Звездни компромати- 269 част

  • 90 808
  • 729
  •   1
Отговори
# 315
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Или мисли, че реститутка е проститутка с правописна грешка.
После другите и прости и невъзпитани   Laughing

# 316
  • Мнения: 3 677
 Аз дори си мисля, че не блее,а по-скоро си тъпее.
Но пък има и  хора, които наистина не знаят какво е реститутка.

# 317
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Е, как?! Пенсионирана проститутка  Joy
Просто е невъзпитано да се казва.

# 318
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Интересна корица с Анджелина
Скрит текст:
старичка е, но сега ми попадна

# 319
# 320
  • Варна
  • Мнения: 12 271
Хаха, само за фестивала в Перник.
Нали там беше ?

Аз я харесвам, но като избухне с някоя 'модерна' приумица, като вежди, тен, нос, скули и т. Н., вече няма как да го одобря.

# 321
  • Мнения: 1 363
Те кукерите са по - симпатични от Златка Mr. Green Едните го правят с ясната мисъл да плашат, а Златка е постигнала тази въпросителна визия неволно.

Скрит текст:
Аз съм гледала кукери в Бозвелийско Peace

# 322
  • Мнения: 34 810
Хаха, само за фестивала в Перник.
Нали там беше ?

Аз я харесвам, но като избухне с някоя 'модерна' приумица, като вежди, тен, нос, скули и т. Н., вече няма как да го одобря.
Да баш така Сурва се нарича и е голяма забавление.
Тоца с мама, и тате е винаги с кожените палта и руските, кожени калпаци на пълвия ред в ложата-почетни граждани на градо Перник!

# 323
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Мъже с червило Mr. Green

# 324
  • Мнения: 1 167

 Joy На някои много им ходи. Килиан е толкова женствен, а Джъд ме изненада. С такава красота си мислех, че ще е много красива жена, но уви не му се е получило.

# 325
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 084

 Joy На някои много им ходи. Килиан е толкова женствен, а Джъд ме изненада. С такава красота си мислех, че ще е много красива жена, но уви не му се е получило.
На мен ми хареса Джъд. А Килиън е страхотна жена!

# 326
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
О, на снимка не се усеща и стотна от превъплъщението- ако знаете какво мяукане само беше докарал от плътния си дълбок глас Crazy. Една от върховите му роли е това.

# 327
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
О, Дейвид Духовни и неговата Денийз  Heart Eyes Heart Eyes
Няма да я забравя тая му роля никога  Laughing

Големи хубавици видях  Mr. Green

# 328
  • Пловдив
  • Мнения: 46 973
http://life.dir.bg/news.php?id=21374767&nt=5
Майли-то пак с Хемсуърт Thinking

# 329
  • Бургас
  • Мнения: 10 828
Златка още ли ходи с този дебил,чийто поглед все едно казва "Аз исках да пръдна, но се наср*х".

Общи условия

Активация на акаунт