Пазаруване от Enzo.bg - 6 тема

  • 116 048
  • 722
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 4 758
Получих си парфюма - Ноа - Кашарел - много съм доволна. Имам съм го купен от Бюти зоун - няма разлика.

# 496
  • Мнения: 39
Аз получих Императрица на Долче и Габана,много съм доволна,досега нямам несполучлива покупка.

# 497
  • Мнения: 1 974
Аз искам да попитам има ли нужда от тази застраховка от един лев, която се прави при поръчка? Губят ли се пратки?

# 498
  • Мнения: 37 256
не съм чувала за загубена пратка
куриерът е Спийди, т. е. сигурни са за мен и не плащам въпросния 1 лв.

# 499
  • Мнения: 4 593

И аз вчера си получих нещата от 26.02. Не мога да дам отзив за парфюмите, защото още не са подарени и съответно - разопаковани (купувам ги за първи път). Продуктите за коса са си наред, както досега. Peace

Аз получих Императрица на Долче и Габана,много съм доволна,досега нямам несполучлива покупка.


Еха, как ме зарадва този пост - тъкмо този парфюм съм набелязала. Би ли споделила как е като трайност при теб.  Praynig Имам спомени, че не е много траен...

# 500
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 845
Някой свободен код ?

# 501
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 845
Мерси момичета,но не ми хванаха.
Поръчах този ,направо съм влюбена в серията Flora
http://www.enzo.bg/gucci/flora-by-gucci-glorious-mandarin-toalet … -tester-za-zheni/
Втори ми го даде на 55 лв,та пуснах два броя за мен и приятелка.
Това ми Н брой оттук.Дебна ги на %.

# 502
  • Мнения: 258
Здравейте, какво ще кажете за това
http://www.enzo.bg/travalo/ice-plnessh-se-razprskvach-uniseks-pl … kvach-na-parfjum/
Удобни ли са наистина и как се пълнят?

# 503
  • Мнения: 3 698
Здравейте, какво ще кажете за това
http://www.enzo.bg/travalo/ice-plnessh-se-razprskvach-uniseks-pl … kvach-na-parfjum/
Удобни ли са наистина и как се пълнят?

Да, удобни са, аз много ги харесвам, защото мога да разпределя в чанта, да оставя в офиса, на вилата, много компактни.Лесни са за пълнене, махаш горната част на пулверизаторчето на парфюмът от който ще пълниш, а дъното на малкото шишенце функционира като се нанизва на тръбичката и се пълни посредством изпомпване, много бързо.

# 504
  • Мнения: 532
Имам розовия комплект Класик, идеална работа ми върши и си стои перманентно в чантата. Пълнят се изключително лесно, не се разливат, разпръскват фино.. Засега мога само да хваля Crazy Ето видео за пълненето Peace

# 505
  • София
  • Мнения: 11 336
Здравейте, какво ще кажете за това
http://www.enzo.bg/travalo/ice-plnessh-se-razprskvach-uniseks-pl … kvach-na-parfjum/
Удобни ли са наистина и как се пълнят?


И от мен един глас за травало, ей този комплект ми е много любим.

# 506
  • Мнения: 258
Благодаря момичета за отзивите за разпръсквача, поръчах си и благодаря за кода, възползвах се.  bouquet bouquet bouquet Peace

# 507
  • Мнения: 532
Аз съм нахвърляла няколко нещица в кошницата и си чакам код за безплатна доставка Blush

Имам спомен, че не изчистват съдържанието на кошницата и не променят цените на вече добавени в нея продукти - нали не бъркам сайта?

# 508
  • Мнения: 34 810
Понякога ми изчистват кошницата. Подсещат ме, пишати изведнъж я няма. Simple Smile

# 509
  • Мнения: 532
Ух.. Дано ми я задържат, докато излезе код - много ме нервират с тази платена доставка, независимо от сумата Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт