Видин 3

  • 13 001
  • 286
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 7 108

 Praynig

И на краката съм ги стиснала  Laughing Hug!

# 241
  • Мнения: 2 657
Стискам и аз,май днес ще полу4а смс-А ДАНО Praynig Hug

# 242
  • някъде
  • Мнения: 4 962
Още съм си тук- няма нищо ново! Tired
Може да отпуснете малко палците- да не ви заболят ръцете! Mr. Green
Майтапя се с вас, ама въобще вече не ми е до майтапи! ooooh!

# 243
  • Мнения: 2 657
Абре жена,още ли не си го родила бре Twisted Evil
Ей това дете май му харесва да си седи на мама в тумба4ето,ама ще не ще скоро ще трябва да излезе Mr. Green
Дидка,няма страшно Hugне се стагай толкова,ще видиш,4е вси4ко ще бъде наред Wink

# 244
  • Мнения: 2 657
Мацки само да ви кажа нещо Mr. Green
Вики1 днес ще идва на Видин WinkНезнам колко ще останат,ама ще докладвам.

# 245
  • Мнения: 2 657
Мацки,имаме ново попълнение,ама нещо се спотайва Wink Mr. Green
Аз мацката я познавам Mr. GreenАма ще 4акам да се пресрами Peace

# 246
# 247
  • Мнения: 2 657
Пебле,какви са тия емотикони newsm78
Я дай малко инфо Wink

# 248
  • Мнения: 302
Abe dushata, ti si se vmaniachila naistina.  #Crazy
Kakvo info iskash da ti dam, nali ti go davam v icq-to, a puk i znaesh che sum sramejliva  Embarassed chakai malko, ne me pritiskai  Rolling Eyes

# 249
  • Мнения: 2 657
Abe dushata, ti si se vmaniachila naistina.  #Crazy
Kakvo info iskash da ti dam, nali ti go davam v icq-to, a puk i znaesh che sum sramejliva  Embarassed chakai malko, ne me pritiskai  Rolling Eyes

Така,мацката е бременна и термина и е за декември LaughingЩе имаме още едно попълнение Joy

Добре Дошла в отбора  bouquet
Ще видиш,4е е весело и няма от какво да се притесняваш Wink

# 250
  • Мнения: 2 657
Туку що се прибираме от разходка/няколко 4асова/с Криси,Вики4а и Дамян:35:Прекарахме си супер.Пихме кафенце,а след това ходихме на Крепостта Баба Вида WinkТа там диванетата се нати4аха на подиума на театъра.И сега моят се приспива щот е уморен hahaha
Много ми бе приятно да ги видя най-накрая-Кристина е разкошна,а малкия и той е голям сладур WinkДаже се майтапехме с нея,4е много си прили4ат двамката,а мъжете ни и на двете са тъмни4ки Joy

По-късно ще ка4а снимки Wink

Последна редакция: сб, 08 юли 2006, 13:39 от Ioana

# 251
# 252
  • София
  • Мнения: 5 289
Много хубави снимки,Йоанке коя от двете чернокоски си ти?Ии не се чуди кво прая тук.

# 253
  • Мнения: 2 657
Много хубави снимки,Йоанке коя от двете чернокоски си ти?Ии не се чуди кво прая тук.
С 4ерженката блузка съм аз Mr. Green
Хи4 не се 4удя кво правиш тука JoyАма ще кажа,та да знаят и другите-видинска снаха е таз лудата Wink

# 254
  • Мнения: 2 653
Момичета, знаете ли нещо за Диди 81? Сигурно вече се радва на бебок? Нещо я няма в юлската ни тема.
А на снимките по-горе момичето с червена блузка мие позната, май сме учили някъде заедно newsm78

Общи условия

Активация на акаунт