На море в Турция - тема 41

  • 87 726
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 595
ауууу, за новият хотел в Дидим наистина няма места Confused Отказаха ми резервацията току що.

# 76
  • Мнения: 6 386
ауууу, за новият хотел в Дидим наистина няма места Confused Отказаха ми резервацията току що.
За кои дати беше запитването? Предложи ли ти друг период или друг хотел?

# 77
  • Мнения: 1 595
датата беше 16,09 и до колкото разбрах, две седмици преди и след датата няма свободни стаи с изключение на едни от най високият ценови клас и вилите мисля.

# 78
  • София
  • Мнения: 1 444
датата беше 16,09 и до колкото разбрах, две седмици преди и след датата няма свободни стаи с изключение на едни от най високият ценови клас и вилите мисля.

Ха, аз точно мислех тия дни да ходя да плащам за тоя хотел. Май ще са предимно българи в него, че гледам бая интерес има.

# 79
  • Мнения: 6 833
Здравейте! Може ли някой да даде мнение за Serene Beach Resort Bodrum?

# 80
  • Варна
  • Мнения: 10 763


Ха, аз точно мислех тия дни да ходя да плащам за тоя хотел. Май ще са предимно българи в него, че гледам бая интерес има.
[/quote]


Хаха,най-разумно е да се откажеш,че после да не четем негативни мнения Mr. Green

# 81
  • Мнения: 3 048
Запалихте ме с този нов хотел  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Пуснала съм го на приятелите с които мислим да ходим и като цена с чартър излиза доста добре в сравнение с другите хотели, които гледах до сега  Whistling

Току що ми казах, че било рано да гледам за почивка в Турция, тъй като намаленията за октомври ги били пускали Август  newsm78

# 82
  • Варна
  • Мнения: 10 763
Запалихте ме с този нов хотел  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Пуснала съм го на приятелите с които мислим да ходим и като цена с чартър излиза доста добре в сравнение с другите хотели, които гледах до сега  Whistling

Току що ми казах, че било рано да гледам за почивка в Турция, тъй като намаленията за октомври ги били пускали Август  newsm78

Не е рано,но не е и късно,просто си определете дата и си пратете запитване към дадена агенция,реално някои плащания към хотели се правят и май месец,ама агенцийките трябва да докопат мангите по-рано,че да са сигурни Peace

# 83
  • Мнения: 3 048
Запалихте ме с този нов хотел  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Пуснала съм го на приятелите с които мислим да ходим и като цена с чартър излиза доста добре в сравнение с другите хотели, които гледах до сега  Whistling

Току що ми казах, че било рано да гледам за почивка в Турция, тъй като намаленията за октомври ги били пускали Август  newsm78

Не е рано,но не е и късно,просто си определете дата и си пратете запитване към дадена агенция,реално някои плащания към хотели се правят и май месец,ама агенцийките трябва да докопат мангите по-рано,че да са сигурни Peace

Ми то дата имаме - началото на Октомври, ама сега всички викат рано било юни, август да запазваме  newsm78  така като гледам май ще ходим само двамата с ММ Mr. Green
И още едно питане : проблем ли е ако към момента на резервацията нямаме паспорти   Thinking

# 84
  • Мнения: 164

И още едно питане : проблем ли е ако към момента на резервацията нямаме паспорти   Thinking
[/quote]

Не е проблем. Необходими са трите имена на латиница по лична карта ( естествено, така ще бъдат и в паспорта)  и ЕГН.

# 85
  • София
  • Мнения: 1 444


Ха, аз точно мислех тия дни да ходя да плащам за тоя хотел. Май ще са предимно българи в него, че гледам бая интерес има.


Хаха,най-разумно е да се откажеш,че после да не четем негативни мнения Mr. Green
[/quote]

Що пък така реши, не ми пречат българите, и аз не преча на никого.

# 86
  • София
  • Мнения: 5 193
Аз също предпочитам да няма много българи. Peace

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Миналата година имах чувството, че в целия Мармарис има само българи. Отвсякъде се чуваше само българска реч.В хотела ни също имаше 60-70 % българи. Не са ми пречели, но на няколко пъти си умирах от срам, че съм българка  Confused

# 88
  • софия
  • Мнения: 511
Тази година за пръв път ще почиваме в Турция Избрали сме новия хотел AQUASIS RESORT Ще чакам с нетърпение отзиви

На нас няма да ни е за първи път в Турция,но ще ни е за първи път в Дидим и ние ще сме в същият хотел.
Вие какви стаи резервирахте? Колебая се дали да е делукс или да караме на промо стая. В такава като последната не сме били никога, и нямам представа какво да очаквам честно.
От коя дата сте и ние запазихме за 19.08.16г ?

# 89
  • Варна
  • Мнения: 3 971
ауууу, за новият хотел в Дидим наистина няма места Confused Отказаха ми резервацията току що.


Всеки хотел си отделя определен брой стаи за всяка промоция , клиентско направление , рано записване и т.н. - примерно 30 - 50 стаи , да де ама те стаите са 300 или 500.Така че са свършили тези отделени стаи , а не целия хотел.Много често ми се е случвало 5-6 фирми да ми откажат за избрания хотел , а друга фирма да ми го продаде.Сега не дават за октомври , а септември места бол.

Общи условия

Активация на акаунт