Дюни Роял Ризорт 2016

  • 120 826
  • 780
  •   1
Отговори
# 675
  • Sofia
  • Мнения: 9 779
Не зная за фенери,не останахме до края. Имаше огромна торта, а зарята щеше впечатляваща. За съжаление нашата почивка почти свършва. Ще пиша подробни отзиви утре, но като цяло сме доволни, Дюни е красиво място, морето, плажът и басейните са отлични. За щастие и времето беше чудесно.

# 676
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 536
И ние се завърнахме от морето. Последните 5 дни за мое лично съжаление в Дюни, Марина.
На децата им харесва и успяхме да се преместим там след голямата отпуска.
Уточнявам, че бяхме 15 възрастни и 9 деца - никой друг от дългогодишната група не посмя да повтори. Що ли и аз де.
Като цяло - страхотно поддържани градини, възможност за разходки и спорт, моята дъщеря се насити на тениса, канго джъмпса и пр.
Никакви проблеми с обслужващия персонал в стаите, заслужиха си бакшиша. Нищо нередно и в бара на хотела-майка ми е на 69 г. , хареса й обслужването. Беше я впечатлило "Госпожо, доволна ли сте?"
След мое запитване се оказа че барманът не прави исканият коктеил по подходящият начин.

# 677
  • Мнения: 3 421
А ние пристигнахме. На първо четене всичко си е като предишни години. Ако човек търси забележки, неминуемо ги открива. Но като цяло съм доволна - това е "нашето" място по родното черноморие и се радвам, че го "открихме".

# 678
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 536
За първа година има и тийн аниматори, справят се добре под мой личен контрол. Също доволна от момиче от от Габрово.

# 679
  • Sofia
  • Мнения: 9 779
мамма Сання, на теб какво не ти хареса? 😘 Иначе и аз от персонала нямам забележки, спретнати, любезни, доволна съм от тях.

Последна редакция: пт, 27 юли 2018, 23:27 от NBM

# 680
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 536
Да обобщя
не е добър сервизът, зависи и се определя от...........
хареса ми лично доброто отношение към децата.
Присъствието на рускоговорящи адмирирам. Добри деца и старателни. Особено ме впечатли когато върнах карта, банкова рус.

# 681
  • София
  • Мнения: 1 193
Ние също днес си тръгваме. Като цяло сме доволни, но и аз имам забележки и най-вече към храната. За пръв път от толкова години през които ходим на ОИ не харесахме храната и за първа година на Дюни не останахме напълно доволни. Имам забележки и към базата. Но като цяло Дюни е нашето нясто, спечелва ни с много други неща и ще се върнем просто защото няма аналог в България.

# 682
  • Мнения: 874
Ние две години ходихме на Дюни .Влюбена съм в това място.Тази година обаче решихме да сменим ,тъй като детето навърши 7 и трябваше  да се плаща за него .Решихме да пробваме Сол Несебър.
Чесно казано в първия момент малко не ми хареса .Територията е доста по малка от Дюни.Но в последствие страшно много ми хареса.
Качвството на храната беше безупречно.Все качествени и отбрани продукти.Изключителнаа чистота навсякаде в комплекса ,както и супер отзивчив ,млад и споковн персонал .Пързалките в аквапарка насякъде са с по двама спасители .един отгоре и един отдолу в басейна . Аниматорите също много млади и усмихнати хора.Българи 😃!Обикаляха дори по времв на храненията да увличат децата с тях за заниманията .
Като цяло исключително съм доволна и от този хотел .
Пиша това не за да рекламирам ,а за да помогна на някои хора които също като мен търсят алтернатива на Дюни по една или друга причина

# 683
  • Мнения: 3 421
Липсата на плаж при Сол Несебър за мен не може да се компенсира с нищо! 🙄

# 684
  • Ловеч
  • Мнения: 729
Ние бяхме с дете на 6 години и също плащахме за него.

# 685
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 619
Ние две години ходихме на Дюни .Влюбена съм в това място.Тази година обаче решихме да сменим ,тъй като детето навърши 7 и трябваше  да се плаща за него .Решихме да пробваме Сол Несебър.
Като гледам, цените на Сол Несебър се доближават до тези на хотелите на Дюни /с калкулирано дете над 6 години/. С разликата, че в тях не са включени чадър и шезлонг на плажа.
Плажът на Равда е малък и беше пренаселен още докато строяха този огромен комплекс, а сега направо не ми се мисли какво е.
За мен - той не е алтернатива на Дюни. Peace

# 686
  • Sofia
  • Мнения: 9 779
Тъкмо щях да питам за плажа на този Сол Несебър.

Моите впечатления от Дюни - красиво, поддържано, спокойно място. Огромни зелени площи, поддържани перфектно - с цветя, украси и др.
Най-големият плюс на комплекса - прекрасно море за децата - плитко доста навътре, много топла вода, никакви вълни, чисто - просто перфектно за игра на децата. Освен него много удобен басейн до плажа, също много топъл. Аквапарка също ни хареса много. Игрището за футбол и плажният футбол се харесаха много на младежите.
Апартаментът в Белвил - доста голям. Просторна спалня, огромен хол, имахме трапезна маса за 6 човека, пълен кът с мека мебел,  отделно от него разтегателен диван за децата, изобщо простор имаше. Банята е една, с вана. Отделно имаше тоалетна. Единствено ме изненада обзавеждането в стил мутро-барок Версаче, не че ми пречи, просто аз съм с предпочитания към други стилове, но не ми пречи.
Недостатъците според мен бяха, че не чувах морето нощем (а много обичам този звук на почивката) и нямаше комарник на балкона.

Комплексът е чист, поддържа се постоянно - персоналът много старателен, спретнати, чисти, никакви забележки нямам.
Храната - типичен АИ - колбасите и маслото не стават, кашкавалът също. Гладни не сме останали - на закуска има винаги палачинки, мекици, омлети, кифли, баници...след това готвено, скара, салати.. има какво да се яде. Има пица и сандвичи, а за децата доста добър избор за зърнени закуски, фурми, стафиди, че даже и любимите солети. Сандвич барът също се хареса.

ПП. Съвсем забравих, но държа да похваля Холдей Планет - благодаря на който ги препоръча в темата. Страхотно обслужване - перфектна комуникация, на всеки мой въпрос се отговаряше веднага, а сами ми изпращаха и допълнителна информация. Това, което получихме отговаря точно на уговореното. С две думи- препоръчвам ги! Ако е разрешено слагам сайта им: https://www.holidayplanet.bg/

Последна редакция: нд, 29 юли 2018, 13:13 от NBM

# 687
  • Мнения: 874
За плажа на Сол Несебър-има изградени плажни тераси с насипан пясък .от тях се стига да двата малки залива .До есиния се слиза пи пътека която не повечв от 10 метра до морето,а другия по 15 стъпала.Ние лично липса на плаж не усетихме .Морето беше плитко,чисто и плуваха рибки в него,без никакви вълни и супер топло .
А относно цените в Сол несебър ми излезе малко по евтино ,от колкото цената на ХВ с плащащо дете .А за Белвил минаваше 2100 лв.

# 688
  • София
  • Мнения: 1 193
NBM, в какъв тип апартамент бяхте? Гледам в сайта на Съни Турс има няколко.  Иначе когато бяхме отседнали в Белвил, влезнах в един и изглеждаше точно така.
Определено за мен под алтернатива на Дюни нямам в предвид само храната и анимацията, а комплекса като едно цяло. Прекрасните външни пространства, липсата на ”цигания”, напоследък типична за нашите курорти и идеята за цялостна услуга. Заради това ще отидем пак. Само се замислям да сме пак в Белвил. Идеята за къщичките е прекрасна и крие страхотно очарование, но са занемарени. Платихме за по-близка, които били уж по-хубави, еми не съм съгласна. Имам доста забележки. И това с липсата на мрежа към поне един прозорец е много не приятно.

# 689
  • Sofia
  • Мнения: 9 779
Хм, даже не знаех, че има няколко опции. Бяхме в апартамент частично море, пише Апартамент с 1 спалня на моята резервация. Определено не беше мезонет.
Сега порових за снимки, някои от другите апартаменти май повече ми харесват, като стил обзавеждане, но общо взето май всичко е тип барок. На нашия не намирам снимки.
Иначе спалнята си беше точно спалня, а не 2 единични легла. Балконът не беше перфектен, защото е доста зазидан и морето се вижда само, ако си изправен. Освен това никъде няма комарници. Добре, че нямаше много комари, че ужасно мразя да ме хапят Simple Smile
За догодина ще прегледам по-добре опциите. Някой може ли да опише какво представляват мезонетите?

Последна редакция: нд, 29 юли 2018, 13:09 от NBM

Общи условия

Активация на акаунт