Всичко за Instagram / Инстаграм – 1

  • 117 674
  • 737
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 789
Този път и аз с въпрос. Къде отидоха снимките от чатовете? Помня, че ако са изпращани снимки в direct message, те бяха досъпни за разглеждане от горе в дясно "i", и оттам излизаха всички, без да се превърта целият чат. Сега обаче там ги няма, някой има ли идея?
Няма ги вече заради новите рестрикции и правила за Европа.

# 661
  • София
  • Мнения: 1 444
Този път и аз с въпрос. Къде отидоха снимките от чатовете? Помня, че ако са изпращани снимки в direct message, те бяха досъпни за разглеждане от горе в дясно "i", и оттам излизаха всички, без да се превърта целият чат. Сега обаче там ги няма, някой има ли идея?
Няма ги вече заради новите рестрикции и правила за Европа.
Интересно, не знаех. Какви са те?

# 662
  • Мнения: 20
Здравейте! Ако споделя стори със списъка ми с близки приятели останалите последователи ще видят ли, че има качено стори, което свети със зелено кръгче, но не могат да отворят? С две думи останалите ще знаят ли, че има нещо качено или въобще няма никаква индикация при тях 😄
Не, хората които не са ти в близки приятели не виждат абсолютно нищо.

deede и с месинджъра стана така, никой не знае защо, но не могат да се гледат.

А как разбират, че споделям с близки приятели? Имам предвид тази последна точка

# 663
  • Мнения: 383
Здравейте! Може би е глупав въпрос, но как се пускат спонсорирани публикации във инстаграм? Никъде не виждам опция Sad

# 664
  • Мнения: 1 789
Здравейте! Може би е глупав въпрос, но как се пускат спонсорирани публикации във инстаграм? Никъде не виждам опция Sad
Акаунтът ти личен ли е, или професионален?

# 665
  • Мнения: 383
Личен. Но аз съм виждала спонсорирани и от такива, които са на хора или пак има опция и за това да се избере вид акк?

# 666
  • София
  • Мнения: 1 444
Личен. Но аз съм виждала спонсорирани и от такива, които са на хора или пак има опция и за това да се избере вид акк?
Май трябва профила да ти е Бизнес и тогава имаш такава опция.

# 667
  • София-Младост
  • Мнения: 23 345
Дори и на човек, профилът може да е бизнес. Виж в настройките някъде ,да го превключиш.

# 668
  • Мнения: 4 210
Преди при влизане в Инстаграм получавах на телефона си код,с който да потвърдя ,че съм аз.Напоследък забелязвям,че не ми изпращат такъв код и директно си влизам в профила,на какво се дължи това ,знаете ли?Как мога да го активирам отново това потвърждение?

# 669
  • Мнения: 2 583
Преди при влизане в Инстаграм получавах на телефона си код,с който да потвърдя ,че съм аз.Напоследък забелязвям,че не ми изпращат такъв код и директно си влизам в профила,на какво се дължи това ,знаете ли?Как мога да го активирам отново това потвърждение?

Променили са нещо в общите условия вероятно. В профил > настройки > защита > двуфакторно удостоверяване

# 670
  • Мнения: 804
Здравейте, да попитам след колко коментара Instagram блокира, да не пишем коментари? Играя в игри Giveaway и след по - активно коментиране не ми позволява да Поствам.

# 671
  • Мнения: 2 583
Здравейте, да попитам след колко коментара Instagram блокира, да не пишем коментари? Играя в игри Giveaway и след по - активно коментиране не ми позволява да Поствам.
То не е само коментирането, Инстаграм следи за странна активност общо.
Коментари + последване + тагване и т.н.

# 672
  • Мнения: 804
Здравейте, да попитам след колко коментара Instagram блокира, да не пишем коментари? Играя в игри Giveaway и след по - активно коментиране не ми позволява да Поствам.
То не е само коментирането, Инстаграм следи за странна активност общо.
Коментари + последване + тагване и т.н.

Ясно, при мен е за кжментарите.
Благодаря, мислих, че може да ми кажете при какво бройка?
Хубав ден

# 673
  • Мнения: 2 583
Скрит текст:
Здравейте, да попитам след колко коментара Instagram блокира, да не пишем коментари? Играя в игри Giveaway и след по - активно коментиране не ми позволява да Поствам.
То не е само коментирането, Инстаграм следи за странна активност общо.
Коментари + последване + тагване и т.н.

Ясно, при мен е за кжментарите.
Благодаря, мислих, че може да ми кажете при какво бройка?
Хубав ден

Ами аз все пак не мисля че има някаква конкретна бройка. Например, ако аз харесвам обикновенно средно по 10страници/коментара и изведнъж скоча на 50 или 100, ще ме блокира. Но за друг 100 може да са нормални, и да го блокира  при 500 страници/коментара.

# 674
  • Мнения: 804
Явно нещо ме детектва кото робот. 🙂

Общи условия

Активация на акаунт