На море в Турция - тема 41

  • 87 591
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 164
Честита Нова Година!
Пожелавам на всички, през Новата 2016 - здраве, късмет, успех и много щастливи дни!
Пожелавам Ви: любими дестинации и чудесни почивки!

# 61
  • Мнения: 29
Тази година за пръв път ще почиваме в Турция Избрали сме новия хотел AQUASIS RESORT Ще чакам с нетърпение отзиви

На нас няма да ни е за първи път в Турция,но ще ни е за първи път в Дидим и ние ще сме в същият хотел.
Вие какви стаи резервирахте? Колебая се дали да е делукс или да караме на промо стая. В такава като последната не сме били никога, и нямам представа какво да очаквам честно.
/quote]доколкото разбрах от агенцията промо стаята е или без тераса или близо до асансьор Ние резервирахме с изглед към градината за 16 септември но моя колежка отидоха няколко дни по късно и им казаха че няма свободни стаи Явно хотела е доста търсен за да няма места още декември или пък септември има по голям наплив

# 62
  • София, България
  • Мнения: 5 606
Здравейте момичета,
тази година се записвам при вас. Отдавна не съм почивала в Турция, честно казано цените доста бързо се вдигнаха и се оказа, че вече не са ми съвсем по джоба  Whistling Спомням си с умиление как 2007-ма си почивах август месец в Делфин Делукс за 400 евро със самолет, ама вече такива цени няма.

Надявам се с отлива на руснаците, тази година да има някакви по-изгодни оферти, ще чакам ласт минитите.

Имам и друга причина да предвиждам почивка в Анталия - това лято, началото на юли, ще се омъжвам, така че всъщност това ще ми е меден месец.  Blush

Можете ли да ме ориентирате кои хотели предлагат интересни бонуси като комплимент за младоженци?

# 63
  • Мнения: 1 561
Тази година за пръв път ще почиваме в Турция Избрали сме новия хотел AQUASIS RESORT Ще чакам с нетърпение отзиви

На нас няма да ни е за първи път в Турция,но ще ни е за първи път в Дидим и ние ще сме в същият хотел.
Вие какви стаи резервирахте? Колебая се дали да е делукс или да караме на промо стая. В такава като последната не сме били никога, и нямам представа какво да очаквам честно.
/quote]доколкото разбрах от агенцията промо стаята е или без тераса или близо до асансьор Ние резервирахме с изглед към градината за 16 септември но моя колежка отидоха няколко дни по късно и им казаха че няма свободни стаи Явно хотела е доста търсен за да няма места още декември или пък септември има по голям наплив

Ние също ще сме от 16-ти септември,утре ще правя резервация дано не се провали нещо Praynig

# 64
  • София
  • Мнения: 5 193
С коя ТА правите резервациите? Не откривам добре оферти за ранно записване. newsm78

# 65
  • Мнения: 2 673
С коя ТА правите резервациите? Не откривам добре оферти за ранно записване. newsm78
Всички Туристически агенции на турският пазар вече са пуснали обявите за ранни записвания .
Що за въпрос ?  newsm78

# 66
  • София
  • Мнения: 5 193
Как така на турския? Аз ли питам неправилен въпрос? Ти ли ми отговаряш на китайски. Почувствах се като идиот. Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 1 561
Ранни записвания вървят още от средата-края на ноември и началото на декември. Вече всяка агенция,която продава турските хотели има качени оферти.

# 68
  • Мнения: 3 047
Офф, как не ми се започва Новата година с реплики - ранните записвания за някои ТА в БГ могат да почнат и от октомври.... Ранни записвания има и до края на януари, и до края на февруари... та чак до края на април. За някои хотели /особено когато станат много популярни тук, във форума, лично за мен по неясни причини/, или цените ще се покачат малко по-бързо през месеците, или пък местата ще свършат, ама дали защото предварително са договорени само 30 стаи, ей-така за проучване на БГ пазара, или пък по други маркетингови причини, засягащи и турската и българската страна - обикновения клиент не знае. Но... изведнъж идва паниката - ох, в края на декември, няма вече места, айде на промо стаите, защото досега не съм видяла чужденец, настанен в промо стая, освен в някакъв екстремен случай, но при нас - вече нямало свободни нормални стаи. Те, турците, в момента още си оправят маркетинга с евентуалните загуби от страна на руския пазар, все още не знаят къде, какво и как ще се случи по европейските им пазари, ама, защо пък не - да си пробутат промо стаите на непретенциозните български туристи....

# 69
  • Мнения: 275
Имаше ли главоболия около Байрямите и почивката в Турция. Някъде нещо бях чела, но не помня какво  newsm78, че най-вероятно ще резервирам 09,09-17,09 и точно тогава май е Байрям

# 70
  • Мнения: 1 561
те май се местят не знам, знам че вторият е 70 дни след първият. Ние пътувахме на 20,09 и минахме ферибот на отиване все едно транзит,обаче на връщане 3 часа чакахме,добре че поне повървяхме пеш отстрани до автобуса и минаха неусетно.

# 71
  • София
  • Мнения: 1 428
От 11 до 15 септември тази година е Курбан Байрям. На границата миналата година е имало проблеми, не работят, бавно е ставало с часове се е чакало. Дори в хотелите някой по-напред беше писал, че тегаво обслужват.

# 72
  • Мнения: 1 561
Хайде да се похвалим и ние Grinning Имаме наравена резервация за
AQUASIS DELUXE RESORT & SPA 5*  Дидим

# 73
  • Мнения: 3 117
Здравейте дами!
Честита ви и супер успешна 2016! Пожелавам приятни и незабравими почивки да имате през нея!

Аз живот и здраве също като вас пак ще се насоча към Турско. За втори път ще ми е та с радост ще ви чета да обменяме опит.
Миналата година бях в Дидим. Много съм доволна. Та ми се ще поне това качество на обслужване и тази година да получим  Wink

# 74
  • Мнения: 673
Ние решихме, че евентуално можем да направим компромис с разпределението с две стаи и да вземем обща, за да изберем хотел с по-голям аквапарк и да се вместим в бюджета. И сега се двоумя: Аква Фентъзи или Палома Клуб Султан. Кой бихте ми препоръчали повече с оглед на всичко в хотела (ясно, че пързалките в Аква Фентъзи са най-много)?
Simple Smile

Последна редакция: пн, 04 яну 2016, 18:34 от moni-m

Общи условия

Активация на акаунт