iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 71-та тема

  • 58 218
  • 738
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 38 769
WEEKLY DEALS:  Седмични промоции
валидни до 03.02 - 20.00 часа наше време

20% намаление на марките:
Paradise Herbs  Desert Essence  Nutrex Research  Symbiotics 
Acure Organics Nubian Heritage  Super Nutrition
Earth Mama Angel Baby Nature's Answer
 



   DAILY DEAL:  Дневна промоция
валидна до  28.01 - 20.00 часа наше време
$0.10

# 646
  • Мнения: 4 202
Показвам най-най-любимия си продукт, който, поне за мен, си струва всеки цент.

http://www.iherb.com/Natural-Vitality-Natural-Calm-The-Anti-Stre … -16-oz-453-g/5124

Избави ме от безсънието, което ме тормози от много години, изключително спокойна съм, почти дебилно, а ежеднеието ми е ужасно напрегнато, има много приятен вкус, абе супер е. Пия го вечер преди лягане. Има и по-малки опаковки, аз поръчах голямата, защото вече съм го тествала.

# 647
  • София
  • Мнения: 929
Показвам най-най-любимия си продукт, който, поне за мен, си струва всеки цент. Избави ме от безсънието, което ме тормози от много години, изключително спокойна съм, почти дебилно, а ежеднеието ми е ужасно напрегнато, има много приятен вкус, абе супер е.
По време на кърмене приемала ли си го?

# 648
  • Мнения: 738
Аз да похваля един арган, който ползвам за коса. Не съм го потъчвала до сега от сайта, сега го видях.
http://www.iherb.com/acure-organics-moroccan-argan-oil-treatment … fl-oz-30-ml/36391
Страхотно е, икономично, а сега и с 20% намаление в направо супер цена!

Последна редакция: чт, 28 яну 2016, 12:53 от bubanka

# 649
  • Мнения: 738
Показвам най-най-любимия си продукт, който, поне за мен, си струва всеки цент.

http://www.iherb.com/Natural-Vitality-Natural-Calm-The-Anti-Stre … -16-oz-453-g/5124

Избави ме от безсънието, което ме тормози от много години, изключително спокойна съм, почти дебилно, а ежеднеието ми е ужасно напрегнато, има много приятен вкус, абе супер е.
Може ли да ми кажеш какво съдържа? Много ми се иска да го поръчам, дали не се привиква? Работата ми е свързана с доста нерви, ако има нещо такова....с удоволствие го вземам!

# 650
  • София
  • Мнения: 3 280
Момичета,
направих акаунт на майка ми, за да ползва отстъпка за първа поръчка, но при сума от 65 долара ми дава отстъпка от 5 долара. По спомен преди беше 10 долара при поръчка над 40 долара. Нещо променено ли е?

# 651
  • София
  • Мнения: 346
моля препоръчайте ми магнезий, да се усвоява добре и да не дразни стомаха, по възможност поноосими по размер Peace

# 652
  • Мнения: 3 020
Магнолия, променено е, да. Вече няма 10$ отстъпка.

JMB946 - www.iHerb.com
Код за отстъпка
.

# 653
  • Berlin
  • Мнения: 13 711
Седмичните марки са сменени. Peace

DesiKom, да не е оксид, иначе глицинат, цитрат -да, за други форми не съм гледала.


Код за отстъпка при първа поръчка - DCN033

# 654
  • София
  • Мнения: 3 280
Магнолия, променено е, да. Вече няма 10$ отстъпка.

JMB946 - www.iHerb.com
Код за отстъпка
.

Благодаря  bouquet

Поръчах от профила на майка ми, защото тя искаше с нейната карта, а имената са различни и може да имам проблем при обработката на поръчката.
Виждам, че начислява от поръчката 10% , която отстъпка да се ползва при следваща поръчка. Това също е ново, преди го нямаше.

# 655
  • Мнения: 738
Ще ти дадат и 5 долара лоялити кредит. И това е ново 😉

# 656
  • Berlin
  • Мнения: 13 711
То това са 10-те %. Loyalty credits е 10% от последната ти поръчка и са валидни до някоя дата, хубавото е, че я пише, да не забравиш случайно. Laughing Много примамват значи, как да не си пускаш поне по една поръчка месечно. Аз поне се ограничавам нарочно да не е по-често. Blush

# 657
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 10 095
Денис, може ли мнение дали това може да се дава на деца над 7г възраст http://www.iherb.com/Source-Naturals-Wellness-Formula-With-Andro … 180-Tablets/61564

И какво ще кажеш за тази Омега 7 http://www.iherb.com/Sibu-Beauty-Omega-7-Pure-750-ml/47720

# 658
  • Мнения: 4 202
Показвам най-най-любимия си продукт, който, поне за мен, си струва всеки цент.

http://www.iherb.com/Natural-Vitality-Natural-Calm-The-Anti-Stre … -16-oz-453-g/5124

Избави ме от безсънието, което ме тормози от много години, изключително спокойна съм, почти дебилно, а ежеднеието ми е ужасно напрегнато, има много приятен вкус, абе супер е.
Може ли да ми кажеш какво съдържа? Много ми се иска да го поръчам, дали не се привиква? Работата ми е свързана с доста нерви, ако има нещо такова....с удоволствие го вземам!

Toва си е магнезий. Не знам каква е разликата с този на хапчета, не е някакво "вълшебно" прахче с много съставки. Разтваря се във вряла вода и е с пркрасен вкус.
Относно кърменето, според мен няма проблем, но все пак не мога да давам такива съвети.
Въпреки че аз кърмя в момента, но при мен тази дейност е сведена до макс веднъж дневно.

# 659
  • Пловдив
  • Мнения: 4 221
Аз да похваля един арган, който ползвам за коса. Не съм го потъчвала до сега от сайта, сега го видях.
http://www.iherb.com/acure-organics-moroccan-argan-oil-treatment … fl-oz-30-ml/36391
Страхотно е, икономично, а сега и с 20% намаление в направо супер цена!
Как се ползва? За краища ли е?

Последна редакция: чт, 28 яну 2016, 12:54 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт