Гъбички!!!Писна ми...почвам да се лекувам сама 10

  • 119 264
  • 785
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 150
Добре деее, при такива течения имали ли сте болки ниско долу в корема? Имам чувството, че нещо ми е раздуто, нещо се притиска. Не знам дали имат значение и двете ми раждания секцио. Дали са някакви възпаления от шевовете....Нямам идея. Днес си самопредписах вагинален секрет и ентеросан s2.
С такива болки ниско долу и постоянно притискане ми откриха леко възпаление,което лекувах с АБ.Бях започнала да запушвам едната тръба и оттам тези оплаквания :/

# 676
  • Мнения: 39 384
Мерси,утре ще отида да дам и урина!

# 677
  • Мнения: 150
На мен ми го видяха на вагинален ехограф,но предполагам и с урина ще излезе,ако имате възпаление.Дано всичко е наред 👌

# 678
  • Мнения: 150
И още един бърз въпрос.Правих лечение с АБ за вагинално възпаление,но заради Кандида имах изписани Макмирор глобули и хапчета.След този курс трябваше да изпия и един Дифлокан.Мога ли за всеки случай,профилактично да изпия и още един и кога?
П.с.много съм се наплашила с тея гъби,че два пъти един след друг ги хванах от неизлекувния ми приятел,а искаме да правим бебе.😱🙀

# 679
  • Мнения: 486
Aloxomora,ако той се съгласи да се измие със сода няколко пъти,ще изчезнат.Изпробвано.

# 680
  • до морето
  • Мнения: 2 290
От лекар знам,сутрин се подмиваш със сода,вечер бебешки шампоан.
Не ми се пишеше,но хайде да се понапъна.Оправих си всички тези проблеми с тампон от марля в който поставях мед и лук или мед и чесън или лук.сол оцет.Преди да има бунт пак сега,да ви кажа,че имах страшна ерозия според лекаря,а микробиологията ми бе  още по зле.След моята си терапия,резултатите ми са перфектни,а раната на шийката просто изчезна.Моето влагалище издържа всичко това без да се оплаква,нито изгоря,нито се раздразни,но за чужди не отговарям

Колко време това?

# 681
  • Мнения: 486
По принцип пишат по руските форуми 10 дни в месеца,но аз  прекалих с повечко.Не ме дразнеше по никакъв начин и затова.Ако някой обаче страда от сухота на влагалището да не се пробва,ще изгори като нищо- от чесъна де,от лука никакъв проблем.Влагалището по принцип е влажно и не става изгаряне.

# 682
  • Мнения: 150
Aloxomora,ако той се съгласи да се измие със сода няколко пъти,ще изчезнат.Изпробвано.
При него изчезнаха,аз си ги влача още.Пих Дифлукан и се чудя дали да не го взема по схема 1-3-5 ден...четох я тук във форума,или е много драстично.Сутрин се подмивам със сода във вода,но не усещам голям ефект :/

# 683
  • Мнения: 486
Аз си бях купила дамски душ на розали и в него поставям сода и тетра и от време на време вагинални промивки.Веднага ме успокояваше.

# 684
  • Мнения: 150
А така ли ги излекува или имаше и курс с лекарства ?

# 685
  • Мнения: 486
А така ли ги излекува или имаше и курс с лекарства ?


Аз имах раничка и някакви анаеробни .Глобулите,които ми изписаха ме дразнеха и на петия ден ги спрях.От както се лекувам сама съм добре.Но тя моята е дълга и широка.Аз правих промивки 3м. с змийско мляко и много неща изпих.

# 686
  • Мнения: 150
Имам още 6 дена лечение и дано всичко е наред..иначе започвам със содата,змийското мляко и каквото се сетя.Никога не съм боледувала от гъбички и сега ги хванахме точно като решихме да правим второ дете...голям шанс Astonished

# 687
  • Мнения: 39 384
Излезе резултатът ми. Имам ентерококи в минимални количества. Някой минал по този път......

# 688
  • Мнения: 577
Момичета, благодаря за отговорите по-горе относно Ентеросан. Вчера отново се задействах и започнах да го търся по аптеките. Направо в чудо се видях. Проверих в Ремедиум,Марешки,Адонис, Медея, Фарма Стор,и още една на която не й знам името.Значи 6 аптеки. Е освен в Медея не намерих. И то само 3-4 вида имат по 1-2 бр. Поръчаха ми S-2. Никъде не ми дадоха информация защо го няма и въпреки молбите ми да го поръчат срещах само недомлъвки и вдигане на рамене.Все пак Медея правят поръчки ,но не всички видове.

# 689
  • Мнения: 1 131
Здравейте, някоя от вас, дами, използва ли Цитросепт за профилактика на влагалищни инфекции? Днес реших да си го закупя, защото положението е кофти. Мисля да го пия както е описано на самата опаковка. А дали би повлиял автоимунния тиреоидит, понеже знам, че не е хубаво да се пият силни имуностимулатори, освен природни, но в случая става въпрос за сок от грейпфрут?

Общи условия

Активация на акаунт