остатък от плацента след раждане

  • 11 604
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 554
Здравейте!
Днес ходих до майчин дом и ме прегледа доктор Божилов само на магарето и мо насрочи пълно абразио за утре. Не знам как разбра че имам остатък без да ме види на ехограф. Аз имам снимка с евенуалния остатък от моя гинеколог, не знам може би от нея съди.
Но е логично да ме прегледат на ехограф преди да ме изпишат при положение, че е извадена разкъсана плацента, но това е положението.
То може би и аз съм виновна, че не отидох по-рано на гинеколог, с проблемите, които имах при раждането.
сега така ме е хванало шубето...
Стискайте палци всичко да е наред. Поне за Божилов съм чувала добри отзиви

# 16
  • Мнения: 1 489
Стилкам палци всичко да е наред.

# 17
  • Мнения: 1 059
Ще стискам палци дано свичко е наред

# 18
  • Мнения: 46 520
Успех утре! Всичко ще е наред  Hug

# 19
  • Мнения: 394
Успех за утре  bouquet
Не се притеснявай-всичко ще е наред.
Важното е,че го хвана на време.
Когато всичко е планувано-няма проблем.
Много целувки и да пишеш как е минало.

# 20
  • Мнения: 554
Здравейте!
Много ви благодаря за хубавите думи!
Вече съм си вкъщи, чувствам се добре, дано този път да са си свършили работата добре.
Още веднъж много ви благодаря!!! Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 059
дано наистина всичко е наред. Пожелавмти го от сърце

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Това е грешка ,допусната още при ражданетто, яввнно доктора си е спестил малко работа, или толкова разбира.Когато родих второто си дете, напълно нормално раждане, плацентата ми излезе разкъсана/ явно този лекар, който ме наблюдаваше е помогнал/, но другият лекар ,явно по-опитен , веднага дойде и ми обясни, че понеже плацентата е скъсана ,е възможно да е останало парченце, което да създава проблеми.Веднага извикаха анестезеолог, и ме кюртираха. Е, проблеми нямаше благодариние на това, че всичко беше направено навреме.
 Много се радвам, че при теб вече всичко е наред, защото какви неща съм чувала...

Общи условия

Активация на акаунт