Зъболекари в Бургас - тема № 2

  • 143 558
  • 554
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 407
bethefirst, незнам откъде сте, но от м.октомври се разправяме с брекети и съм на мнение, че ако е нещо по- сложно/ напр.откриване на ретиниран кучешки зъб/, по-добре изберете София, Пловдив, Варна. Ние имахме нещастието да се доверим на стоматолог в Бургас и сега сме с разпробит венец, изваден зъб и неразкрит кучешки зъб след 2 часова операция..

# 256
  • Мнения: 1 684
Аз не съм останала с много добро мнение за Милина. Водих детето при нея преди години- много грубо се държа с детето. Направихме апаратче за зъбите при нея. Цената му беше доста висока сравнение с  качеството. Въобще не ни свърши работа, но и детето ходи 2 пъти и категорично отказа да я посещава повече. Това е нашия опит с тази зъболекарка. Въпреки че и се носи слава, че е добър ортодонт, познавам 2 момчета с брекети при нея - нареди им зъбките.

Последна редакция: сб, 02 фев 2019, 07:31 от elitsa_b

# 257
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
може ли някой да препоръча зъболекар за импланти в Бургас
Карауланов.

# 258
  • Сливен
  • Мнения: 825
Може ли някой да каже ориентировачна цена за импланти.

# 259
  • Сливен
  • Мнения: 825
И ако може да ми препоръчате зъболекар работещ до 19:00 тъй като съм с малко дете и няма на кой да е оставя а мъжът ми свършва работа в 18:30.Ако може да е в меден рудник.Само да не е Николов.Благодаря ви.Много съм доволна от Моллов но ми е доста далеч и едва ли ще ме приема толкова късно.

# 260
# 261
  • Мнения: 77
Здравейте, кой специалист бихте ми препоръчали за поставяне на брекети д-р Милина или д-р Будинова?

# 262
  • Мнения: 407
Здравейте, кой специалист бихте ми препоръчали за поставяне на брекети д-р Милина или д-р Будинова?
От горчивия опит с дъщеря ми на тема брекети и ортодонти разбрах, че избраният лекар трябва да има СПЕЦИАЛНОСТ Ортодонтия, а не изкарано някакво курсче и сертификат към него. Защото с поставянето на брекетите се извършват изчисления за това накъде, с каква сила и за какво време ще се придвижват зъбите и др.Цялото това придвижване е съпроводено с топене на кост и изграждане на нова. Помислете много хубаво, преди да се доверите на някого, питайте няколко Ортодонта.

# 263
  • Мнения: 1 871
bethefirst, незнам откъде сте, но от м.октомври се разправяме с брекети и съм на мнение, че ако е нещо по- сложно/ напр.откриване на ретиниран кучешки зъб/, по-добре изберете София, Пловдив, Варна. Ние имахме нещастието да се доверим на стоматолог в Бургас и сега сме с разпробит венец, изваден зъб и неразкрит кучешки зъб след 2 часова операция..

От другия морски град съм и имам 2 ортодонта, но е твърде скъпо при тях, затова търся и други опции.

# 264
  • Мнения: 8 749
Сестра ми, посъветвана от Фъндалов избра своя лекар - ортодонт ,  Др Игнатова  . 
Намира се  ул. Гладстон 110 в първите кооперации , от страната на Борисовата . 
Др Игнатова и др Тодоров е кабинета .

Доволна е , имаше проблем с кучешкия - беше много , много нависоко , но сега вече е слязал до една обнадеждаваща позиция .

Хубавото беше, че можеше лечението да е на части платено  .
Ние слагахме и долу, и горе.


Преди време аз бях при Будинова,   но не останах доволна .

Последна редакция: нд, 17 фев 2019, 23:46 от alethea

# 265
  • Мнения: 1 684
Според мен ортодонта трябва да ти е в града. Ние сме ходили на всеки две седмици в началото, след това всеки месец. Освен това непрекъснато нещо се чупи в устата на детето, я тел, я някоя брека, т.е приемала я е и без час. Не мога да си представя ако за всяко нещо се ходи до друг град. Помислете си добре струва ли си цената.

# 266
  • Сливен
  • Мнения: 825
Здравейте а някой скоро да си е правил мост и ориентировачна цена благодаря ви

# 267
  • Мнения: 8 749
А някой има ли отзиви за Бондинг?

Засега съм се спряла на докторка от Стара Загора . 100 лв. на зъб, но ако има в Бургас специалист, бих го посетила и него.

# 268
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 250
Здравейте а някой скоро да си е правил мост и ориентировачна цена благодаря ви
За един зъб коронка 130-160лв. зависи къде ще отидеш.

# 269
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Здравейте а някой скоро да си е правил мост и ориентировачна цена благодаря ви
За един зъб коронка 130-160лв. зависи къде ще отидеш.
Това с работа ли е цената или без?

Общи условия

Активация на акаунт