На море в Турция - тема 41

  • 87 650
  • 741
  •   1
Отговори
# 330
  • Варна
  • Мнения: 10 706
Интересен ми е аналога на Аквата,не се заяждам Peace

# 331
  • София
  • Мнения: 390
Да похваля един уникален хотел AURUM SPA&BEACH RESORT 5* - Дидим:) http://www.aurumhotels.com.tr/en/aurum-spa-beach-resort/gallery

# 332
  • Бургас..морето
  • Мнения: 24
Щом не се заяждате,ще се опитам да обясня(малко трудно ми се получава,таквиз твърдения има )  Hug Стигнах до извода , че малкия е достатъчно малък и друг хотел който примерно е с 3-4 басеина и някакъв интересен детски ще ни е достатъчен.Не е задължително да е с аквапарк.Идеята ми беше аква фвнтъзито да послужи като ценови пример.

# 333
  • Мнения: 164
 Joy Joy Joy Joy
Оооох, в последно време в нашата красива тема е много весело.

Една молба PraynigМоля, почивалите в Бодрум през лято 2015г. да споделят, какви бяха предложенията за екскурзии  на посрещащите агенции.
Благодаря предварително!

# 334
  • Мнения: 1 580
Да се отчета и аз нищо ,че от дъжд на вятър пиша в темата.Иначе ви чета с удоволствие .Току що направих резервация за ATLANTIQUE HOTEL Кушадасъ от 02.09.2016 за четирима възрастни / децата вече на са малки и влизат в другата графа/с тръгване на Варна.Сега чакам потвърждение и ще видим кога ще внеса депозита.Фирмата отново е Какао турс/ трети пореден път /Айде да ни е честито и започва чакането. Wink
Абе Вие от Варна море нямате ли ?  newsm78
Ето това е въпрос ,който може да го зададе само човек който не е от Варна Mr. Green Ние тук не ходим на плаж, ние слизаме до плажа bowuuТук не е интересно вече,мноооого отдавна

# 335
  • Мнения: 164
rosica83, Аква Фентъзи наистина няма аналог в Кушадасъ.
Предлагам Ви хотели с аква-атракциони в които може да се развлича и малкото Ви дете. На цена са приемливи.
Палм Уингс - има приятно детско басейнче с пързалки
Атлантик - добър аква-парк.
Ефесия Холидей Вилидж
Батихан ( за мен прекалено много почиващи на малка  територия)
новия Палм Уингс Ефесос ( бивш Сюрмели)
Пайн бей.
Разгледайте тези хотели, някой от тях може да Ви допадне.

# 336
  • Варна
  • Мнения: 10 706
Много ми  е странно,що пишеш коментар пък после го триеш,що изобщо пишеш,да си интересен,остроумен,да се покажеш за кратко над другия,кво ви става бе хора,питам,щото ми е интересно дали наистина има конкуренция Аквата или си чешете езиците,а най се кефя на хора,дето хич не са компетентни,ама се обаждат неподготвени,й със здраве.

# 337
  • Мнения: 4 188
Да се запиша, че трудно ви намирам, а отдавна следя темата. Възнамерявам почивка към 20-21 май. Аква Фентъзи ме впечатли, по- точно, впечатли дъщеря ми. Ще го видя по- подробно.

# 338
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Някой от вас има ли повече информация за сключване на застраховка, касаеща анулиране на почивка (или нещо подобно). Има ли смисъл от такава застраховка или не?

# 339
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 807
Някой от вас има ли повече информация за сключване на застраховка, касаеща анулиране на почивка (или нещо подобно). Има ли смисъл от такава застраховка или не?


Пипинс, продавала съм такива на 3-ма различни застрахователя. Не съм експерт в точно тази област, но смея да твърдя, че горе долу съм наясно.

# 340
  • Мнения: 7 605
Някой от вас има ли повече информация за сключване на застраховка, касаеща анулиране на почивка (или нещо подобно). Има ли смисъл от такава застраховка или не?


На 1ва страница на темата има информация.

Аз лично мисля че да, смисъл има. Ние винаги сключваме. Разказала съм случката и преди, преди много време, когато работих при един туроператор, имахме клиентка, която сама отглеждаше двете си деца и беше много горда, когато дойде да резервира едно море в БГ, цяла година била спестила, това йм било първото море. Изрично отказа застраховката за отмяната на пътуването, не й бяха останали пари за нея.
Денят преди заминаването йм, синът й влезе в болница с апандисит и беше опериран. Не можаха да летят и цялата сума изгоря  Sad

# 341
  • Мнения: 5 459
И ние миналата година сключихме.

# 342
  • До морето
  • Мнения: 7 156
Днес пак има атентат в Турция! Аз категорично реших, че няма да резервирам сега, ако евентуално решим да ходим в Турция ще е в последния момент.

# 343
  • Мнения: 6 362
Днес пак има атентат в Турция! Аз категорично реших, че няма да резервирам сега, ако евентуално решим да ходим в Турция ще е в последния момент.
Да в Анадола, където считат, че е работа на ПКК. Вчера пък имаше новина, че при акцията на тур. полиция, след терористичния акт в Истамбул са арустувани 3-ма руски терористи (най-верятно чеченци) в Анталия, които били подпомагали ИДИЛ за подготвянето на терористичен акт. Днес в Джакарта има терористични актове на 6 места, единят от които е до сградата на Турското посолство там. Сори за отклонението, но в крайна сметка сигурността ни е най-важна. Дори със златни лъжики да ме хранят при тази обстановка, мерси!

# 344
  • Мнения: 63
Прaвилно! И в Бургaс имa море и при товa е сигурно-никогa не е имaло aтентaт!

Общи условия

Активация на акаунт