 791
Описаните симптоми може да са странична реакция от приетите лекарства. Все пак теста е отрицателен, ако тези симптоми се дължаха на бебе, теста щеше да отчете. За да не се вкарваш повече във филми, пусни днес един кръвен и толкова.
Отделно, на 20год си, мисли си с главата, ползвайте презерватив или приемай противозачатъчни. Супер немърливо отношение към себе си  Naughty

# 17
  • Мнения: 25 861
Според мен закъснението се дължи на кистите, но знам ли...не съм лекар все пак.
Щом така или иначе взимаш по една кофа хапчета, доба ви и орални контрацептиви към тях и дишай спокойно.

# 18
  • Мнения: 19 255
Много безотговорно с това пазене с прекъснат полов акт, щом не искате деца. Имай предвид, че главно на жената се отразява подобна безотговорност, затова тя трябва да настоява за по-сигурни методи от страна на мъжа или сама трябва да взима контрацептиви.
Мъжът нито ще му се наложи да прави аборт, нито да взима конски дози хормони чрез хапче за след това, ното да ражда и да си гледа сам детето. И абортът, и раждането, и хапчето може да са беЗпроблемни, но може и да се получат някакви усложнения. Нищо не се знае предварително, освен факта, че и да се случи нещо кофти, се случва на жената, не на мъжа. Мисли за себе си, как въобще ти е спокойно при това положение да правиш секс. Като каже, че категорично не желае дете, му казваш, че тогава трябва да използва презерватив, защото при прекъснат полов акт стават доста фалове, особено при по-чест полов живот и повече пъти един след друг.

# 19
  • Мнения: 7
Днес ми дойде. Зацапа ми кафеникаво, но сега като се бърша и има кръв. Зарадвах се много, че всичко е наред, но и малко ме е страх все още, понеже прочетох, че това не е сигурен знак.
Вчера тестът си беше отрицателен. Дано всичко е наред.
Благодаря много на всички, които писаха!
Весели празници!

Общи условия

Активация на акаунт