Звездни компромати- 269 част

  • 90 808
  • 729
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 4 337

 Mr. Green
Ето още един, Майкъл Розенбаум от "Мъже с токчета"
Скрит текст:
Скрит текст:

# 331
# 332
  • Viena
  • Мнения: 4 020
Златка още ли ходи с този дебил,чийто поглед все едно казва "Аз исках да пръдна, но се наср*х".
Joy Joy Joy Идеални са си

# 333
  • Мнения: 1 427
Тоца и нейният възлюбен с новогодишните одежди са идеални за статисти в Игрите на глада, като жители на Капитола, даже нямат нужда от никакви допълнения  Joy Joy Joy Joy Joy като оная кандидат кметица за с. Гаганица  Mr. Green http://www.lentata.com/page_8002.html
Килиън е уау като жена  Sunglasses

# 334
  • Мнения: 1 363
Мис България се ядосва във Фейсбук
https://www.facebook.com/video.php?v=1208110305883444 колумбийци горят кукла на Мис Вселена.

Вчера попаднах на клип на Гери - Никол как навръх Нова Година се кълчи с Галин дуетно, ама тя само поп пее, тя е неоценена.

Някой знае ли кога е родена малката дъщерята на Орхан Мурад, защото ако наистина е на 12 и пуши пури публично и ходи с деколте до пъпа... много харесвам баща ѝ, жалко, че дъщеря му не се държи като за годините си Stop

Последна редакция: пн, 04 яну 2016, 19:49 от Заяц

# 335
  • Мнения: 4 765
Уф, малко съм объркана от толкова много Мис-ки.... (сигурно и за мен ще се намери някоя титла)
Коя ни е официалната Мис България за 2015 година ?

# 336
  • Мнения: 1 363
Марина Войкова Peace
На снимките от награждаването прилича на Кралицата от "Снежанка и седемте джуджета". Радост е много по - симпатична.

# 337
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аууу, Валия, къде е разкошния аватар Confused?

Тези не знаех, че някога са били двойка
Скрит текст:


Бляк!

# 338
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Аз не разпознавам жената  Blush

# 339
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Заспалата патка Кери Мълиган Tired

# 340
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Името ми звучи познато. И дотам.
Няма как да не съм я 'виждала' някъде, но не помня  Rolling Eyes

# 341
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Защото освен с празен оцъклен поглед няма с какво да я запомниш Peace.
Иначе ти като почитателка на скандинавските актьори е най-вероятно да си я гледала в An Education редом с Питър Саасгард.

# 342
  • Мнения: 4 765
Най-напред се сещам за нея като досадната Кити в "Гордост и предразсъдъци" с Кийра и после за "Великият Гетсби".
С Джейк Джиленхал имаха ли връзка преди или се бъркам с някакви слухове?

П.п. Джо, малко новогодишна промяна на аватара  Blush

# 343
  • Мнения: 4 187
За мен и двамата са непознати. Запис.

# 344
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Тцъ, с Джейк не. С Том Стъридж помня, че бяха гаджета преди той да се осъзнае и прехвърли на далеч по-апетитната Сиена Милър. А тя сега е омъжена за един точно толкова умрял като нея рокаджия, някакъв Мъмфорд от брадърите ли бяха, синовете ли.

Общи условия

Активация на акаунт