Кога безмлечната каша "става" млечна???

  • 1 162
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 524
А всъщност ти защо искаш да премахнеш кърменето тогава? Аз почнах да давам млечни каши на 5.5, когато почнах да отсъствам и целодневно и така и така трябваше или да и се дава безмлечна+адапте, или просто млечна. Ако имах възможност да я кърмя по това време на денонощието, нямаше да дам млечната скоро.

Ами ще почвам работа и искам да останат само вечерното и сутрешното кърмене.Затова искам да заместя кърмене

# 16
  • Мнения: 6 472
Аааа ясно Grinning И у вас като и у нас Grinning Еми при това положение си купувате каша с адаптирано мляко в нея или мешаш безмлечна с АМ и почвате. Поне при нас Мартина нямаше никакъв проблем със заместването на хранене с каша т.е за първи път дадох млечна каша в деня, в който тръгнах на работа. Не съм се пробвала предварително, за да може максимално дълго да е основно на кърма.
И аз така мислех, но се оказа, че след годинката интересът към кашите рязко спадна, тъй като малката определено предпочете общата храна. Известно време държах каши за асортимент, но ги отказваше непрекъснато и докъм 1 г. и 6 м. съвсем бях спряла и да опитвам.
И аз имам подобни наблюдения от каката. При това положение, просто ще пропуснем момента с млечните каши с обикновено сухо мляко Mr. Green Съмнява ме да е голяма загуба.

# 17
  • Мнения: 3 810
Аз правя като Sunnily*, защото имаме много общи неща- възраст, месец на раждане на бебетата, поетичност...(шегичка)
Защото ще съм вкъщи още дълго време и няма защо да замествам толкова бързо кърмата. Hug

# 18
  • Мнения: 41
zdraveite i ot men.zna4i az praveh bezmle4nata ka6a s voda i sled tova kurmeh,no pedito mi kaza e taka ne stava.v4era mu napravih s AM1 i toi vuob6te ne go haresa,no iziade malko.sled tova zaspa i kakto si spe6e izpovru6ta apsolutno vsi4ko .pole pak povru6ta.be6e mu mn.lo6o.stra6no se upla6ih.sega,ne znam ot kakvo e no mislia 4e e ot aptamil 1,za6toto i predi kato mu dadoh ot nego,izpovru6ta vsi4ko.vie kak mislite.kakvo da pravia i dali 6te iska drugo AM.

Последна редакция: чт, 13 апр 2006, 13:21 от marina_1

# 19
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 739
А в какво съотношение се добавя АМ към кашата?

# 20
  • Мнения: 6 243
zdraveite i ot men.zna4i az praveh bezmle4nata ka6a s voda i sled tova kurmeh,no pedito mi kaza e taka ne stava.v4era mu napravih s AM1 i toi vuob6te ne go haresa,no iziade malko.sled tova zaspa i kakto si spe6e izpovru6ta apsolutno vsi4ko .pole pak povru6ta.be6e mu mn.lo6o.stra6no se upla6ih.sega,ne znam ot kakvo e no mislia 4e e ot aptamil 1,za6toto i predi kato mu dadoh ot nego,izpovru6ta vsi4ko.vie kak mislite.kakvo da pravia i dali 6te iska drugo AM.
И аз предполагам като тебе, че е от Аптамила. Щом и друг път така е повръщал, не с иправи експерименти с детето, още повече, че го кърмиш и без мляко не е останало. Да не те стряскам, ама такова повръщане може да е признак за непоносимост към кравешкия белтък. По-добре си карай по старому - кашата с вода и кърмата отделно. А това, което те съветва педито, води към отбиване, да ти споделя.

# 21
  • Мнения: 524
А в какво съотношение се добавя АМ към кашата?
Ами обикновенно на съответната каша си пише. Поне на тези на Хумана е така.

Ако не пише тогава чета как се прави с вода. Ако пише, че кашата се прави с 200 мл вода аз си приготвям Ам от 200 мл , както си се прави Ам за да го пие бебо. Само , че вместо да дам на бебо да пие го слагам в кашата. Ох, не знам дали стана ясно какво обяснявам.

# 22
  • Мнения: 41
oh,ne znam.ami ako mi spre kurmata kakvo 6te pravia.ako probvam s drugo posle dali 6te stane.dano da ne e neponosimost kum kraviat beltuk.a za ka6ata ia pravia s voda.aaa.. zabravih da kaja 4e su6tia den mu praviha i vaksina,ot tia za difterit .koklu6 i o6te ne6to,treta.vuzmojno li e da e ot neia.

Общи условия

Активация на акаунт