На море в Турция - тема 41

  • 87 534
  • 741
  •   1
Отговори
# 660
  • Бургас
  • Мнения: 703
Каква е температурата на водата в началото на юни месец в Дидим?
Заглеждам се по това  http://ramadaresortakbuk.com/
може мнения да споделите
В Фейсбук страниците го хвалят ,тука за Рамада не са очаровани,от няколко дена чета и  #Crazy
щастливка - мързеливка Hug била съм на почивка в Дидим три пъти, две от тях в началото на юни( първата половина на месеца). По време и на двете почивки температурата на въздуха и водата беше различна. 2012 г. времето беше топло, а водата разкошна.2014 г. времето в южните части на Европа и в Егейския район на Турция, в този период, беше лошо. В Дидим имахме два валежни дни и студен вятър.Морската вода така и не се стопли достатъчно до 12 юни. Така, че климат със своите особености.
За Рамада - лично аз не бих почивала там. Хотела е прекалено далеч от морският бряг. Има шатъли, но не харесвам да съм зависима от предвижване и фиксации.

bouquet след този коментар ще досаждам още със въпроси Joy

# 661
  • Мнения: 5 138
Малеее какво ми се случи тъкмо тръгнах да капарирам и ММ нещо взе да се дърпа
страх го било на ферибота нещо да не се случи да нямало атентат
не искал да приключи земния си път в Дарданелите Sad
Сега как да го убедя ........................

# 662
  • Мнения: 27
Здравейте!
Много бих искала някой да ми каже, дали наистина има комари в Royal Wings....
Четох на първите страници отзиви от хора , които са ходили през 2012 и 2013г. и се оплакват от наличието на комари. Има ли някой скоро ходил да каже впечатления. Някак си не ми се връзва да дадем 4000 хил лв. и да ни хапят комари  Shocked
Също така ако може мнение и за  Delphin Imperial , ако някой е ходил или има впечатления от приятели  Praynig Peace
Благодаря ви  bouquet

Последна редакция: ср, 27 яну 2016, 23:26 от Blueberry_80

# 663
  • Мнения: 4 137
Малеее какво ми се случи тъкмо тръгнах да капарирам и ММ нещо взе да се дърпа
страх го било на ферибота нещо да не се случи да нямало атентат
не искал да приключи земния си път в Дарданелите Sad
Сега как да го убедя ........................
моят има същите страхове но за истанбул-нали оттам минаваме за анталия  Joy

Последна редакция: ср, 27 яну 2016, 14:54 от The Invisible

# 664
  • София
  • Мнения: 170
И ние вчера капарирахме за м.септември за PALM WINGS Кушадасъ пък да става каквото ще.Никой не може да избяга от съдбата си. 99% от отзивите са много добри за този хотел,а и аз от 2013 му се каня.Желая на всеки да избере най-доброто за себе си и семейството си!

# 665
  • Мнения: 904
Малеее какво ми се случи тъкмо тръгнах да капарирам и ММ нещо взе да се дърпа
страх го било на ферибота нещо да не се случи да нямало атентат
не искал да приключи земния си път в Дарданелите Sad
Сега как да го убедя ........................



Подобно нещо ми се случи с моя мъж сега само , че за Дубай, при това капарирала вече. Такъв " терор" обаче му наложихме с дъщеря ми ,че "капитулира". Laughing

# 666
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Какви са тия страхливи мъже  Laughing Хващайте ги за ушите. Само като помиришат морето всякакви атентати ще им се изпарят от главата.
Моя мъж пък снощи ми обяснява, че като остареем, искал да се преместим да живеем в Турция. Явно ще гледаме имоти по турското крайбрежие  Laughing

# 667
  • Мнения: 6 031
Здравейте!
Много бих искала някой да ми каже, дали наистина има комари в Royal Wings....
Четох на първите страници отзиви от хора , които са ходили през 2012 и 2013г.,които се оплакват от наличието на комари. Има ли някой скоро ходил да каже впечатления. Някак си не ми се връзва да дадем 4000 хил лв. и да ни хапят комари  Shocked
...
Миналата година нямаше комари.  Peace

# 668
  • Пловдив
  • Мнения: 461
 bouquet Надявам се да е този, наистина нямам спомен за него. Лятото се коментираше някой от хотелите и момичето разказваше, че вътре имало направен цял град за децата (не знам защо е останало в съзнанието ми, че е като остров  newsm78) Тогава с целия си акъл не си записах името на хотела, а сега след толкова изписани теми ми е невъзможно да намеря поста.
Не съм и предполагала, че сте направили такъв списък с "детски" хотели, благодаря за положените усилия  Hug

# 669
  • Сoфия
  • Мнения: 295
 bouquet Надявам се да е този, наистина нямам спомен за него. Лятото се коментираше някой от хотелите и момичето разказваше, че вътре имало направен цял град за децата (не знам защо е останало в съзнанието ми, че е като остров  newsm78)
Ако е нещо като остров, да не става дума за Eftalia Island  Thinking
До колкото знам, не е за деца само - просто се намира срещу хотелите от веригата Eftalia и представлява зона за забавления - аквапарк, заведения и т.н.  newsm78

# 670
  • София
  • Мнения: 51
 Днес резервирах да Палм Уингс Ефесос ( бивш Сюрмели), Кушадасъ от 20 май. Надявам се глобалното затопляне да си каже думата иначе добре, че има вътрешен басейн и....вани в стаите.

Последна редакция: ср, 27 яну 2016, 17:47 от iriana64

# 671
  • Мнения: 7 605
http://www.spiegel.de/reise/aktuell/russland-spricht-reisewarnun … us-a-1074225.html

Русия официално предупреждава гражданите си да не пътуват до Турция поради риск от отвличания от Даеш.

# 672
  • Варна
  • Мнения: 10 585
Цитат
Също така ако може мнение и за  Delphin Imperial , някой който е ходил или имате впечатления от приятели  Praynig Peace
Благодаря ви  

Впечатленията са ми от юни 2015 и от тази неделя,хотела е повече от прекрасен,обслжване,храна,анимация,всичко е на ниво,била съм в стандартна стая и в корпус лагуна,второто е за предпочитане,ако можеш да си го позволиш,резервирай смело Peace

# 673
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 747
 bouquet Надявам се да е този, наистина нямам спомен за него. Лятото се коментираше някой от хотелите и момичето разказваше, че вътре имало направен цял град за децата (не знам защо е останало в съзнанието ми, че е като остров  newsm78) Тогава с целия си акъл не си записах името на хотела, а сега след толкова изписани теми ми е невъзможно да намеря поста.
Не съм и предполагала, че сте направили такъв списък с "детски" хотели, благодаря за положените усилия  Hug

Детската зона е като град - има полицейско управление, болница, пожарна, банка - в реални размери и децата могат да влязат в каквато искат роля. Когато минавахме тъкмо ги учеха на правилата за движение - децата караха моторни колички, а една кака беше регулировчик и им подаваше сигнали, пускаше светофара и т.н. Просто страхотно за възраст 4-6 според мен. Макар че и по-големи деца биха се занимавали. Има си и аквапарк с атрактивни пързалки. Хотелът е страхотен.

Снимките са лично мои от май 2015.

Скрит текст:

Татяна, не че нещо ама в момента руснаците леко са в конфликт с турците, така че всякакви коментари от руснаци за турци и обратното подлежат на здравословна доза критицизъм и недоверие. Ако немските органи или английските отправят такива предупреждения, бих се замислила.

Последна редакция: ср, 27 яну 2016, 20:12 от Galactic Voyager

# 674
  • Мнения: 408
Tatjana, благодаря за линка!  bouquet
в момента руснаците леко са в конфликт с турците, така че всякакви коментари от руснаци за турци и обратното подлежат на здравословна доза критицизъм и недоверие. Ако немските органи или английските отправят такива предупреждения, бих се замислила.
Ленче,
Прочете ли статията? Има много лоша информация за немските резервации. Още в подзаглавието пише:
Цитат
След атентата в Истанбул резервациите на германски туристи са се сринали.
25 % по-малко резервации на немци. Круизните компании MSC, американската компания Crystal Cruises и още няколко марки на Norwegian Cruise Line Holding са анулирали изобщо посещенията в Турция. И всичко това заради опасения за сигурността на туристите.

Общи условия

Активация на акаунт