Всичко за Instagram / Инстаграм – 1

  • 117 995
  • 737
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 5 723
Ако докладвам даден профил, ще разберат ли че съм аз 😄

# 481
  • софия
  • Мнения: 773
Ако докладвам даден профил, ще разберат ли че съм аз 😄
Не ,но не очаквай чудеса ,с един доклад почти нищо не се случва за съжаление .

# 482
  • Мнения: 1 118
Както каза съфорумката, докладваният няма да разбере, но и с един доклад абсолютно нищо няма да се случи.
На мен от снощи не ми излизат нови публикации. Много странно,до сега не ми се е случвало. Сутринта отварям,излизат ми снощните. После рефрешнах и се появиха няколко нови,но пак не е както преди. Бъг ли имат нещо,някой има ли такъв проблем?
Аз нямам такъв проблем.

Последна редакция: пт, 21 фев 2020, 16:02 от AnMary

# 483
  • Мнения: 14 805
Оправи се и при мен. Не знам какво беше станало,но вече е ок.

# 484
  • Мнения: 27
Оправи се и при мен. Не знам какво беше станало,но вече е ок.
Аз съм с андроид телефон и когато имам подобен проблем го оправям с изчистване на кеша : Управление на приложенията -> Приложения -> Instagram -> Изчистване на кеша

Да попитам, знаете ли безплатни сайтове за преглед на неследващите или отписалите се, за компютър?
Като апове за телефона има доста, но браузър базирани не намирам нито един...

Последна редакция: нд, 01 мар 2020, 12:55 от AnMary

# 485
  • Мнения: 28 101
От пет години съм в ИГ, такова чудо не съм виждала. Само на настолната версия съм, от миналата неделя няма обновяване. Гледам едни и същи публикации дни наред. Два-три пъти показа други, различни публикации, само 10-12 на брой, по - надолу не се зарежда, върти се кръгчето в несвяст. Сега реших да погледна един профил, който следя от месеци. Виждам само профилната снимка, този надпис

"На 12 или повече ли сте?

Трябва да сте на 12 години или повече, за да видите този профил"

и нищо друго, тоест няма къде да потвърдя. Не съм блокирана, нито профилът е поверителен. Нали като съм приела условията на ИГ съм потвърдила, че съм над 12-годишна възраст. Нещо ново да са вкарали - рових къде ли не. Още във вторник докладвах проблема с обновяването - пълна тишина. И на мейла ми няма нищо. Виждам само историите вдясно, но мисля, че не на всички, които следвам, защото имам представа от ежедневната активност на хората. Всъщност затова погледнах въпросния профил, от дни се изгуби в историите. Търсих мейл на който да пиша жалба, изрових нета, няма и няма.

# 486
  • Мнения: 2 596
Инстаграм ми къса нервите и на мен, но в посока на съобщенията. Получавам ги със страшно закъснение от по няколко часа,  или получавам известие(звук) но горе в лентата няма нищо, понякога получавам известия за цели разговори заедно с моите отговори, някакъв ужас е. Не ползвам Фейсбук и Инстаграма ми беше удобна алтернатива, но е голямо мъчение.
Преинсталирах приложението, трих кеш, докладвах, не знам какво още само на Арменският поп не съм писала Joy
Страшно бъгаво приложение и от актуализация на актуализация все по-зле става.

# 487
  • Мнения: 28 101
В мобилната версия доклад откъде изпращате?

# 488
  • Мнения: 2 596
В профил - настройки - помощ - докладване на проблем.


П.П. Шрифта и  размера който използвате е неприятен за очите, моля ви пишете с нормален. Heart

# 489
  • Мнения: 28 101
Благодаря, нямам нито настройки, нито помощ.

# 490
  • Мнения: 2 596
Благодаря, нямам нито настройки, нито помощ.

Имате, когато сте в профила си трябва да влезете в  трите хоризонтали чертички  горе в дясно. От там най-долу е настройки. отваряте ги и натам съм писала стъпките.

# 491
  • Мнения: 28 101
На настолната няма три чертички, най - вдясно е профилната снимка, от нея през зъбчатото колело се отваря прозорец, там има "докладване на проблем", но пет дни след доклада няма никакъв резултат. Утре пак ще им пиша.

# 492
  • Мнения: 2 596
На настолната няма три чертички, най - вдясно е профилната снимка, от нея през зъбчатото колело се отваря прозорец, там има "докладване на проблем", но пет дни след доклада няма никакъв резултат. Утре пак ще им пиша.
В мобилната версия доклад откъде изпращате?
Питахте за мобилната, за нея ви обеснявам.

# 493
  • Мнения: 28 101
Да, за нея питах, за да разбера дали не съм пропуснала възможност за доклад от друго място.

# 494
  • софия
  • Мнения: 773
На мен в петък ми пишеше че има проблем с българският език и ако искам да продължа на английски.
Иначе се опитвам да се отпиша от многото профили ,дето ги следвам ,ама бавно става .

Общи условия

Активация на акаунт