Шеста тема на чакащите

  • 505 984
  • 5 027
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 331
Мишка много съжалявам   Hug
сподели ни повече ако можеш

Вивиан, какво се случва при теб?

Пипи  Hug

При нас нищо ново, чакаме си по реда, отмина вече първият ни месец като вписани в регистъра.
получихме писма за вписване от София, Пазарджик, Ловеч и Кърджали.
За сега сме спокойни, гледаме да не се впускаме в емоции, да видим до кога  Joy
Лелеее, колко сте изписали! Само няколко дни ме нямаше и какво да видя  Simple Smile
Speed Queen, получих три писма за вписване: от Пловдив, Пазарджик, Ловеч и София, разбира се.
Иначе се поуспокоих. По едно време имах много напрежение в работата, а и следвам и сънувах много кошмари свързани с деца.
Чакането продължава, аз съм още съвсем прясна  Hug

# 61
  • Мнения: X
Мога ли да помоля на лични малко информация за четене по отношение на първите документи.

# 62
  • Мнения: 436
Мога ли да помоля на лични малко информация за четене по отношение на първите документи.

gerda1, трябва да се запознаеш с тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=459933.0;topicrefid=19

deina_li, няма как да разбереш дали сте сбъркали. Ако последват няколко предложения, които също няма да одобриш ще имаш база за сравнение. Наистина не разбирам  newsm78 защо сте отказали детето след като сте го харесали? 

мишка и патето, Доста са ти обширни критериите. Ще продължите да получавате подобни предложения. По-добре ги променете точно с това, което очаквате да получите. И пак няма гаранция.

# 63
  • Мнения: 32
Пипи, даваш съвети на момичетата за посочените критерии, а многократно те питахме какво стана с вашето предложение за детенце и ти нищо не отговаряш. Не си длъжна, по твоя воля е и добро желание е, но те поне споделиха какво им се е случило........ споделиха с нас.

# 64
  • Мнения: 436
Предложиха ни момченце на 3+ години. Още не сме дали отговор, за това и не съм написала. Трябва ни малко време за размисъл.
Ако имах отговора щях да споделя разбира се.

# 65
  • София
  • Мнения: 138
Днес съм много позитивно настроена!
Всеки нов ден сме една крачка по близо до приказната усмивка на нашето слънце!!! Пожелавам на всички прекрасен  слънчев ден!!!

# 66
  • Мнения: 37
................и отново затишие остава ни едно мъчително чакане Sad

# 67
  • София
  • Мнения: 138
................и отново затишие остава ни едно мъчително чакане Sad
Вярно си е

# 68
  • Шумен
  • Мнения: 206
Бавно ще станат явно нещата, аз всеки ден проверявам пощата. Аз ли съм много нетърпелива незнам...

# 69
  • Мнения: 436
Спокойно момичета, не се отчайвайте. Ние приехме предложението  Peace.

# 70
  • Мнения: 32
Пипииииии, много се равам за вас. Мнооооооооого. Пожелавам ви здраве, всичко друго ще постигнете. Успех!

# 71
  • София
  • Мнения: 138
Спокойно момичета, не се отчайвайте. Ние приехме предложението  Peace.
ЧЕСТИТО Пипи да ви е жив и здрав мъника и много да ви радва .
Разкажи като можеш нещо повече за него

# 72
  • Мнения: 436
Дейна, детенце отговаря на нашите критерии. Харесахме си го. Молба подадохме по електронната поща, не веднага, понеже си дадохме време за размисъл. Обмисляхме решението си по-дълго.

# 73
  • София
  • Мнения: 331
Ех, Пипи Мипи, радвам се, че сте си го харесали!
Желая ви всичко най-хубаво заедно Hug!

# 74
  • Мнения: 37
Браво Пипи-Мими  желая ви цялото щастие на земята

Общи условия

Активация на акаунт