На море в Турция - тема 41

  • 87 555
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 193
Май най-кратък е трансфера от Анталия до Лара-Кунду. Грийн Палас е добър за бебе - има алеи със сянка за разходка с количката, пейки за сядане. Бодрум също не е много далече от летище Милас, но все пак зависи от хотела, който изберете.
bouquet Мерси!

# 46
  • Мнения: 4 143
Онирия кларос напълно реновиран ли е
Като цена мога да си позволя само клубна стая и не знам дали си струва
Набелязала съм него,Палм уингс дидим и ефесус/бившия сюрмели/
За последния единствено кофтия плаж ме спира

# 47
  • София
  • Мнения: 1 425
За хотелите с пързалки в Кушадасъ, както казаха Атлантик, Аквата, Ричмонд Ефесус, Палм уингс, В бившия Сюрмели ще има, в Паломата в Йоздере, наблизо в Дидим e Aquasis. Струва ми се че тая година приятната изненада ще бъде бившия Онурия.

# 48
  • София
  • Мнения: 5 193
Я! Кога го реновираха? Ние бяхме миналия септември и имаше нужда от освежаване. Ако и храната подобрят...

# 49
  • Мнения: 671
Благодаря на всички за отговорите!  bouquet
В крайна сметка, не резервирахме днес и се надявам да го измислим януари. Сега преглеждам предложенията, които сте ми дали Simple Smile Ще изчакам да видя колко ще се променят цените от първи и дано намерим нашия хотел.
Весело посрещане на Новата година!  Nature Snowman

# 50
  • Мнения: 60
„Пайн бей“ има малък аква парк и басейни за различните възрасти.Виличките са много приятни.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 3 955
За хотелите с пързалки в Кушадасъ, както казаха Атлантик, Аквата, Ричмонд Ефесус, Палм уингс, В бившия Сюрмели ще има, в Паломата в Йоздере, наблизо в Дидим e Aquasis. Струва ми се че тая година приятната изненада ще бъде бившия Онурия.


В Бодрум (по точно Яликавак) много харесвания и много добър(включително като храна) , макар и  4* Голдън Еидж имат   4 големи пързалки и доста бебешко детски които са напълно достатъчни за децата , пак пада голяма игра , в морето дават безплатни канута.
В Палм Уингс големите пързалки са по - малко , но има , има и доста детски.

# 52
  • Мнения: 2 668
Весело посрещане на Новата 2016 г. на всички от групата и форума. А на почиващите в Анталия пожелавам да внимават с чупките в кръста довечера по време на купона. Много здраве , обич и щастие на ВСИЧКИ ! bouquet

# 53
  • Мнения: 3 427
Честита нова година!  bouquet

Записвам се в търсене на нещо за майските празници и/или море през септември.

Моля, препоръчайте ми изпитана агенция, която да предлага транспорт с тръгване от В.Търново / може и Русе/. Транспортът ни до София е около 100лв допълнително и не ми се дават честно казано.

# 54
  • Мнения: 96
Здравейте, може ли да ми препоръчате авио компания с изгодни полети София- Истанбул? Мерси

# 55
  • Мнения: 6 309
Честита Нова Година!
Да видим дали ще се реша на  почивка в Турция или ще избера Гърция.

# 56
  • Мнения: 29
Тази година за пръв път ще почиваме в Турция Избрали сме новия хотел AQUASIS RESORT Ще чакам с нетърпение отзиви

# 57
  • Мнения: 1 273
Здравейте!
Честита Нова Година!
Благодарности за новата тема.  bouquet

# 58
  • Мнения: 1 540
Тази година за пръв път ще почиваме в Турция Избрали сме новия хотел AQUASIS RESORT Ще чакам с нетърпение отзиви

На нас няма да ни е за първи път в Турция,но ще ни е за първи път в Дидим и ние ще сме в същият хотел.
Вие какви стаи резервирахте? Колебая се дали да е делукс или да караме на промо стая. В такава като последната не сме били никога, и нямам представа какво да очаквам честно.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 10 615
Щом е промо има защо,може да е без тераса,с малки прозорци,гледка към складовете на хотела,да мирише лошо от някоя шахта под прозореца,климатичната инсталация да е наблизо и да вдига много шум или да имате късмет и да става Peace

Общи условия

Активация на акаунт