Астрология за начинаещи (да заповядат и напредналите) - 5 тема

  • 45 125
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 862
Елч, аз не бих очаквала проблеми при тези аспекти  Peace  Ще се включа малко по-късно, че ни пуснаха по рано от работа и ще се спасявам  bowuu

# 16
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 436
Не съм качвала нови книги, то и аз може да имам някакви, но нямах време да гледам. Ужасно никакво време нямам напоследък Sad

Ако някой ми е пускал книги на пощата - момичета, дори не съм разбрала. Така вали от спам, че преглеждам основно мейли, които са ми ясни ...Съжалявам за труда - драснете по едно ЛС и пратете отново - да зная какво и от кого да очаквам Simple Smile



Днес Юпитер става ретрограден и ще е така до май. За видите какво ще засегне при Вас персонално - можете да се справочнете с последния синодичен цикъл - Слънце - Юпитер Simple Smile За Мерко важи същото Simple Smile

# 17
  • Мнения: 3 118
Някой да има впечатления от някой от тези астролози:
http://forum.delyanvasilev.org/index.php?topic=126.0

# 18
  • Мнения: X
Ретрограден Меркурий настъпи едва преди 2 дни, а вече започна с пакостите  ooooh!
Имам въпрос - какво да се очаква ако ръководство се смени точно в такъв период?  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 1 120
Че няма да се задържи дълго!

А ретроградния Меркурий на всички ли действа?

# 20
  • Мнения: X
Че няма да се задържи дълго!
А ретроградния Меркурий на всички ли действа?
За болднатото - дано е така!  Praynig

При мен и техниката взе да прави чалъми  Laughing  А новината за нов шеф ми дойде като леден душ ooooh!

# 21
  • Мнения: 1 687
Елч, аз не бих очаквала проблеми при тези аспекти  Peace  Ще се включа малко по-късно, че ни пуснаха по рано от работа и ще се спасявам  bowuu
ех, от твоите уста - в божиите уши! Simple Smile))
все ми се струва, че няма как да не даде малко тегавина, но поне малко да е Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 862
Елчи, с тия тригони и секстили, които също ще направи, наистина не мисля че има какво да те тревожи  Peace  На мен ми активира една брутална тао квадратура луна 3Д-нептун 6Д-слънце 9Д. Луната е управител на първи дом  Tired

# 23
  • Мнения: 3 856
Момичета, какво се случва  #Crazy

Годината ми започна изключително бурно и динамично. Много неща ми се струпаха наведнъж, стар здравословен проблем, свързан със зъб, се отключи и се оказва, че в момента дори нямам възможност да го оправя. Отделно за цената не ми се мисли-ще се разоря направо.

Много емоции, много нещо струи от мен тази седмица. Супер напрегната се чувствам, раздразнена, притеснена.  Tired

Усещам страхотен бунт в себе си, започнах да натискам за стари "недоразумения" вкъщи да бъдат решени веднъж завинаги. Лошото е, че го правя тиранично и като виждам, че не ми се играе по свирката, ставам още по-раздразнителна. Искам разяснение и решаване на ситуациите по един или друг начин.  Naughty

Погледнах си транзитите днес - тр Луна съвпад нат Сатурн + нат Уран -4Д.
Транзитни Плутон и Слънце съвпад нат Марс в 5Д. Транзитни Венера и Сатурн съвпад 4Д.
Това говори ли ви нещо? Sad

# 24
  • Мнения: 3 922
Някой да има впечатления от някой от тези астролози:
http://forum.delyanvasilev.org/index.php?topic=126.0

Само от Николай Колев - Леон. Отличен астролог!

# 25
  • Мнения: 1 862
Adriana11 
Транзитни Плутон и Слънце съвпад нат Марс в 5Д  - според мен това е ключът към експлозията. Кой ти е управител на 5Д, къде се намира и как е аспектиран?

# 26
  • Мнения: 24 422
Крайно време е да започна да чета тази тема

# 27
  • Мнения: 3 856
Adriana11  
Транзитни Плутон и Слънце съвпад нат Марс в 5Д  - според мен това е ключът към експлозията. Кой ти е управител на 5Д, къде се намира и как е аспектиран?

Сатурн е У5, в момента е в 4, съвпад с транзитна Венера. Как ти се струва?  Tired
Такава експлозия има в мен, че нямаш идея. На нож съм отвсякъде, толкова бурни емоции, че не знам ...

# 28
  • Мнения: 1 862
Транзитна Венера ще премине, аз не смятам че това има някаква връзка, но може и да се отразява, не знам какви са наталните аспекти на Сатурн  newsm78
По-скоро Плутон върху Марс те екзалтира яко  Mr. Green  От колко време те друса тоя съвпад? Само за справка, при мен като ми се натресе Марс върху Плутон бях буре с барут  Crazy Но то минава доста по-бързо сравнение с транзита на Плутон.
Чакай .. в момента транзитни Венера и Сатурн са в съвпад в Стрелец. Къде ти е наталния Сатурн и как е аспектиран .. извинявай ако си писала вече, но нещо май се оплетох с твоите сатурни и венери Simple Smile

Последна редакция: пт, 08 яну 2016, 22:51 от I♥M♥V♥

# 29
  • Мнения: 1 687
Елчи, с тия тригони и секстили, които също ще направи, наистина не мисля че има какво да те тревожи  Peace  На мен ми активира една брутална тао квадратура луна 3Д-нептун 6Д-слънце 9Д. Луната е управител на първи дом  Tired

уха, това звучи брутално. да кажеш как се преживява Simple Smile

иначе и аз съм с асц рак Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт