И през Новата година очакваме двучертичкова лавина!Бъдещи мами над 35

  • 28 839
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 037
Звездички,защо да е загадачно Laughing.То какво може да правим като кака е на у-ще,а малчо заспа hahaha

# 31
  • Мнения: 2 168
Благодаря за темата красива - да е на късмет на всички!

Манди, честита ви принцеса, да ви е жива и здрава!

Амини, вярно това за кремовете по страни Simple Smile на Хелена са и зачервени бузите и суха кожата май от студа и трябва да купя мазен крем може би нов, има към 30 различни тука, с тоя вятър явно много се ползват...

2в1, много сладки дребосъчести неща Simple Smile нещо от баткото имаш ли за спомен запазено?

# 32
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
ММ днес кара баща си до Шумен, бавно, но е стигнал.

Мимче, аз ползвах 2 крема за студ и вятър на Бочко и Бюбхен, и от двата се изприщи яко.

Първи сняг

Скрит текст:

# 33
  • София
  • Мнения: 670
Привет! Аз не отидох днес на работа, че малчо се скъса да кашля цяла нощ. Пуснах му ПКК и носен секрет преди обед, но сега вали и не ми се ще да го мъкна пак към ЛЛ(че е втора смяна и нямаше как сутринта да ида). Резултатите от носния секрет обаче ще се забавят и ще съм си в неведение няколко дни от какво са тия пусти сополи. Кашлицата може би е от тях, но е доста упорита.
Кръста и мен ме схвана тези дни, отдавам го на студа, но е нещо страшно - не мога да се наведа, едва ставам от леглото и чак към обяд съм горе долу подвижна. Кой ли слънчев ден ще ида на някакъв лекар  newsm78
Целувки на всички сладки бебоци!
(имам дрешки, предимно за момче подходящи: много малко за 3-6-9 месеца и предимно за около годинка, ама в долната граница за възрастта  Wink. скоро мисля да освобождавам място и на драго сърце бих подарила тук-там, който иска да ми пише да подбера)

# 34
  • Мнения: 2 603
Тъй, тъй, Шери, предположих,  че не сте сяли цветя пред входа Wink
За козметиката, забравих Веледата, добра е, но на мен малко ми идват в повечко маслата, миризмата, иначе се понася добре. Между другото, Мимче имат такова мазило за студ и вятър, на мен ми беше подарък, като купих два продукта преди годинка и половина.

# 35
  • Мнения: 13 939
Перу, много е сладка Ида  Grinning В какво си я увила, термочувалче ли?

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 40 834
Ей,Перу,каза и я овъргаля малката в снега,а Laughing Сладкиш Hug

# 37
  • Мнения: 13 939
Пиаф ако беше момиченце бих се възползвала, но нали и сестра ми е с двама малчугани  Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 3 758
Здравейте, момичета в новата темичка! Прекрасна е, браво на екипа bouquet
Лельо Манди, честито! Да ти е жива и здрава племенницата и скоро да й направите другарче Heart Eyes
Ида е снежен сладкиш. Искам да пощипя червени бузки Blush Момо си го представям колко е доволен в шейната, Калоянчо и Марти и те  Heart Eyes Веселба е било за децата.
Мунлайт и МианаНиа, да ви минават болежките Hug
При нас също сутринта беше бедствие.
Скрит текст:
Стигнах до Ахелой с 30 км/ч и се отказах. Чаках 40 мин на спирката и успях да хвана автобус до Бургас и там с градския транспорт докато се добера до моя зъболекар. Искаше и той да види зъба преди хирурга. Взе да ме убеждава да го лекуваме, 50 % била вероятността да се излекува и аз накрая се навих. Започнахме, дълба прави струва, включва ме на някакви странни машинки и накрая заключи че е за вадене. Само че стана обяд и изтървах хирурга, така, че увиснах за утре след обяд. Лошото е, че сега го напълни с нещо и взе леко да тупти, АБ и той беше до вчера. Та сега се моля да изкарам нормално до утре до обяд Praynig Голяма сага стана пак, само филми около мен...

# 39
  • Мнения: 13 939
Ехх Пате, този зъб ще стане исторически, дано да се разминеш с болката  Praynig

# 40
  • Мнения: 2 472
Здравейте в новата отново хубава тема! Благодаря на Шери и Перу!

Перу, разкошна е Ида в снега! Много сладка!
Манди, честита радост в семейството ви! Да е жива, здрава и щастлива малката бебка!
Пате, ох с този зъб ще те мисля до утре. Утре вече ще ти мине всичко!

Момичета, все ще пиша и забравям за такива кръстни болки, стави, хълбоци и т.н. пийте Глюкозамин. На мен ми помогна.

# 41
  • Мнения: 8 527
Шерифче, Перу, брагодаря за новата тема!
Манди, честита ви госпожица! Докато я изпишат, вече ще си минала всякакви инкубационни периоди и ще можеш да я видиш.
Мамаса  Hug голяма прегръдка от мен!
Момичета, имам ужасно много работа. Ще ви чета, най-вече сутрин с кафето. Като имам време - ще пиша.

# 42
  • Мнения: 1 353
Гол запис  Blush
Мамаса  Hug много силна жена си  Naughty адмирации  bouquet Мисля си, че точно заради това ще успееш тази година  Hug
Лелче, Манди, честито ви момиченце  Hug да сте здрави и скоро бротовчедче да му дарите  Hug
Перу, голяма е сладурка  Naughty
Шери, както викаги перфектна тема Hug

# 43
  • Мнения: 3 406
Перу, много е красива тази малка Ида!  Hug  Направо ти иде да и нацелуваш бузките!

# 44
  • Мнения: 3 758
Благодаря ви, момичета! Извинявайте, че ви товаря с проблемите си  Hug
Забравих да кажа, че много ми хареса пророчеството на Перу  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт