Хеликобактер пилори

  • 124 108
  • 770
  •   4
Отговори
# 735
  • Мнения: 308
Не, на мен не ми препоръчаха но спрямо мен и моята специфика по пронцип. По -скоро ме посъветваха да предприемам мерки тип превенция - да не се преяжда, да не се упражнява тежък физически труд нахранен, да не се вдига тежко . Диагностирана съм преди 15-тина години.
А хиаталната херния плъзгаща ли ви е или фиксирана. Интересувам се, защото наскоро откриха на мъжа ми фиксирана и се чудим към кого да се насочим.

# 736
  • Мнения: 13 866
Плъзгаща. И понеже съм с Герб там симптоматиката е много преплетена.

# 737
  • Мнения: 2
Здравейте
След като изчетох темата от самото начало реших да се доверя на прословутия ХЕБАК
Имам стомашни проблеми от години парене в стомаха болки рефлукс гадене по цял ден и още и още .....
Лекувал съм се с чифт антибиотици миналата година от което симптомите поотшумяха за около месец и пак започнаха
Сега се лекувах със хебак
Две шишенца 3х2 на ден на гладно и вечер два часа след вечеря пуснах си изследване и вече съм отрицателен спрях омепразола не изпитвам и нужда от него апетита ми взе да идва макар и още да не се храня пълноценно понеже язвата си е язва не се лекува за 10дни занапред ще пиша дали се е появил някакъв симптом отново засега се чувствам добре !!!

# 738
  • Мнения: 62
Аз пък ще ти кажа как се отървах от бактерията,след куп антибиотици,нексиум,омепразол все още си я имах.Клеева тинктура в продължение на 2 месеца всяка сутрин на гладно,само 2.80лв е шишенцето и съм вече си ям абсолютно всичко пак.

Последна редакция: чт, 16 юли 2020, 00:49 от Не се сърди, човече

# 739
  • Мнения: 22 867
И на мен ми стана смешно, кога изчете темата, кога две шишенца 3х2 на ден, кога изследвания, че вече здрав, че и рапорт даден! Joy

# 740
  • София
  • Мнения: 1 902
Здравейте
След като изчетох темата от самото начало реших да се доверя на прословутия ХЕБАК
Имам стомашни проблеми от години парене в стомаха болки рефлукс гадене по цял ден и още и още .....
Лекувал съм се с чифт антибиотици миналата година от което симптомите поотшумяха за около месец и пак започнаха
Сега се лекувах със хебак
Две шишенца 3х2 на ден на гладно и вечер два часа след вечеря пуснах си изследване и вече съм отрицателен спрях омепразола не изпитвам и нужда от него апетита ми взе да идва макар и още да не се храня пълноценно понеже язвата си е язва не се лекува за 10дни занапред ще пиша дали се е появил някакъв симптом отново засега се чувствам добре !!!
За това ли се регистрира да направиш реклама.Аз пък ще ти кажа как се отървах от бактерията,след куп антибиотици,нексиум,омепразол все още си я имах.Клеева тинктура в продължение на 2 месеца всяка сутрин на гладно,само 2.80лв е шишенцето и съм вече си ям абсолютно всичко пак.
Мобе ли по-подробно Simple Smile
Как и по колко я пиехте?

# 741
  • Мнения: 13 866
И на мен ми стана смешно, кога изчете темата, кога две шишенца 3х2 на ден, кога изследвания, че вече здрав, че и рапорт даден! Joy
Че и регистриран на 29.06.2020. Явно изглеждаме глупави.

# 742
  • Мнения: 62
Здравейте
След като изчетох темата от самото начало реших да се доверя на прословутия ХЕБАК
Имам стомашни проблеми от години парене в стомаха болки рефлукс гадене по цял ден и още и още .....
Лекувал съм се с чифт антибиотици миналата година от което симптомите поотшумяха за около месец и пак започнаха
Сега се лекувах със хебак
Две шишенца 3х2 на ден на гладно и вечер два часа след вечеря пуснах си изследване и вече съм отрицателен спрях омепразола не изпитвам и нужда от него апетита ми взе да идва макар и още да не се храня пълноценно понеже язвата си е язва не се лекува за 10дни занапред ще пиша дали се е появил някакъв симптом отново засега се чувствам добре !!!
За това ли се регистрира да направиш реклама.Аз пък ще ти кажа как се отървах от бактерията,след куп антибиотици,нексиум,омепразол все още си я имах.Клеева тинктура в продължение на 2 месеца всяка сутрин на гладно,само 2.80лв е шишенцето и съм вече си ям абсолютно всичко пак.
Мобе ли по-подробно Simple Smile
Как и по колко я пиехте?
25 капки в 50 грама вода,всяка сутрин на гладно

# 743
  • София
  • Мнения: 1 902
Благодаря Simple Smile

# 744
  • Мнения: 2
и да ви кажа може и още да е рано да се хваля но се чувствам все по добре със всеки изминал ден!

# 745
  • Мнения: 29
Някой има ли мнеие за този пробиотик  "Примадофилус Реутери".Не знам как ще махам тази бактерия като съм алергична към пенецелин.Искат да пия метронидазол,но като чета листовката,мисля,че направо ще ме убие Simple Smile).

# 746
  • Мнения: 62
Някой има ли мнеие за този пробиотик  "Примадофилус Реутери".Не знам как ще махам тази бактерия като съм алергична към пенецелин.Искат да пия метронидазол,но като чета листовката,мисля,че направо ще ме убие Simple Smile).
Пробвай с клеева тинктура,на мен ми помогна и строга диета разбира се

# 747
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Някой има ли мнеие за този пробиотик  "Примадофилус Реутери".Не знам как ще махам тази бактерия като съм алергична към пенецелин.Искат да пия метронидазол,но като чета листовката,мисля,че направо ще ме убие Simple Smile).
Пробвай с клеева тинктура,на мен ми помогна и строга диета разбира се

kiko8110, може ли малко подробности за използването на тинктурата, ако обичаш. Чувала съм , че има на спиртна и водна основа, каква е използваната? Ако помниш производител, още по-добре. В какво количество и кога, т.е. време през деня, преди/след хранене, ако има значение? Колко време я използва?
Извинявам се, ако вече е писано, уж потърсих, не намерих, но пак ще потърся.

# 748
  • Мнения: 62
Скрит текст:
Някой има ли мнеие за този пробиотик  "Примадофилус Реутери".Не знам как ще махам тази бактерия като съм алергична към пенецелин.Искат да пия метронидазол,но като чета листовката,мисля,че направо ще ме убие Simple Smile).
Пробвай с клеева тинктура,на мен ми помогна и строга диета разбира се

kiko8110, може ли малко подробности за използването на тинктурата, ако обичаш. Чувала съм , че има на спиртна и водна основа, каква е използваната? Ако помниш производител, още по-добре. В какво количество и кога, т.е. време през деня, преди/след хранене, ако има значение? Колко време я използва?
Извинявам се, ако вече е писано, уж потърсих, не намерих, но пак ще потърся.
Здравей ето тази ползвам аз https://apteka.puls.bg/bg/za-imunitet-zhiznenost/kleeva-tinktura … or-30-50-ml-48218 Сутрин на гладно 20-25 капки в 50мл вода,по един път на ден.Пробвай нищо не ти пречи.На мен януари месец ми правиха гастроскопия и тест за хеликобактер който беше положителен.Изписаха ми два антибиотика и нексиум,но не ми помогнаха.Февруари месец започнах строга диета и клеевата тинктура и в края на март теста ми беше отрицателен.Миналия месец си пуснах и количествен тест който беше 0.14 Клеевата тинктура все ще си я пия междудругото.

# 749
  • Мнения: 22 867
kiko8110, много благодаря! Копирах си информацията. Не за себе си чета тая тема, засега нямам такъв проблем. Много близка приятелка се мъчи с тоя хеликобактер, и антибиотици пи .......не помня, два или три пъти. Уж го няма, след време пак е там. Ще изпратя информацията, да си преценява дали ще я ползва. Аз самата предпочитам природни продукти когато е възможно, прополисът си е полезен, известно е, затова ми направи впечатление поста ти. Още веднъж благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт