С какво ви дразнят свекървите- 55

  • 40 389
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 12 665
Absurt, баба ти и баба й едно време са нямали телефони, по които да се обаждат на свекървите си. Не ми казвай, че и те са невъзпитани.


Да, да. Съберат се младите булки в единия ъгъл на мегдана, да поплюят над свекървите и току се присламчи някоя свекърва. 

# 736
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Absurt, баба ти и баба й едно време са нямали телефони, по които да се обаждат на свекървите си. Не ми казвай, че и те са невъзпитани.


Да, да. Съберат се младите булки в единия ъгъл на мегдана, да поплюят над свекървите и току се присламчи някоя свекърва. 
Между другото май баш така си е било... Баба ми е разправяла, как като са се събирали на раздумка с приятелки, винаги е присъствала някоя възрастна. Да не би случайно да отворят лаф за чужди мъжове... Wink Случвало се обаче, точно възрастната първа да повдигне въпроса. "А ние се червииим, па ни е срааам...", завършваше разказа баба...

# 737
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Скрит текст:
Absurt, баба ти и баба й едно време са нямали телефони, по които да се обаждат на свекървите си. Не ми казвай, че и те са невъзпитани.


Да, да. Съберат се младите булки в единия ъгъл на мегдана, да поплюят над свекървите и току се присламчи някоя свекърва.
 
Между другото май баш така си е било... Баба ми е разправяла, как като са се събирали на раздумка с приятелки, винаги е присъствала някоя възрастна. Да не би случайно да отворят лаф за чужди мъжове... Wink Случвало се обаче, точно възрастната първа да повдигне въпроса. "А ние се червииим, па ни е срааам...", завършваше разказа баба...
[/quote]
Това само за да ги подведе  Mr. Green Да си имат после поводи да хулят снахите

# 738
  • Мнения: 12 665
Това само за да ги подведе  Mr. Green Да си имат после поводи да хулят снахите

Изключително черногледо същество си. Винаги ще намериш лошото. 

# 739
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Не, само чувството ми за хумор е малко по-черно понякога. Това беше шега, реших, че натам тръгна разговора. Малко е трудно да се разбере, когато не е в директен разговор

# 740
  • Мнения: 3 058
http://pravoslaven-sviat.org/2013/10/20/pritcha-za-snahata/
Ето една притча, та всички лоши снахи да се учат.  Mr. Green

# 741

Общи условия

Активация на акаунт