Хеликобактер пилори

  • 123 001
  • 770
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 201
Поне 4 седмици след антибиотика , като последните 2 седмици без протонна помпа ... на мен ми се разказа играта без ПП , като се взрив от солна киселина имах , само се молех да дойде по-бързо изследването... Пробиотика може да си го пиеш той няма отношение

# 211
  • Мнения: 116
Поне 4 седмици след антибиотика , като последните 2 седмици без протонна помпа ... на мен ми се разказа играта без ПП , като се взрив от солна киселина имах , само се молех да дойде по-бързо изследването... Пробиотика може да си го пиеш той няма отношение
когато приключих с антибиотика и спрях ипп,продължих с провиотика,пуснах тест и беше отрицателен,но когато спрях и него след седмица всичко се върна,пробиотика населва с добри бактерии чревната флора,за да възстанови баланса,като се бори с лошите бактерии,така,че и той се спира преди изследването,при нужда може пак да се пие,но не много дълго време

# 212
  • Мнения: 201
Има ли някой който само с едно пиене на антибиотици се е излекувал? от Хебака ми беше много добре , мисля да го повторя

# 213
  • Мнения: 116
Аз минах 2 курса и нищо,с Хебака се излекувах,да же съм го и повторил и по нататък пак ще си взема

# 214
  • Мнения: 5
Благодаря за отговорите

Откъде може да се купи Хебак.В аптеките има ли го.

Последна редакция: вт, 14 май 2019, 22:36 от AnMary

# 215
  • Мнения: 201
Днес излязоха резултатите, отрицателен е , махнал се е Хеликобактера. Говорих с лекарката, каза , че разбутването на стомаха - киселини и спазми са резултат от лечението, но отминават. Вече почти всичко се нормализира ... Прополиса и Хебака много ми помогнаха, Хебака просто изчисти стомаха

# 216
  • Мнения: 5
Къде да намеря Хебак

# 217
# 218
  • Мнения: 116
Днес излязоха резултатите, отрицателен е , махнал се е Хеликобактера. Говорих с лекарката, каза , че разбутването на стомаха - киселини и спазми са резултат от лечението, но отминават. Вече почти всичко се нормализира ... Прополиса и Хебака много ми помогнаха, Хебака просто изчисти стомаха
   сега продължавай с диетата,да не твариш стомаха и с времето всичко ще се оправи

# 219
  • Мнения: 7 035
По колко таблетки на ден вземате от Хебак

# 220
  • Мнения: 116
По колко таблетки на ден вземате от Хебак
по 2,сутрин 1 час преди храна и вечер един час след храна

# 221
  • Мнения: 39
Хебак нещо като ПроХелико ли е? Защото вчера си взех ПроХелико, някой ползвал ли го е?

Отделно си пуснах тест за B12, защото, откакто почнаха тези проблеми, имам почти постоянно ускорен пулс, който вкарах в разумни граници с изписан ми бета блокер Concor 2.5mg. Никога преди това не съм имал проблеми със сърцето, така че съм склонен да вярвам, че умората и сърцебиенето са причинени от ниския резултат на B12 - 112 pg/ml. Хемоглобина ми е добре - 166.

Недостига на B12 вероятно е причинен именно от Хеликобактера.

Как действа този Хебак, защото сайта на производителя не ми вдъхва доверие - изключително непрофесионално е направен?

Кажете мнения и за ПроХелико, моля.

# 222
  • Мнения: 116
Хебак нещо като ПроХелико ли е? Защото вчера си взех ПроХелико, някой ползвал ли го е?

Отделно си пуснах тест за B12, защото, откакто почнаха тези проблеми, имам почти постоянно ускорен пулс, който вкарах в разумни граници с изписан ми бета блокер Concor 2.5mg. Никога преди това не съм имал проблеми със сърцето, така че съм склонен да вярвам, че умората и сърцебиенето са причинени от ниския резултат на B12 - 112 pg/ml. Хемоглобина ми е добре - 166.

Недостига на B12 вероятно е причинен именно от Хеликобактера.

Как действа този Хебак, защото сайта на производителя не ми вдъхва доверие - изключително непрофесионално е направен?

Кажете мнения и за ПроХелико, моля.
Хебак,прочиства и унищожава колониите на ХБ,като ги измива от стените на стомаха и ги убива едновременно,про хелико пих,без резултат,за б-12 си много прав,трябва да вземаш и витамин де,защото бактерията води до дефиците им и на двата витамина,бактерията не влияе само на стомаха,тя атакува почти всички органи,но никой лекар не ми го каза и на мен,така,че съм съгласен за сърдечния ритъм,че се ускорява,и най-лошото е ,че ХБ влияе и на психиката ти,а от там идват и проблемите

# 223
  • Мнения: 1 255
Има хора премахнали бактерията с про хелико, но се пие поне 2 месеца. А относно този хебак - много ми е мътно там нещо.

# 224
  • Мнения: 39
И на мен ми е мътно. Сайта е много аматьорски, и единствените двама, който дават мнения за Хебак тук, са Nikolai Kolev 613501 и jojo07. Не намирам инфо и мнения за продукта никъде другаде.

Общи условия

Активация на акаунт