София, жк Младост - тема 26

  • 100 102
  • 749
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 10 547
Детето е трябвало да постъпи в първи клас през настоящата учебна година. Няма нужда нито да чака кампании за прием в първи клас, нито да пита във форуми.
Най-правилното, което трябва да направи е, да се потърси връзка с РИО-София град, от където да насочат авторката, дали и как детето ще постъпи в първи клас, това през настоящата учебна година ли ще се случи или през следващата, ще има ли приравнителни изисквания, помощ от ресурсен учител и пр.

# 76
  • Мнения: 16
Момичета, търся едни китайски обувчици с каишки, черни, ниски, с леко токче... Използват се като заместител на скарпините. Продават ги в един китайски магазин покрай Халите, но нямам време да ида до там. Случайно да сте виждали такива обувки из Младост?

# 77
  • Мнения: 2 239
Моля да ми препоръчате детегледачка, жена, която позавате или сте ползвали услугите й (умишлено не пиша в темата за детегледачките). До май - непостоянен ангажимент, за да може детето да свикне с нея,  а от юни - юли, ако жената има желание, може да е постоянен. Детето е на 10+ месеца сега.

# 78
  • София-Младост
  • Мнения: 23 409
Детето е трябвало да постъпи в първи клас през настоящата учебна година. Няма нужда нито да чака кампании за прием в първи клас, нито да пита във форуми.
Най-правилното, което трябва да направи е, да се потърси връзка с РИО-София град, от където да насочат авторката, дали и как детето ще постъпи в първи клас, това през настоящата учебна година ли ще се случи или през следващата, ще има ли приравнителни изисквания, помощ от ресурсен учител и пр.
Само, че не става ясно детето сега през 2016 ли е станало на 7, или през 2015.

# 79
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 384
Момичета, имам питане, в чужбина сме, но обмисляме да се прибираме. Детето е на 7 и се чудя дали ще я вземат в 1-ви клас или вече е много късно. И ако не, какъв вариант да мисля някой да гледа детето...(нямаме баба гледачка).
Обърнете за съдействие към РИО София-град - те ще помогнат да се намери най-подходящото място за детето.

Ако пък не стане в училище има няколко целодневни занимални - Оксиния, Щастливи деца и още доста други. Вярно ще плащате, но няма друг вариант.

Това са варианти извън учебното време.

# 80
  • Мнения: 10 547
Детето е трябвало да постъпи в първи клас през настоящата учебна година. Няма нужда нито да чака кампании за прием в първи клас, нито да пита във форуми.
Най-правилното, което трябва да направи е, да се потърси връзка с РИО-София град, от където да насочат авторката, дали и как детето ще постъпи в първи клас, това през настоящата учебна година ли ще се случи или през следващата, ще има ли приравнителни изисквания, помощ от ресурсен учител и пр.
Само, че не става ясно детето сега през 2016 ли е станало на 7, или през 2015.

Детето е родено през 2008-ма.

# 81
  • Мнения: 410
Някой да знае часвникар в района на Младост 1?

# 82
  • Мнения: 851
На първата пътека на 43-ти блок има магазин за часовници. Май е 3-тия или 4-тия от дясно като тръгнеш от спирката към Мл.1-А Мъжът там поправя часовници, но е скъпар. Аз ходя при този в Хит.

# 83
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Някой да знае часвникар в района на Младост 1?

В Мл.1, бл. 64 има някакъв човек, който май само сменя батерии.

# 84
  • Мнения: 2 298
Някой да знае часвникар в района на Младост 1?
В ХИТ.

# 85
  • Мнения: 692
Здравейте, търся читав учител по математика за ученичка в 10 клас. По възможност да е в близост до метрото( дъщеря ми е със заболяване на краката и не е препоръчително да ходи прекаленио много). Може и да не е в Младост. Много ще съм благодарна, ако ме насочите!

# 86
  • Мнения: 410
Някой да знае часвникар в района на Младост 1?

В Мл.1, бл. 64 има някакъв човек, който май само сменя батерии.

 благодаря Simple Smile

# 87
  • София
  • Мнения: 1 193
Здравейте ,момичета ! Нас ни тресе също училищната треска .каката ще е предучилищна от септември и малко нещо съм се отчаяла доста .
Какво ви е мнението за 10-то СОУ ?

# 88
  • Мнения: 10 547
Здравейте ,момичета ! Нас ни тресе също училищната треска .каката ще е предучилищна от септември и малко нещо съм се отчаяла доста .
Какво ви е мнението за 10-то СОУ ?

Добро. Особено за предучилищната. Имам опит с две деца, едното кацнало в 10-то в трети клас, друго е там още от първата година предучилищна. Писала съм много по темата, ако ти се занимава можеш да четеш в темата за училищата в Младост.

# 89
  • София
  • Мнения: 1 193
Касита, благодаря ! Ще прочета.

Общи условия

Активация на акаунт