Пазаруване от Enzo.bg - 6 тема

  • 116 048
  • 722
  •   1
Отговори
# 705
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 877
Интересно, че толкова парфюми и всичките ментета, все на теб са се случили. Shocked

Досега съм поръчала над 100 парфюма (най-малко) и за мен, и за близки, нито един не ме е усъмнил. Дано все да е така! Hug

# 706
  • Мнения: 225
И аз като Bella - почти такова количество Embarassed включително бяла козметика - не съм имала проблем. Най много ме учудва Annick Goutal - почти десетина парфюма имам от ензо на Goutal - не че съм имала с какво да ги сравня - никакъв проблем Peace

# 707
  • Добрич
  • Мнения: 797
Върнаха ми парите след последната рекламация и дотук с ензо.
...
Миришат почти еднакво:10 мин.спирт,после нищо.Това за хормоните,кожите и близките до кожата парфюми,разбира се,че го знам....

За колко време ти върнаха парите? И пълната сума на продукта ли, или си удържаха нещо. Аз днес им пратих един Мy insolens, описанието което си дала отговаря и за парфюма който получих, 10 мин някакъв аромат, без връзка с оригинала, и край, а знам много добре аромата на поръчания, и трайноста му, с дни върху дреха.
Приключих с тях окончателно.

# 708
  • София
  • Мнения: 1 007
Интересно, че толкова парфюми и всичките ментета, все на теб са се случили. Shocked

Досега съм поръчала над 100 парфюма (най-малко) и за мен, и за близки, нито един не ме е усъмнил. Дано все да е така! Hug
И на мен ми е интересно  newsm78

# 709
  • Бургас
  • Мнения: 883
Момичета, чак не ми се вярва, честно казано. Хайде един аромат, разбирам, ама няколко и все ментета.  Thinking Аз също имам сигурно около 200 вече поръчвани и не съм имала проблем. Някои наистина няма с какво да сравня, но голяма част от поръчаните ги познавам. Както и да е, всеки си решава откъде да купува. А пък това нали е форум за мнения, така че - благодаря за споделеното!  Peace

# 710
  • Мнения: 4 076
За колко време ти върнаха парите? И пълната сума на продукта ли, или си удържаха нещо.

За около две седмици и два имейла.С първия ми дават указания за връщането,а вторият е за започване на рекламационна процедура.Два-три дена по-късно парите бяха по сметката ми.Връщането беше за моя сметка,но може би има вариант при рекламация да връщаш за тяхна сметка(не наложен платеж,разбира се).Не се притеснявай,коректни са при връщането на парите,но не за това пазарим от тях.
Не бих върнала качествен парфюм,дори да се окаже след разопаковане,че не е по вкуса ми.
KDS,в преден пост бях споменала и парфюмите,от които съм доволна.Да,има и такива,дамските са сравнително непопулярни,halle berry и,мисля,Белите рози на Алфредо Домингез.Аз няма да си играя на гатанки какво ще ми пратят ензо ,нито да меря рейтинга на парфюмите и риска.Просто няма начин!!

# 711
  • Добрич
  • Мнения: 797
И аз не бих се занимавала напразно да разхождам парфюма, не си купувам често парфюми, но когато поръчам, избирам аромата, тествам и имам ясна представа от него предварително. Не бих се занимавала да поръчвам непознати парфюми, най малкото че доставката и връщането не е безплатно, не е и малко.

Благодаря за отзива,  LilaC , не очаквам да ми платят доставката, но да не ми удържат за пробата. Няма как да преценя без проба все пак.

# 712
  • Бургас
  • Мнения: 9 593
Много кофти толкова ментета все на теб да се паднат,лош късмет много...Защото купуването от сайт си е чист късмет.Аз с Енцо проблем не съм имала.

# 713
  • Хасково
  • Мнения: 614
Момичета Enzo пускат ли безплатна доставка  ?  Hug

# 714
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 877
Момичета Enzo пускат ли безплатна доставка  ?  Hug

Да. От време на време... Mr. Green

# 715
  • Хасково
  • Мнения: 614
Момичета Enzo пускат ли безплатна доставка  ?  Hug

Да. От време на време... Mr. Green

Ще чакаме значи  Mr. Green Mr. Green за Великден хахах

# 716
  • София
  • Мнения: 5 718
Звучи прекрасно, но в такива моменти обикновено цените са завишени или безплатната доставка важи само за определена група продукти, също по-скъпи от обикновено, така че далаверата е никъде.

# 717
  • Мнения: 1 297
Код на ваучера: MMA-2ASFA
Валидност на ваучера: 15.4.2016 г.
Стойност на намалението: 5 %
За сума над 40 лв

# 718
  • Мнения: 7
Благодаря за кода bouquet

# 719
  • Бургас
  • Мнения: 9 593
Код на ваучера: MNM-2M4K9
Валидност на ваучера: 24.4.2016 г.
Стойност на отстъпката: 3 %  за сума над40лв

Общи условия

Активация на акаунт