Шеста тема на чакащите

  • 505 494
  • 5 022
  •   2
Отговори
# 600
  • Мнения: 140
Момичета, за мое огромно съжаление, не за огромна моя болка, ще откажем, предложеното ни дете.
Трудно ми е дори да го пиша в този момент, а още по -трудно ми е отказът , който ще направя. Но не ни е било писано с нея . Вчера на цялото това вълнение, покрай това първо писмо и дали ще се харесаме, дали ще я вземем, какво да правим, разбрах, че се налага да ми направят операция, от което  става ясно, че няма на къде. Ще се наложи да чакам. Отново. Което е голяма мъка за мен, но ще се наложи и това да преживея. Дано тя да намери по добри и още повече обичащи я родители. Подготвям се психически за операцията. Имам чувството, че дори искам да мине по бързо, за да съм готова и възстановена, когато отново дойде време да се видя отразена в очите на едно дете.
Благодаря Ви, че ВИ ИМА.МОЖЕ ДА СМЕ МНОГО РАЗЛИЧНИ КАТО ХОРА И ЛИЧНОСТИ, НО СМЕ ЗАЕДНО,СПОДЕЛЯМЕ,ТРЕВОЖИМ СЕ,ДОРИ СЕ ЯДОСВАМЕ ЕДНА НА ДРУГА,НО ВСЕ ПАК НАЛИ ЗА ТОВА СА ПРИЯТЕЛИТЕ. ДА НИ КРИТИКУВАТ,ПОМАГАТ И ПОДДЪРЖАТ,КОГАТО НИ Е НАЙ-ЗЛЕ. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



КАКво дете ви предложиха на каква възраст  здраво ли е произхода казаха  ли ти какъв е ?Ако ми отговаря на изискванията  давай писмото и да заминаваме ние  Mr. Green Grinning

# 601
  • Мнения: 436
Не знам нищо освен, че е на годинка и 4 месеца и е момиченце.Останалото ще разбера,когато ни се обадят.

Бебу, ако детенце е здраво тръгвайте вие  smile3503.

# 602
  • Мнения: 140
Не знам нищо освен, че е на годинка и 4 месеца и е момиченце.Останалото ще разбера,когато ни се обадят.

Бебу, ако детенце е здраво тръгвайте вие  smile3503.
Навита съм но не дават така да се прави Mr. Green .КАква е тая операция ще си изтървът шанса тея хора .Ако е здрава  хубавица ние тука само си мечтаем за такава  .

# 603
  • на 4-ия етаж до асансьора
  • Мнения: 621
Здравейте на всички!!!  bouquet
Записвам се във вашите редици.Приключих с проучването и на 17.12. трябва да ме впишат в регистъра.
Надявам се всички ние да  не стоим дълго в списъка на чакащите!
Желая ви прекрасен ден момичета и момчета!!!

# 604
  • София
  • Мнения: 596
И нас със съпруга ми трябва да ни впишат в регистъра на 21.12.2016г.  Simple Smile

# 605
  • на 4-ия етаж до асансьора
  • Мнения: 621
INA BAMBINA значи ще чакаме заедно!!!  bouquet

# 606
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 960
Успех,момичета! Ние чакахме само три месеца- без връзки, без подкупи и пари под масата, без свръх изисквания! Сега имаме най-прекрасното човече и ни предстои най-щастливата и приказна Коледа!  Grinning Heart Eyes

# 607
  • София
  • Мнения: 596
INA BAMBINA значи ще чакаме заедно!!!  bouquet

Да! Успех ти желая! Нека се сбъднат мечтите ти.  bouquet

# 608
  • София
  • Мнения: 596
Успех,момичета! Ние чакахме само три месеца- без връ
зки, без подкупи и пари под масата, без свръх изисквания! Сега имаме най-прекрасното човече и ни предстои най-щастливата и приказна Коледа!  Grinning Heart Eyes

Благодаря за пожеланията! Дано и на нас следващата коледа да ни е такава!  Praynig

# 609
  • Мнения: 436
На новодошлите момичета пожелавам пълни  домове следващата Коледа. Весели празници и кратко чакане.

# 610
  • Мнения: 2 024
Чакането наистина е кратко за тези, които са без претенции за етнос. Вече две семейства познавам, които само след 3 месеца чакане, приеха своето слънчице. Голям късмет имаха, и двете деца отраснаха и сега са умни деца в предучилищна възраст, какво от това, че са мургави. Аз не съм чувала българка да остави дете за осиновяване. Почти всички са от ромски етнос.

# 611
  • Мнения: 32
Чакането наистина е кратко за тези, които са без претенции за етнос. Вече две семейства познавам, които само след 3 месеца чакане, приеха своето слънчице. Голям късмет имаха, и двете деца отраснаха и сега са умни деца в предучилищна възраст, какво от това, че са мургави. Аз не съм чувала българка да остави дете за осиновяване. Почти всички са от ромски етнос.

Здравей, Kristinia, Не си права,че няма деца от български произход, ние осиновихме точно таково. Записала съм се в тема " Статистика", можеш да прочетеш. Желая успех на всички.

# 612
  • Мнения: 36
Aleks,честито!!! Желая ви много щастие с малкия принц!  Hug Hug HugСега ще очакваме да ни зарадваш и с една принцеса Wink Весела Коледа!!!

# 613
  • Мнения: 436
Чакането наистина е кратко за тези, които са без претенции за етнос. Вече две семейства познавам, които само след 3 месеца чакане, приеха своето слънчице. Голям късмет имаха, и двете деца отраснаха и сега са умни деца в предучилищна възраст, какво от това, че са мургави. Аз не съм чувала българка да остави дете за осиновяване. Почти всички са от ромски етнос.

Почти всички деца са с неизвестен татко, така, че да се твърди, че почти всички деца са от ромски произход е смешно. Само единия родител не определя етноса!
За съжаление има и българи, които изоставят децата си, поради невъзможността да ги гледат. По-често гледайте новини, четете в интернет.
Не на последно място, ако 1 ромка се определи като българка, а тя е българка, защото живее в България, това прави ли детето и българче или е ромче?

Чували ли ли сте за теория на вероятностите? Просто разсъждавам ...

# 614
  • Мнения: 32
Чакането наистина е кратко за тези, които са без претенции за етнос. Вече две семейства познавам, които само след 3 месеца чакане, приеха своето слънчице. Голям късмет имаха, и двете деца отраснаха и сега са умни деца в предучилищна възраст, какво от това, че са мургави. Аз не съм чувала българка да остави дете за осиновяване. Почти всички са от ромски етнос.

Почти всички деца са с неизвестен татко, така, че да се твърди, че почти всички деца са от ромски произход е смешно. Само единия родител не определя етноса!
За съжаление има и българи, които изоставят децата си, поради невъзможността да ги гледат. По-често гледайте новини, четете в интернет.
Не на последно място, ако 1 ромка се определи като българка, а тя е българка, защото живее в България, това прави ли детето и българче или е ромче?

Чували ли ли сте за теория на вероятностите? Просто разсъждавам ...

Ромче е. Тя ако иска и като французойка да се саммопредели.

Общи условия

Активация на акаунт