Приказната Коледа вече отмина, а мамите от ИБ с трепет чакат Новата Година

  • 31 505
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 843
Бърз запис, Поспалане прекрасна тема  Hug
Магнитче, номера е да не даваш да суче, да лъжеш, че няма мляко, някой го папал или просто няма го. Издържиш ли два, три дни се успокояват нещата  Hug Аз първия ден я залъгах с кисело мляко, което тя тотално захвърли на втория ден от отбиването и на третата нощ спа непробудно. При нас бяха останали само вечерното и преди сън на обяд кърмене. Махнах това на обяд, след два дни и нощното. Но беше същата истерия през нощта, нон стоп на гърдите ми беше. При нас много помогна и бибата, ама вие вече сте по-големи сигурно няма бибка. Здрави нерви и за три дни си успяла  Simple Smile
И на мен името за момче ми е Калоян  Mr. Green
Весело посрещане на Новата година  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 6 395
Значи има шанс да се пръкнат много Калоянчовци догодина, дай Боже  Joy Joy Joy

# 47
  • София
  • Мнения: 10 698
Стана обратен ефект. Лилия хептен лудна по мен. В страха си да не й дам да цока гледа да е макс с мен и на цица. Направо изпада в паника само да стана и да тръгна някъде-в нас. Вика,плаче,тича,гуши се иска да цока и тн. Посъветваха ме да изчакам няколко дни и наново...

Отивам да се къпя. Ще ходим в кръстницата на Лили да празнуваме. Там ще е лудница с моите две хлапета и техните два бяса.

Весело посрещане момичета. И послушни,добри и игриви деца в новогодишната нощ. И здрави най-вече! Heart Eyes

# 48
  • NE
  • Мнения: 10 999
Весело посрещане на новата година и от нас!
Дано имаме много поводи да се радваме, вълнуваме и гордеем. Hug

# 49
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Весело на всички Simple Smile

# 50
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Весело да е на всички !
Ние ще сме си тримата вкъщи Simple Smile
Нямам нерви и сили да ходя някъде с Атанас или да посрещам гости .
Хубаво ще е, настроила съм се романтично  Mr. Green
Добре дошъл на Калоян ! Да е много здрав !

# 51
  • Мнения: 878
Весело посрещане момичета  Close-mas:
Да си пожелаете нещо преди полунощ  Hug
А при нас има сняг половин метър, само че дето Ева още не разбира, че да ходим да правим снешко Nature Snowman

# 52
  • Мнения: 520
Весело посрещане и от нас. Нека Новата година донесе на всички много щастие, късмет и мнооооого здраве.  Hug
Стели, Деска, аз и всички, които са в бебеправене 2 скорошен двучертичков късмет. Heart Eyes

# 53
  • shumen
  • Мнения: 18 013
Весело посрещане на Новата година.
Маре,при нас няма сняг,но е много студено.
Ние след малко засядаме на маса.Само с нашите и баба ми ще сме.

# 54
  • shumen
  • Мнения: 18 013
Честита Нова Година,момичета.Да сме живи,здрави и много да ни слушат дечицата.
Моето дете заспа преди да е настъпила и дори не се събуди и от пиратките.

# 55
  • София
  • Мнения: 10 698
Честита нова 2016г и от мен! Здраве, успехи и никакви лошавини!

Моите деца за първи път издържаха и посрещнахме новата година. И заспаха в колата по пътя за нас.
Бррр ама кучи студ бре.

# 56
  • Германия
  • Мнения: 1 214
За много години! Желая на вас и вашите семейства много много здраве!
Диде: да ти е жив и здрав Калоян.
Поспаланчо:благодаря за хубавата тема.
Томи ни с мая, очакваме голям рев покрай дънданията навън. А той спа като пън. Два часа.
Маре: за да започне Евчето да спи по рано трябва да се буди по рано. Започни да я вдигаш всеки ден 15 минути по рано  и така да избуташ ставането. Ще и се разбута в началото режима, но ще се наредят нещата за седмица две.
За отбиването: нямам опит, той Томи не търси цица. Види ли шише става ужасен, направо хипервентилира. Сутрешното ни кърмене вече отпадна, той сам си се отбива. Аз му предлагах той се дърпане.  Та това така от средата на декември някъде.

# 57
  • София
  • Мнения: 4 122
За много години. Да сте живи и здрави.
Малката също издържа до след нова година. После 10 мин. се борихме да заспи, но се предаде накрая. Но тя по принцип може да издържа до след 12 ч.

# 58
  • shumen
  • Мнения: 18 013
Благодаря,момичета.
И аз очаквах да издържи,но към 23.00 часа се предаде.
Магнитке,то и тука кучи студ.Сега чувам как духа и ужасен вятър навънка.

# 59
  • Мнения: 6 395
За много години, живи и здрави, много обич и семеен уют желая на всички  bouquet bouquet bouquet

Аз осъмнах с цистит.....егати и новогодишният късмет  Joy Joy Joy  Имам желание и да излезем някъде да хапна тортичка и хубаво капучино, чудя се какъв е шанса Неделите или Захарото/в Поморие/ да работят днес  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Поне детският център до нас ще работи, най-много да се занесем до там.

Ивейн гледа с баща си сега/Мамотите/- Миньоните, кеф, смятам да се размажа от мързел днес. От всичката дандания покрай Новогодишните празници, на мен е любим мързелът и лежерността на 1ви Януари  Mr. Green Mr. Green Mr. Green един път в годината му отпускам края и не дърпам юздите нито на себе си нито на семейните и ми се отразява добре на психиката  Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт