the best лятна количка?

  • 2 792
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 042
  Peace Виж ТУК
Там пише и за моята лятна количка. Купих я миналата година за 65лв.

# 16
  • Мнения: 549
Взехме си от Премаман миналото лято за под 200 лв. Много лека и маневрена - качвам я сама по стълби с бебо в нея и през трева я карам. За зимата и сложих чувалче на Хаук и така се возеше когато няма сняг, а на сняг - с шейна. Не пада напълно легнало - но има 5 позиции и си спи добре с лек наклон. Скоро допълнително купихме борд от другия им модел - мисля че се чувства още по добре - хваща се за него, а и като стане по-голям -  да не го връзвам с колани. Не е широка и дълбока, но за мен е удобна.
 

# 17

Ще ми кажеш ли, моля те, колко струва тази количка и откъде мога да я купя. Нашата се счупи вчера, а това ни е втората количка. Беба е вече на 1,5 години и ще я ползва още 3-4 месеца максимум.
Благодаря предварително!


Бебе комфорт - оксижен. Сгъва се на чадър, три степени на облегалката, мрежа за багаж, тежи окло 5-6 кг., 8 колела, анатомични дръжки... и какво още - ами аз много й се кефя. Взехме я преди 2 седмици и малкия се чувства добре в нея. Говорих с едни хора с подобна количка казаха, че я имат от година и че са доволни и е здрава, което си май най - важно.

# 18
A с maxi-taxi ticoto как мога да се снабдя? По нета ли? Не е ли скъпо Wink

# 19
  • Мнения: 498
A с maxi-taxi ticoto как мога да се снабдя? По нета ли? Не е ли скъпо Wink
можеш да си я вземеш от вносителите в лозенец на ул. крум попов №62 - към 200 лв струва

# 20
  • Мнения: 2 936
QUINNY-Speedi SX

# 21
  • Мнения: 55

Ще ми кажеш ли, моля те, колко струва тази количка и откъде мога да я купя. Нашата се счупи вчера, а това ни е втората количка. Беба е вече на 1,5 години и ще я ползва още 3-4 месеца максимум.
Благодаря предварително!


Бебе комфорт - оксижен. Сгъва се на чадър, три степени на облегалката, мрежа за багаж, тежи окло 5-6 кг., 8 колела, анатомични дръжки... и какво още - ами аз много й се кефя. Взехме я преди 2 седмици и малкия се чувства добре в нея. Говорих с едни хора с подобна количка казаха, че я имат от година и че са доволни и е здрава, което си май най - важно.
Ох, ами то за няколко месеца не знам дали си струва - цената на нашата е 258 лв. Има и др. подобни модели на подобни цени. От Малечко - София. А между другото за около 100 лева по - малко са същите модели на Неонато - само че дръжките горе са в прав ъгъл
http://www.bebeachoisi.fr/boutique/fiche_produit.cfm?ref=BEBECON … amp;code_lg=lg_fr
Това намерих само като сайт за количката

# 22
  • Мнения: 234
Ние взехме на ABCdesign. Доволна съм - лека, ок. 6 кила, много маневрена, има багажник, петстепенно закопчаване. Неудобство е, че не пада до долу, но за деца след 6 месеца става. Бебо най-редовно спи в нея в парка. Бебе комфорт са хубави, но цената им е соленичка.

# 23
Moi poznati maiki sa mnogo dovolni ot Karolinata.Az sashto si tarsq takava no za sega ne moga da namerq starite modeli po magazinite,a za nova ne mi se davat poveche ot 100 lv.Tarsq si i na staro.Ako nqkoi ima za prodavane se interesuvam.(ne beshe mnogo tuk mqstoto za tarsene,ama taka stana.sorry)

# 24
  • Мнения: 2 255
Аз съм с Чиполино Екзотик и съм много доволна.

И аз съм с такава - супер е  thumbsup, но стария модел, новия 2006 е по-тясна и по-плитка за съжаление  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 480

Ще ми кажеш ли, моля те, колко струва тази количка и откъде мога да я купя. Нашата се счупи вчера, а това ни е втората количка. Беба е вече на 1,5 години и ще я ползва още 3-4 месеца максимум.
Благодаря предварително!


Бебе комфорт - оксижен. Сгъва се на чадър, три степени на облегалката, мрежа за багаж, тежи окло 5-6 кг., 8 колела, анатомични дръжки... и какво още - ами аз много й се кефя. Взехме я преди 2 седмици и малкия се чувства добре в нея. Говорих с едни хора с подобна количка казаха, че я имат от година и че са доволни и е здрава, което си май най - важно.
Ох, ами то за няколко месеца не знам дали си струва - цената на нашата е 258 лв. Има и др. подобни модели на подобни цени. От Малечко - София. А между другото за около 100 лева по - малко са същите модели на Неонато - само че дръжките горе са в прав ъгъл
http://www.bebeachoisi.fr/boutique/fiche_produit.cfm?ref=BEBECON … amp;code_lg=lg_fr
Това намерих само като сайт за количката

Нашата е точно тази, която си показала на линк-а. Само едно уточнение - моделът е Viva, а Oxygen пише на всички колички на Bebe Confort, не знам какво имат предвид, сигурно някаква екстра на плата на облегалката (аз така си го тълкувам).
Така или иначе и аз я препоръчвам, дъщеря ми се вози с удоволствие в нея, лека, маневрена, чудна работа ни върши.  newsm10

# 26
Вече я имам "Каролината" и е малко да кажа,че съм много доволна.Аз също слагам табличката под крачетата когато спи и честно да ви кажа всички майки се озадачават колко дълга става.Страшна.Може да се бута с една ръка,коша е дълбок-идеален за ВСИЧКИЯ багаж,който ти трябва,има и джоб за салфетки и вода.С тази количка чантата е излишна.

# 27
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Тъй като обичам колички с големи колела, ще препоръчам Чико 0.4.Има и зимен чувал да пази бебо от снега  Hug

# 28

Общи условия

Активация на акаунт