Какви са критериите ви при избор на слънчеви очила?

  • 5 187
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 596
Моя основен критерий е да ми отиват на формата на лицето и да ми успокояват окото. Не ми пука дали са на върха на модната вълна. Пък и трябва да съм с лещи, за да нося слънчеви очила, така че  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 2 575
не, неее Naughty - аз за мен няма да си купя от улицата, просто питах при вас как стои въпроса Mr. Green
много държа на истинските плаки и затова досега си носех едни безценни за мен, но вече твърде Old Fashioned Embarassed
сега се колебая между няколко модела на Police, Trussardi & Aрмани ( все около 200лв), но още не съм се спряла

# 17
  • Мнения: 3 576
Винаги си имам едни за шофиране на Полароид по-тъмни, с антирефлексно стъкло, модела стандартен, но така или иначе не излизат от колата.

И отделно според модата взимам 1-2 от по-скъпите, хубави. Критерий - да ми отиват и да са актуални.

# 18
  • Мнения: 817
И аз така за шофиране предпочитам по-тъмните.Вече от три години в колота ми седят едни на рей-бан.
Иначе съм фен на Шанел ,не знам защо ,но от няколко години все техните модели ми отиват най- много. Hug Sunglasses
Аз имам сериозен проблем с очите и за това за мен е много важно качеството на слънчевите очила......... .

# 19
  • София
  • Мнения: 2 958
Задължително за мен е да са с UV защита.Иначе любими са ми моделите на GUCCI.Това не означава ,че имам такива  Laughing . Сега и аз съм решила да си взема хубави ,но още не съм се спряла на  определен модел.

# 20
  • sofia
  • Мнения: 1 606
да са с качествени стъкла
да ми отиват на формата на лицето
да са от реномирана оптика, продаваща добри очила
Имам си едни Библос от 100 години, но са класически черни и май скоро няма да ги сменя.
Купих си едни от Манго за 25 лева - ами само фасона им фасон  Stop

Защо бре, и аз се сдобих с едни от Mанго  - много даже съм доволна. Хеле пък за парите, които струват.

# 21
  • Мнения: 2 922
да са с качествени стъкла
да ми отиват на формата на лицето
да са от реномирана оптика, продаваща добри очила
Имам си едни Библос от 100 години, но са класически черни и май скоро няма да ги сменя.
Купих си едни от Манго за 25 лева - ами само фасона им фасон  Stop

Защо бре, и аз се сдобих с едни от Mанго  - много даже съм доволна. Хеле пък за парите, които струват.
Ами защото са ми много .... пластмасови. Не че другите не са от пластмаса, не знам как да ти обясня  newsm78 И вчера се и пообелиха изведнъж на 2 места.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Най-важното е да ми стоят добре и да имат всичките защитни "екстри".  Laughing
Peace

# 23
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Чак любими марки си нямам. За мен са важни 3 неща:
1 да са качествени, т.е. наистина да предпазват очите
2 да ми стоят добре
3 да са чисто черни. Не понасям цветни слънчеви очила. Mr. Green И без разни там кичозни елементи като камъчета, блестящи нещица и т.н. Искам стил.

# 24
  • Мнения: 5 317
За мен най-важното е да ми отиват на формата на лицето и да са с качествени стъкла.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 044
Първо-качествени стъкла,второ-да се харесам с тях Grinning

# 26
  • Мнения: 3 932
Да ми отиват е най-важният критерий за мен  Embarassed Embarassed Embarassed, ако пък са модерни и ка4ествени о6те по-добре...пуста суета...

# 27
  • Мнения: 4 390
Да имат висока степен на защита (High Protection) и да ми отиват.

За шофиране си имам едни, за фасон - други.

# 28
  • Мнения: 7 430
Аз си купувам доста често очила - безмаркови  Mr. Green
Имам с най-различни стъкла и форми (според облеклото ги слагам Laughing) - малко ми е мания да ги купувам WinkИмам си около 10 чифта Party и нямам търпение да си купя някои новички за лятото Joy

Имала съм преди време едни - единствени маркови и скъпи очила и точно, защото много ги пазех - ги счупих Tired Оттогава си взимам само модни и такива, които ми отиват на лицето Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 952
VOGUE  !!!!

Мистър Валентино  с тези пеперуди на рамките  нещо  няма да се обичаме засега ...поклон пред него обаче newsm20

Ето малко очила , гледането е без пари hahaha Grinning:

http://www.otticanet.com/vogue.cfm?gclid=CPiJ55zvhoQCFSJcEgod2BTphA

А мъжът ми е фен на VUARNET (а уж не обича французите hahaha Mr. Green)   имат и унисекс:

http://store.yahoo.com/shadesaver/vaurnet.html

А тези са ми любимите:

http://www.opt.co.il/productspec.asp?id=404&name=Gucci%201511

ох ..маниячка съм...слабост ми са....УжасТ наистина....не че имам 10 чифта ,но ми се ще.....за сега 1  стига , догодина лятото ще  видим нещо  новично smile3508

Общи условия

Активация на акаунт