Септемврийче е наред, с две черти напред

  • 26 294
  • 726
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 604
Аз пия Огестан,препоръча ми го АГто  Струва  20лв и вътре са 30 капсулки.
Съдържа фолиева коселина,  омега-3 мастни киселини и витамин D3.  
Същото и аз  Peace

Трябва вече да подготвяме новата тема, някой има ли желание да се заеме  Simple Smile

Ако никой няма желание мога да се опитам Simple Smile

# 706
  • София
  • Мнения: 2 704
Ами давай  Laughing Ако искаш погледни как са оформени другите теми, според мен най-лесно ще е да е нещо подобно. И обикновено се пише информация за нас потребителското име, може на този етап ПМЦ, град  newsm78 Не знам как ще е удобно да се събере тази информация и до кога може да се редактира първият пост.

# 707
  • Мнения: 846
Kisses, много ще ти е полезна августката тема, от там трябва да крадем  Laughing
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=898977.0;topicrefid=20

# 708
  • Мнения: 1 604
Добре, захващам се. Ще пътувам днес следобяд и ще бъда уикенда само от телефона затова сега ще пусна темата и ще редактирам с информация за всяка една от нас. Ако искате да сложа дати за термините и всеки да каже ориентировъчен (в интернет има калкулатори), а после ще ги размествам. Какво ще кажете? Също така години, град и коя подред бременност е.

За име на темата спряхме ли се на някое конкретно? Някой ще има ли нещо против ако сложа това име - Чухме вече сърчице, малкото човече в нас расте! (2)

Направих отделен профил, от който да пускаме темите и ако някой има желание да "помага" мога да му споделя паролата.

Хайде, захващам се, вие пишете междувременно, за да знам какво да правя. Мога и по после МЦ да ги подредя, но това означава, че в следващата тема ще трябва да слагам наново други дати.

# 709
  • Мнения: 449
Здравейте и от мен Simple Smile
Виждам, че всички се оплаквате от засилено течение. И при мен е така, при първата ми бременност това беше един от първити ми симптоми. Не виждам причина да не ви вземат секрет за микробиология, особено ако има и сърбежи или други неразположения. Най-често поради промени в нивата на хормоните и промени в киселинността на влагалището се получава бактериален дисбаланс. Много често срещано е Gardnerela vaginalis, което само по себе си е липса на нормалните за там лактобацили и последващо прекомерно развитие на анаеробни организми. Не е опасно, освен че засиленото течение си е дискомфортно. Гъбичките също са често срещани при бременни. Важно обаче е да нямаме бактерии, има щамове които могат да причинят и доста гадости;)
Когато ви вземат секрет за микробиология винаги молете да вземат и стъкло с влагалищна намазка, което занесете заедно със тампона в избраната лаборатория, това понякога дава по-голяма информация от самия тампон, но масово гинеколозите не вземат такава намазка!

Аз напоследък се изморявам много бързо. Понякога ми се гади, но засега рядко, по-често ми е едно такова разбъркано в стомаха. Не пия много течности, насилвам се но не ми се пие вода и наблягам на сокове и фрешове.

Честито на булката ни! Много щастливи моменти заедно ви желая и пухкаво бебче през септември!

Толкова от мен, трябва да тръгвам, а имам неща за вършене преди това.

# 710
  • Дряново
  • Мнения: 70
Здравейте и от мен! Аз да попитам, понеже освен изключително болезнените гърди и нередовното ВЦ, засега нямам други симтоми  newsm08 /тези са ми напълно достатъчни де  umnikuu / Та от това дето ме болят и според мен уголемяват  smile3521 днес видях една все още малка стриичка - ужас! Не вярвах, че толкова бързо ще ми се случи нещо! Блях!
Понеже и от преди съм си с коремче, викам си има мн време, докато започне да ми личи и докато се разпъна и си викам: ще се мажа, ама има време.... е, няма време!!! Изтичах до аптеката и си взех едно масло на юсерин Simple Smile Нямам идея дали ще ми помогне, но имам чувството, че нищо няма да ми помогне  smile3514 Та вие с какво се мажете, ако сте започнали, естествено, понеже  и аз си мислех, че е рано Simple Smile

Kisses{P} успех с новата тема  newsm10

# 711
  • София
  • Мнения: 2 704
Kisses{P} името е супер, а как ще ти е по удобно да ти даваме информация- тук в темата или на лично?
Наистина май ще е най-добре направо с термина и само да сепроменя, ако има нужда.
Пускам за мен инфо, както и на лично, май там ще е по- удобно
koikoii, 28 години, гр. Благоевград, първа бременност, термин 14.09.2016

Друго не се сещам  newsm78

Последна редакция: пт, 22 яну 2016, 14:01 от koikoii

# 712
  • Мнения: 120
Kisses{P} и на мен името ми харесва!
Ето и инфо от мен   g_stamboliiska , Гергана на 29г от гр София, втора бременност, термин 18.09.2016г

По темата за корема аз винаги съм си имала бирено коремче, но сега ми се струва малко понадуто. Гърдите са ми наедрели /както казах и вчера/, но за сега не се мажа с нищо. За тренировките, ходя на карате, но мисля да мина в групата на децата, защото там правят по-прости неща и само да поддържам форма. През първата бременност качих около 9кг, но първите 2-3мес много повръщах и вместо да качвам, аз ги свалях. От 51кг ги бях свалила на 48кг, влезнах да раждам на 59кг, от тази гледна точка съм качила 11кг като се замисля  Rolling Eyes но и бебето беше малко роди се 2.640 и 49см.

# 713
  • Мнения: 102
Magdalena Iulian - термин 21.09.2016 г., 22 години, гр. Варна, първа бременност.

# 714
  • Мнения: 48
_feminina_, 29г от гр София, първа бременност, термин 18.09.2016г

# 715
  • Мнения: 26
Silvetooo, 29 години, първа бременност, София, термин 19.09.2016

# 716
  • Мнения: 503
Lyn, 34г., София, първа, 09.09.2016

# 717
  • Дряново
  • Мнения: 70
genchevapetya - 28г., от гр. Дряново, първа бременност, термин 16.09.2016г.

# 718
  • Мнения: 206
escarlata, 32г, гр. Бургас, първа бременност, термин 09.09.

# 719
  • Мнения: 37
PakMama, 36 г., гр. София, втора бременност, термин 10.09.2016 г.

Общи условия

Активация на акаунт