Шеста тема на чакащите

  • 507 230
  • 5 037
  •   1
Отговори
# 165
  • при него
  • Мнения: 1 230
Мисля, че от Мамите, които напоследък пишат, Пипи и Дейна получиха предложения доста бързо, и двете след Нова година, затова и вярвам, че и за нас останалите, ще има скоро късмет Simple Smile
Пипи, Дейна, ако искате, споделете моля.

# 166
  • Мнения: 94
Мисля, че от Мамите, които напоследък пишат, Пипи и Дейна получиха предложения доста бързо, и двете след Нова година, затова и вярвам, че и за нас останалите, ще има скоро късмет Simple Smile
Пипи, Дейна, ако искате, споделете моля.
Ние също бързо получихме предложение вписани в регистрите на 12.05 2015 първа среша на 15.06 2015 не си паснахме второ предложение в началото на следващия месец юли нашето дете. Бяхме подготвени да чакаме две години .Надявахме се поне заколеда да получим прелдложение Ноо всичко стан толкова бързо Joy

# 167
  • София
  • Мнения: 138
Много късмет на новите момичета и скоро да имат хубави новини. Иначе вписани в регистрите на 20.11.2015 първа среща 18.12. Не беше нашето дете, втора среща 16.02.нашето момиче . Критерии до 3 год момиче без претенции за етнос

# 168
  • Мнения: 436
При нас нещата ще се случат в рамките на 5 месеца - от вписване до взимане на детето живот и здраве. Ние имахме само 1 предложение.
При други момичета нещата станаха доста по-бързо. Успех на всички.

# 169
  • софия
  • Мнения: 100
Здравейте момичета Simple Smile
Не съм писала в новата тема, просто нямаше какво. Но вече има Simple Smile
Ние сме вписани в регистъра от 30.06.2015г. На 22.02.2016г. получихме първото си писмо за дете. В сряда пътувахме и се срещахме с нашето момиченце. Тя е само на 5 месеца,едно слънчево и хубаво дете. Отговаря напълно на нашите изисквания. Ние искахме  дете от 0-1,5 година, без предпочитания за пол и от български,смесен,турски или неизвестен произход,без видимите белези на ромския етнос и здраво. Аз съм на 29 години,а съпругът ми е на 33 години. Дадохме си срок до днес да вземем решение.
Може би това е едно от най-трудните решения,които сме взимали в нашият живот. През април чакаме втори син. Първото ни момченце се роди на 17.02.2015г. след 4-ри години борба и трета инвитро процедура с тежка сърдечна малформация и почина след операция на 20 дни. Живота много ни взе,а в момента ни дава с пълни шепи. И то точно година след на-хубавия и най-лошия период в нашия живот. Ще е трудно, но ще се справим.  Praynig Heart Eyes
Пожелавам на всички чакащи скоро да изпитът тези вълнения.

# 170
  • Мнения: 256
Страхотно! По-добро стечение на обстоятелства няма как да има! Много любов, прекрасни дни и щастие ви пожелавам!

# 171
  • София
  • Мнения: 301
Ехааа, Криси, много се радвам! Браво, честита двойна радост!  bouquet Да сте здрави и от тук нататък всичко в живота ви да се подрежда така прекрасно!  Hug

# 172
  • софия
  • Мнения: 100
Благодаря ви много мили дами cveti_75 и Елени  Hug Hug Hug

# 173
  • при него
  • Мнения: 1 230
Криспи, това е страхотно!!!  Двойна радост Simple Smile

# 174
  • Мнения: 335
 Krispy1303, поздравявам ви за смелостта! Страхотно!

# 175
  • София
  • Мнения: 138
Добро утро момичета, искам да попитам новите мами започнахте ли да се готвите за пристигането на децата у дома. Как ви се отразява всичко ? Аз лично съм доста напрегната макар да имам вече едно детенце.

# 176
  • Мнения: 436
Дейна, започвай да подреждаш стаята, играчките, напълни я с балони, за да му е интересно на детенцето.

Хем се вълнувахме, хем ни се отрази натоварващо.

# 177
  • Мнения: 411
Балони и играчки??? Сериозно ли?

Дейна, колко е голямо детето? Момче или момиче? От дом или от приемно семейство?

# 178
  • Мнения: 436
Да, нашата стая я направихме по този начин. Детето ни е от ПС и е по-голямо.

# 179
  • София
  • Мнения: 138
Нашето момиче е на 1и7месеца от дом е  С родния ни син беше много по различно сега съм под напрежение как да постъпим какво да купим ,хем се вълнувам хем се притеснявам

Общи условия

Активация на акаунт