Подсъзнанието може всичко/65 Линкове за всички техники има на 1 стр.

  • 93 560
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 29
Здравейте, пожелавам много сбъднати желания от картите на желанията и написаните на хартия. Дано тази година е една година на изпълнени желания и щастливи мигове. Аз правих карта миналата година и още усещам, че не е дошло време за нова.

Имам нужда от малко помощ и съвети. Знам, че прошката е една тема, която е много обширна, но аз искам някой да ми помогне с техника за прошка към самите нас. Това е едно изключително трудно нещо и се оказва, че не мога сама да се справя. Ако някой е успял да го приложи нека сподели как.

Tetida, темата за прошката е наистина обширна. Всъщност най-важното е да простиш със сърце. На първа страница има доста написано по темата. Би могла да разгледаш нещата, и това което е най-правилно за теб, би трябвало да го усетиш.  Hug
Аз бих могла да ти кажа нещата който аз сметнах, че трябва да направя за да съм в хармония вътре в мен. Първо написах едно посмо - освобождаване по метода на Колинг Типпинг

 ПИСМО- ОСВОБОЖДЕНИЕ

Дата: _____________________ Име: ________________________________

Уважаеми  Висш „Аз”

Аз,________________________, с настоящото писмо потвърждавам, че Ти, моят  Висш  «Аз», моята  Душа, моето Свръхсъзнание, моята ДНК, моята клетъчна памет и всички мои части, които по някаква причина се държат за не-прощаването, - всички вие можете да се освободите от всички заблуждения, необосновани убеждения, лъжливи  интерпретации и грешни емоции, независимо къде се намират  те – дали в тялото или в подсъзнанието, в ДНК, в съзнании, в безсъзнателното, в чакрите или даже в душата. И аз моля всички, които ми желаят доброто, за помощи в това дело.

Аз, __________________, ти благодаря на теб, моя душа, за това, че ти ми даде опита на не-прощаването и разбирам, че на някакво ниво всички тези ситуации са допринесли за моето обучение и ръст. Аз приемам целия този опит без осъждане и чрез това  писмо го пускам в небитието, — откъдето той е и дошъл.

Аз , ______________, прощавам чрез това писмо на _________________.  и го освобождавам заедно с моите пожелания за добро. Благодаря на този човек  за това, че той се е съгласил да бъде мой учител. Аз прекъсвам  всички нездравословни връзки  с този човек и заявявам своята безусловна любв към него и готовността си да му се притека на помощ.

Аз,______________, прощавам чрез това писмо на себе си и се приемам такава, каквато съм и без всякакви  предварителни условия обичам себе си  такава – могъществена и велиполепна.

Аз,___________________, чрез това писмо  освобождавам себе си за получаване на висшето  благо и заявявам своето намерение да бъда щастлива  и здрава, да се изпълнят моите желания, да живея изобилен живот,  да постигна  целите си, да се развивам и да творя.

Подпис:____________________________ Дата: ______________________

Написах го, казах си го на глас и го изгорих (но първо го усетих със сърцето). Можеш да го правиш няколко дни, докато найстина се усетиш освободена.
Върху прошката работя и по метода на Дорийн Върчу. Някак много близка  я усещам, може би защото обичам да работя и с ангелите.  Heart Eyes

„Да простите, не означава да заявите: „Губя” или „Ти беше прав, а аз сгреших.” Не означава и да освободите някого от отговорност за лошата му постъпка. Това е просто начинът да пречистите духа си и да се превърнете в същество без ограничения. Наградата е душевен покой и нараснала енергия, а цената е прошката. За мен това е изгодна сделка.

Запишете името на всеки човек – жив или починал – който някога ви е ядосал. Повечето хора изписват три или четири страници и неочаквано започват да си спомнят имената на хора, за които не са се сещали от години. Някои дори прибавят и имената на домашните любимци, които са ги дразнили, и почти всеки написва и своето име.

В отделна стая, където никой няма да ви безпокои, започнете работата с имената по списъка едно по едно. Представете си съответния човек и му/и кажете: „Аз ти прощавам и те освобождавам. Повече няма да ти се сърдя. Моята прошка към теб е пълна и абсолютна. Аз съм свободен/а и ти си свободен/а.” Този процес отнема минимум половин час. Но е много важно да не го прекъсвате и да работите с имената в списъка, докато той приключи.

Всяка вечер, преди да заспите, направете мислен преглед на деня. Има ли човек, на когото трябва да простите? Сигурно си миете лицето всяка вечер – не по-малко важно е да изчистите съзнанието си, за да не натрупвате гняв и раздразнение.”

Дорийн Върчу


Надявам се поне малко да съм помогнала. Ооооо и Обичам те! Съжалявам! Прости ми! Благодаря!
 bouquet newsm51

# 47
  • Мнения: 134
Anaaaas

Много благодаря за изчерпателният отговор. Писмото ще го напиша със сигурност. Hug

# 48
  • Мнения: 620
Бих ти препоръчал да погледнеш и линка горе - Монро
Там има доста полезни неща, включително и именно една медитация за прошка, която заедно с техните методи я правят доста добро попадение. Forgivenes ако не се лъже беше думата за прошка на английски.

# 49
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 774
Намерих сайта с каратата.  Party bouquet Направих си една карта муцка. Не занм дали съм успяла с регистрацията, ама докато я създавах, бях много щастлива!
Данилу, кой сайт? В magicwish.ru на мен не ми искаш регистрация. Или става въпрос за друг?
И на мен не ми искаше регистрация, но когато се опитах да запазя картата, ми поиска емайл адрес. Но са ми я изпратили. Много ми е хубава! PartyСега си я качих на екрана на десктопа и ще си я гледам с кеф!И с очаквания, разбира се!
Тетида, успех в прощаването към себе си! Аз май хич не мога да се справя именно с този вид прошка newsm78. Ще пробвам и аз да напиша писмо! Благодаря ви за споделеното bouquet

# 50
  • Мнения: 29
Прекрасни, как си сложихте картите на десктопа? Аз не мога да разбера как става, този руски ми е тъмна Индия. Sad Имам картата изпратена на пощата, но и от там не мога да я копирам.  newsm78

# 51
  • Мнения: 242
Anaaas, от пощата запази файла на твоя компютър. Щом вече имаш картата, запазена като файл на твоя компютър, натисни десен бутон и избери опцията да я сложиш на десктопа като фон.

# 52
  • Мнения: 29
Anaaas, от пощата запази файла на твоя компютър. Щом вече имаш картата, запазена като файл на твоя компютър, натисни десен бутон и избери опцията да я сложиш на десктопа като фон.

C.O. и това пробвах да направя но не става. В пощата файла с картата представлява част от текста ( оххх как се изразявам), не е отделен файл. Все едно е вградена снимка в текст. Когато се опитам да запиша снимката, се записва в някакъв формат който няма отваряне. Снимах си я с телефона, и сега ще си я гледам там, пак е нещо. Simple Smile
Прекрасен и усмихнат ден ви пожелавам!  bouquet

# 53
  • Мнения: 242
При мен имаше проблем с файла на пощата в mail. Bg, но от gmail.com свалих картата и всичко е наред.
Важното е, че си се справила някак Simple Smile

# 54
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 774
Anaaas, от пощата запази файла на твоя компютър. Щом вече имаш картата, запазена като файл на твоя компютър, натисни десен бутон и избери опцията да я сложиш на десктопа като фон.

C.O. и това пробвах да направя но не става. В пощата файла с картата представлява част от текста ( оххх как се изразявам), не е отделен файл. Все едно е вградена снимка в текст. Когато се опитам да запиша снимката, се записва в някакъв формат който няма отваряне. Снимах си я с телефона, и сега ще си я гледам там, пак е нещо. Simple Smile
Прекрасен и усмихнат ден ви пожелавам!  bouquet
И аз отначало не успях да я кача на десктопа картата. После я свалих/копирах на един документ Word и оттам я запазих на екрана. После е по-лесно да я качиш като фон . Успех!

# 55
  • София
  • Мнения: 38 620
Здравейте, феи!
Препоръчайте ми някакъв ритуал за пречистване, че нещо се чувствам задръстена душевно, моля.

# 56
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Здравейте, феи!
Препоръчайте ми някакъв ритуал за пречистване, че нещо се чувствам задръстена душевно, моля.
Дано намериш нещо за теб тук  Hug
Скрит текст:
Изчистване от енергийни замърсявания:
•   Мислено помолете ангелите да Ви обгърнат с успокояваща енергия.
•   Може да се освободите от натрупаната негативност в ушните чакри като , като запишете на лист имената на хората, които са Ви оскърбявали с думи /включително и своето име/. Пуснете листа в пластмасово шише с вода и го сложете във фризера /камерата/. Веднага ще почувствате облекчение. Нека шишето престои там 3 месеца.
!!! Това е чудесен начин за освобождаване от всякакви проблеми

Няколко метода за лечение на психични блокажи:
•   Подкрепа от сродни души /например тук във форума, духовни групи, на курсове /– мотивирайте се, подкрепяйте се, съветвайте се открито. Ако нямате такива, помолете за помощ ангелите, за да ги откриете.
•   Свещена церемония  - може да имате лична такава, или да ползвате следната: попитайте писмено ангелите „Какво блокира моето ясно виждане?” После запишете всичко, което Ви дойде наум. След това запалете огън, медитирайте известно време как се освобождавате от записаните на листа блокажи. Когато се почувствате готови, хвърлете листа в огъня. Веднага след това ще усетите облекчение.
•   Метод по време на сън. Помолете ангелите, или някой друг от духовния свят, с когото работите, да дойде в съня Ви – ето една примерна молитва: „Архангел, Рафаиле, моля те, тази нощ да дойдеш в сънищата ми.  Моля те, изпрати лечебна енергия в третото ми око и отмий всички блокажи, които ми пречат да развия ясновидските си дарби. Моля те, помогни ми да виждам ясно с духовното си зрение.
•   Положителни утвърждения.

Изчистване от съприкосновение с нечии негативни нагласи:
•   Поставяне на широколистни растения – до леглата си, на работното място /бръшлян, филодендрон/
•   Музика – призовете арх. Сандалфон.
•   Прерязване на енергийните нишки – това не означава, че отхвърляте, изоставяте или се разделяте с човека – просто прекратявате нефункционалните аспекти на връзката, основани върху страх или взаимна зависимост.
Кажете мислено или на глас: „Арх. Михаил, сега те призовавам! Моля те, прережи нишките на страха, които изсмукват моята енергия и жизнена сила. Благодаря ти!”
После останете неподвижно няколко минути. По време на процеса вдишвайте /издишвайте/ дълбоко – дъхът отваря вратите на ангелите и те идват.
•   Изчистване чрез вакуум
Кажете мислено: „Архангел, Михаиле, призовавам те сега да ме изчистиш чрез вакуум от въздействията на страха.”  Ше видите или почувствате огромно същество – Архангел Михаил с вакуумна помпа. Гледайте как вкарва тръбата в темето /коронната чакра/. Можете да поискате помпата да работи на слаба, средна, висока, свръхвисока мощност. Мислено я насочете и изчистете всяка част от себе си / всеки орган/ - от темето до пръстите. Може да видите как тръбата засмуква вълмо от енергийни отпадъци.
Щом бъдете изчистени Архангел Михаил ще превключи бутона и през тръбата  ще потече плътна струя бяла светлина /подобно паста за зъби/, която ще Ви запълни кухините, останали след изваждането на енергийните отпадъци.
!!! Тази техника може да използвате и при други – пряко или от разстояние- просто изкажете намерение и работата е свършена.

# 57
  • София
  • Мнения: 274
Здравейте, феи!
Препоръчайте ми някакъв ритуал за пречистване, че нещо се чувствам задръстена душевно, моля.
Дано намериш нещо за теб тук  Hug
Скрит текст:
Изчистване от енергийни замърсявания:
•   Мислено помолете ангелите да Ви обгърнат с успокояваща енергия.
•   Може да се освободите от натрупаната негативност в ушните чакри като , като запишете на лист имената на хората, които са Ви оскърбявали с думи /включително и своето име/. Пуснете листа в пластмасово шише с вода и го сложете във фризера /камерата/. Веднага ще почувствате облекчение. Нека шишето престои там 3 месеца.
!!! Това е чудесен начин за освобождаване от всякакви проблеми

Няколко метода за лечение на психични блокажи:
•   Подкрепа от сродни души /например тук във форума, духовни групи, на курсове /– мотивирайте се, подкрепяйте се, съветвайте се открито. Ако нямате такива, помолете за помощ ангелите, за да ги откриете.
•   Свещена церемония  - може да имате лична такава, или да ползвате следната: попитайте писмено ангелите „Какво блокира моето ясно виждане?” После запишете всичко, което Ви дойде наум. След това запалете огън, медитирайте известно време как се освобождавате от записаните на листа блокажи. Когато се почувствате готови, хвърлете листа в огъня. Веднага след това ще усетите облекчение.
•   Метод по време на сън. Помолете ангелите, или някой друг от духовния свят, с когото работите, да дойде в съня Ви – ето една примерна молитва: „Архангел, Рафаиле, моля те, тази нощ да дойдеш в сънищата ми.  Моля те, изпрати лечебна енергия в третото ми око и отмий всички блокажи, които ми пречат да развия ясновидските си дарби. Моля те, помогни ми да виждам ясно с духовното си зрение.
•   Положителни утвърждения.

Изчистване от съприкосновение с нечии негативни нагласи:
•   Поставяне на широколистни растения – до леглата си, на работното място /бръшлян, филодендрон/
•   Музика – призовете арх. Сандалфон.
•   Прерязване на енергийните нишки – това не означава, че отхвърляте, изоставяте или се разделяте с човека – просто прекратявате нефункционалните аспекти на връзката, основани върху страх или взаимна зависимост.
Кажете мислено или на глас: „Арх. Михаил, сега те призовавам! Моля те, прережи нишките на страха, които изсмукват моята енергия и жизнена сила. Благодаря ти!”
После останете неподвижно няколко минути. По време на процеса вдишвайте /издишвайте/ дълбоко – дъхът отваря вратите на ангелите и те идват.
•   Изчистване чрез вакуум
Кажете мислено: „Архангел, Михаиле, призовавам те сега да ме изчистиш чрез вакуум от въздействията на страха.”  Ше видите или почувствате огромно същество – Архангел Михаил с вакуумна помпа. Гледайте как вкарва тръбата в темето /коронната чакра/. Можете да поискате помпата да работи на слаба, средна, висока, свръхвисока мощност. Мислено я насочете и изчистете всяка част от себе си / всеки орган/ - от темето до пръстите. Може да видите как тръбата засмуква вълмо от енергийни отпадъци.
Щом бъдете изчистени Архангел Михаил ще превключи бутона и през тръбата  ще потече плътна струя бяла светлина /подобно паста за зъби/, която ще Ви запълни кухините, останали след изваждането на енергийните отпадъци.
!!! Тази техника може да използвате и при други – пряко или от разстояние- просто изкажете намерение и работата е свършена.



Търсех нещо и попаднах тук! Няма нищо случайно!
Благодаря ти, ~Dev~  bouquet

# 58
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 774
Наитина няма нищо случайно Heart Eyes Благодаря Дев!

# 59
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
здравейте,
преди 2 месеца си намерих работа, но не съм щастлива....Нещо ми липсва, усещам че не е моето място. Не съм удовлетворена от условията. Заплатата ми е ниска, а работата ужасно много.
Хубавото е,че поне свикнах, с колегите се разбирам, но .....

Моля Ви дайте ми съвет

Общи условия

Активация на акаунт