Зъболекари в Бургас - тема № 2

  • 145 232
  • 558
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 2
Благодаря Ви, значи с чиста съвест да запазвам час и да ми се маха и на мен от главата ...

# 466
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
Момичетата,май ще ми трябва зъболекар утре. Синко в петък се оплака ,че страничният резец долу го боли на моменти много. Направо ми призля,да го каже в почивен ден,тръгвайки на път. Днес се върнахме и сега каза,че много го боли на моменти. Видимо няма кариес,не е подут,не знам какво и защо го боли,но със сигурност ще трябва снимка според мен,тъй като не виждам с просто око нещо да има. Та, въпрос- утре къде да го заведа и снимки дали ще правят някъде?

# 467
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
И на мен ми трябва детски зъболекар може и за утре по здравна каса. Кажете някои?

# 468
  • Пловдив
  • Мнения: 4 518
И на мен ми трябва детски зъболекар може и за утре по здравна каса. Кажете някои?

Свестните детски зъболекари са заети със седмици напред. Освен дежурен в стоматология, не вярвам някой да работи утре.

# 469
  • Мнения: 1
Здравейте! Бихте ли споделили отзиви за д-р Ангел Раванов? Благодаря предварително!

# 470
  • Мнения: 215
Здравейте!
Някой може ли да сподели мнение за доктор Кристиан Данаилов?
Трябва ми добър зъболекар за подмяна на стар мост  и частична протеза.

# 471
  • Мнения: 2 169
И на мен ми трябва детски зъболекар може и за утре по здравна каса. Кажете някои?
Намерихте ли детски стоматолог?

# 472
  • Мнения: 277
Здравейте, търся препоръка за добър ортодонт,по назад в темата прочетох добри отзиви за Митева, Будинова ,но мненията са доста отдавна ....

# 473
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Ами не , защото не стигнахме до него , трябваше ни да извади две предни зъбчета , но ги дръпнахме с конец. А иначе мога да препоръчам Д-р Милина ,можете да потърсите за нея в Гугъл ,слага брикети.

# 474
  • Мнения: 3 978
Отзиви за доктор Янакиев хирург в стоматологията ?

# 475
  • Мнения: 1 753
Веднъж съм била при д-р Янакиев, вади ми корен , останах доволна.
Само да уточня, че аз колкото и да съм страхлива, изпълнявам точно каквото ми кажат, болка не съм усетила, но не е съвсем приятна манипулация.

# 476
  • Мнения: 3 137
Кой ще препоръчате в Бургас за поставяне на зъбни импланти? От Карауланов някакви впечатления в тази сфера?

# 477
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Кой ще препоръчате в Бургас за поставяне на зъбни импланти? От Карауланов някакви впечатления в тази сфера?
Мъжът ми и приятелка имат при него слагани, успешно и са доволни.

# 478
  • Мнения: 3 137
Какви са цените, ако не е тайна?

# 479
  • Мнения: 1 988
Здравейте, къде да заведа сина ми /на 17 е/ за евентуално поставяне на брекети/шини? Има леко изкривяване на два зъба 🤔

Общи условия

Активация на акаунт