Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 32

  • 61 012
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 93
Момичета, имам едно въпросче и аз  Blush
Имам някъде около 11 или 12 дни закъснение, т.е. 5 г.с. и 4 дни и се питам дали е нормално да нямам никакви, ама абсолютно никакви симптоми? Всичко ми е наред просто, във форма съм както обикновено и ако не бяха положителните тестове и липсата на цикъл, сигурно нямаше да разбера, че съм бременна  Rolling EyesНе се оплаквам, разбира се, но се притеснявам малко дали е нормално?
Трябва да уточня, че тук не мога да отида да ме видят просто ей така и затова питам. Има ли някакъв повод за притеснение? Има ли някакви ориентировъчни дни, когато започват симптомите?
Благодаря предварително  Hug

Здравей и честито Simple Smile радвай се, че нямаш симптоми Grinning аз също нямах гадене, главоболие ли нещо от сорта Grinning чак вече към 7ми месец започнаха нормалните болежки. Леко бременеене ти желая

# 16
  • Мнения: 10 874
TuKBu4Ka, сестра ми е с няколко седмици по-напред от теб и също няма никакви симптоми. При мен имаше съвсем леко изразени такива и приключиха след първите три месеца. При всяка жена бременността протича различно и това, че нямаш симптоми, не е повод за притеснение. Ако ги имаше, щеше да питаш как да се бориш с тях, с гаденето най-вече. Laughing Честито и от мен и дано бременността ти е все така лека! Hug

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 271

TuKBu4Ka,радвай се че нямаш.Аз съм в средата на 6г.с. и особенно след обяд не мога да си вдигна главата от възглавницата.Гади ми се и ми се вие свят само да погледна някъде встрани.Така че благородничко ти завиждам за липсата на гадене.

# 18
  • Русе
  • Мнения: 102
Симптомите не са задължителни. На мен ми прилоша само веднъж в началото и то след като вече беше установена бременността и от лекар. От скоро имам киселини отвреме навреме (влизам в 7ми месец). Пожелавам ти най-голямото ти неразположение да идва от бебешки ритници  Grinning

# 19
  • Мнения: 1 156
И аз съм в 6 г.с  и днес спах следобяд за втори път тази седмица.а по принцип не спя

# 20
  • Мнения: 1 932
Здравейте, аз съм в 13г.с. и също нямам никакви симптоми. Само много ми се спи.

# 21
  • Мнения: 106
Добър вечер мамчетаааа.  Вече сме в 13 г.с + 3 дни онзи ден бяхме на доктор и ми каза,че бебока е дълъг 9 сантиметра и тежи 150грама искам да попитам нормално ли е в 13 г.с да тежи 150 грама понеже четох много противоречиви мнения и незная какво да си мисля вече. Ето го и малкото създание https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/12509 … 6&oe=570B0C6B   Извинявам се,че така пускам снимката,но незнам по какъв друг начин.  Леки бременности на всиииииички нас желая !

# 22
  • Мнения: 10 874
Chudoto_stana, щом гинекологът ти не вижда повод за тревога, значи всичко е наред. Мненията на другите жени, както и статиите из Интернет нямат никакво значение, тъй като всеки случай е различен. Ако все пак имаш някакви съмнения, отиди и при друг гинеколог. Peace

# 23
  • Мнения: 22
Аз на 7-ия ден си направих тест и ми показа положителен и веднага отидох на гинеколог и ми потвърдиха,че съм бременна

# 24
  • Мнения: 2 560
Привет дами Grinning

Калина Атанасова
аз също имах подобно зацапване и преди Нова Година по спещност тичах на доктор. Прегледа ме и каза, че абсолютно всичко е наред и подобно зацапване не е повод за паника. Буквално го изнудих да ми даде рецепта за Утрогестан, защото тук по принцип подобни медикаменти изписвали само на бременни на повече от 40 години и с проблемна бременност - спонтанни аборти, трудно забременяване и т.н.В интерес на истината, не купих хапчетата и не ги пих, но зацапването изчезна след 2-3 дни  Peace. Не ти давам съвет, казвам ти при мен как се развиха нещата към момента  Hug

Симптоми и аз нямам newsm78, даже до последно, преди да си направя тест, спорехме с мъжа ми, защото аз бях сигурна, че само ми закъснява Embarassed

# 25
  • София
  • Мнения: 219
Здравейте мамчета отново.. Искам да се похваля,че покрай мен болешките отминаха за радост Simple Smile Но имам едно питане сега на 17 (горе долу + – 1 ден ) влизам в 6 месец и се притеснявам,че коремчето ми си седи ниско долу и бебка постоянно я усещам ниско и не се интересува от другото пространство  Grinning Трябва ли коремчето ми е да е изразено повече под пъпа а не нагоре все едно е готова за старт  Grinning Благодаря ви   Hug Hug

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 271
Привет дами Grinning

Калина Атанасова
аз също имах подобно зацапване и преди Нова Година по спещност тичах на доктор. Прегледа ме и каза, че абсолютно всичко е наред и подобно зацапване не е повод за паника. Буквално го изнудих да ми даде рецепта за Утрогестан, защото тук по принцип подобни медикаменти изписвали само на бременни на повече от 40 години и с проблемна бременност - спонтанни аборти, трудно забременяване и т.н.В интерес на истината, не купих хапчетата и не ги пих, но зацапването изчезна след 2-3 дни  Peace. Не ти давам съвет, казвам ти при мен как се развиха нещата към момента  Hug

Симптоми и аз нямам newsm78, даже до последно, преди да си направя тест, спорехме с мъжа ми, защото аз бях сигурна, че само ми закъснява Embarassed
Феникс, то и при мен беше само за малко,ама както казват хората "Страх лозе пази".На мен без проблем ми изписа Утрогестан,но аз ще си ги пия за всеки случай,а то си е малко Божа работа.
За съжаление си имам все гадните симптоми -гадене,отпадналост,липса на апетит,но ще мине и това.

# 27
  • Мнения: 118
Здравейте мамчета отново.. Искам да се похваля,че покрай мен болешките отминаха за радост Simple Smile Но имам едно питане сега на 17 (горе долу + – 1 ден ) влизам в 6 месец и се притеснявам,че коремчето ми си седи ниско долу и бебка постоянно я усещам ниско и не се интересува от другото пространство  Grinning Трябва ли коремчето ми е да е изразено повече под пъпа а не нагоре все едно е готова за старт  Grinning Благодаря ви   Hug Hug
При мен от началото си ми е много ниско корема и при предната ми бременност беше така.Не мисля, че е проблем! Само това, че се усеща все едно ще излезе едно краче от....някъде Embarassed

# 28
  • Мнения: 712
Та, момичета- в изследванията ми има кристали пикочна киселина и бактерии. Какво е това чудо??? Урината не е стерилна. Всичко друго е в норма

# 29
  • Мнения: 1 932
Та, момичета- в изследванията ми има кристали пикочна киселина и бактерии. Какво е това чудо??? Урината не е стерилна. Всичко друго е в норма

Задължително пусни стерилна урина. Възможно е обикновената да е била замърсена.

Общи условия

Активация на акаунт