Гъбички!!!Писна ми...почвам да се лекувам сама 10

  • 119 520
  • 785
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 861
За гъбички кандида има български пробиотик - ЕНтеросан S2, може да се поръча от всяка аптека. На сайта за пробиотиците от серията Ентеросан, си има информация за него.
Аз не го спирам, и мъжа ми го взима, профилактично, защото има теория, че гъбичките може да са причинители на раковите заболявания, а и гъбичките са основен причинител и за проблеми със стомаха, не само бактерията Хеликобактер пилори. Като профилактика се взима по 1 табл. дневно.

Последна редакция: нд, 03 дек 2017, 21:02 от хадзапи

# 661
  • Мнения: 582
Аз го Ентеросан S2 го търся от няколко месеца,но не го намирам по аптеките.

# 662
  • Мнения: 54 671
Аз го Ентеросан S2 го търся от няколко месеца,но не го намирам по аптеките.

SV е.
И го има в Санита.

# 663
  • Мнения: 861
По поръчка във всяка аптека би трябвало да ви го поръчат. Има го, както и самата поредица Ентеросан, поддържат ги в самата аптека, на ъгъла на бул. Бъкстон и бул. Тодор Каблешков, тя е денонощна, в един блок до магазин Фантастико, на самия ъгъл на кръстовището.

# 664
  • Мнения: 54 671
Не във всяка.
Марешки не продават, иначе основно от тях пазарувам.

# 665
  • Мнения: 861
Аз го Ентеросан S2 го търся от няколко месеца,но не го намирам по аптеките.

SV е.
И го има в Санита.

Става въпрос точно за ЕНТЕРОСАН S2, който се продава във по-големи флакони, по 60 таблетки и се приема ВЪТРЕШНО. SV е на блистери по 30 табл. и се слага във влагалището, ползвах го преди няколко години, тотално неефективен. Точно ЕНТЕРОСАН S2 е за ВЪТРЕШНО приемане срещу гъбички, има си курс за лечение, а профилактично се взима по 1 таблетка. Аз си го купувам от денонощната аптека на ъгъла на бул "Тодор Каблешков" и бул. "Братя Бъкстон", която се намира точно на ъгъла в един блок, до блока има магазин на Фантастико. Струва около 13 лв., аптека "Новедес".
Ако от аптеки не желаят да Ви го доставят по поръчка, то там и да го няма, ще Ви приемат поръчката.
Аз от повече от десетилетие ползвам повечето от серията Ентеросан неща като профилактика и са ми много добри. С Ентеросан К са ми изчезвали оксалатни камъни в бъбреците, но го взимам профилактично постоянно, ползвам и 44, който е антихистаминен и ми позволява да не взимам по-тежките антихистаминови препарати. Също 55,  за предпазване на черния дроб, отскоро включих  и Т, който е за щитовидната жлеза, наложи се. На мъжа ми освен тези, му давам и доста от другите от Ентеросан. Забавиха му доста задълбочавания на негови заболявания.

# 666
  • Мнения: 54 671
Извинявай, помислих, че коментирате вагиналния.
Не е на блистери, във флакон се продава вагиналния.
Аз от другия не съм ползвала.

# 667
  • Мнения: 861
Извинявай, помислих, че коментирате вагиналния.
Не е на блистери, във флакон се продава вагиналния.
Аз от другия не съм ползвала.
Не знаех, че  вагиналния се продава вече във флакончета, когато го ползвах, беше на блистери, но това беше отдавна. Явно е в малките флакончета от по 20 табл. вътре. Докато ЕНТЕРОСАН S2 го продават в големите от 60 таблетки.

# 668
  • Мнения: 54 671
Да, по 20. Аз 2 пъти съм купувала. Свърши ми работа след АБ.

# 669
  • София
  • Мнения: 208
Момичета препоръчвам ви да не ползвате интимни гелове, а душ гел на Бочко 0+. Аз откакто не си купувам интимни гелове, нямам проблеми, нито сърбеж, нито течение.
Въобще отдавна спрях с тях и какво -нищо,течение винаги си имам,пък сега и гъбички.

# 670
  • Мнения: 486
От лекар знам,сутрин се подмиваш със сода,вечер бебешки шампоан.
Не ми се пишеше,но хайде да се понапъна.Оправих си всички тези проблеми с тампон от марля в който поставях мед и лук или мед и чесън или лук.сол оцет.Преди да има бунт пак сега,да ви кажа,че имах страшна ерозия според лекаря,а микробиологията ми бе  още по зле.След моята си терапия,резултатите ми са перфектни,а раната на шийката просто изчезна.Моето влагалище издържа всичко това без да се оплаква,нито изгоря,нито се раздразни,но за чужди не отговарям

# 671
  • София
  • Мнения: 120
Аз знам  за чесън, на който с клечка за зъби се правят дупчици ,за да пусне от сока си, после се топва в мед и накрая се овалва в сода. Поставен във влагалището лекува всяка гад...Чесънчето се промушва с конец, или се слага в марличка и се прави като тампон. 

# 672
  • Мнения: 486
Аз цяла година четох по руските форуми,докато се осмеля. Събирах инфо от повече хора,които са го правили.За горния метод някъде прочетох,че ако скилидката е   разрязана  на две е станало изгаряне.Но това което правя аз е да сгъна  стирилна марля само на две и в средата/ първо посегнах към чесъна/две или три скилидки смачкан или настърган  чесън и нищо друго.Завивам,правя топче и конец накрая.

Последна редакция: вт, 05 дек 2017, 10:03 от rosi cat

# 673
  • Мнения: 39 543
Добре деее, при такива течения имали ли сте болки ниско долу в корема? Имам чувството, че нещо ми е раздуто, нещо се притиска. Не знам дали имат значение и двете ми раждания секцио. Дали са някакви възпаления от шевовете....Нямам идея. Днес си самопредписах вагинален секрет и ентеросан s2.

# 674
  • София
  • Мнения: 1 550
Добре деее, при такива течения имали ли сте болки ниско долу в корема? Имам чувството, че нещо ми е раздуто, нещо се притиска. Не знам дали имат значение и двете ми раждания секцио. Дали са някакви възпаления от шевовете....Нямам идея. Днес си самопредписах вагинален секрет и ентеросан s2.
Аз имам много гадна бактерия клебсиела в урината се изолира, на микробиология от секрет не, но като се разяри тая гадина ме почва долу подуване ниско в корема, дърпане надолу все едно ще ми изпаднат органите, болки в мехура и яйчниците и бодежи във влагалището. Пусни си и стерилна урина да видиш дали там няма някоя гадина. И аз мисля да пробвам този ентеросан, но не знам кой, защото ми трябва за цялостно засилване на имунитета.

Общи условия

Активация на акаунт