Бременни чужбински мами -3

  • 14 202
  • 240
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 357
Здравейте! Включвам се при вас. Живея в Stuttgart и съм на път да се сдобия с малък разбойник (още не е сигурно де, ама последно така изглеждаше), терминът ми е на 11.10.2006
Желая на всички ви лека бременост и здрави бебчета!  bouquet

# 16
  • Мнения: 992
Tandoori, честито ти момиченце.
Добре дошли на новите мами.

# 17
  • Мнения: 994
По мои изчисления би трябвало да съм в около 6 седм Thinking. Малеее, много съм невежа в тая област Blush
WinnieThePooh благодаря и на теб, дано да е само 3 мес, че незнам... #Crazy Ще пробват на сайта, иначе мислехме да обиколим с мъжа ми околните клиники и да питаме. Мислите ли че в различните клиники ще са различни цените на прегледите и после за самото раждане? newsm78
Благодаря на всички ви!! Много радост да  носят бебенцата на родилите вече и успешно раждане на останалите:)

от обикаляне на клиниките няма никакъв смисъл. провери на сайта на застраховката си за доктор, който работи с тях и съответно ти е удобен. обикновено пише и в коя болница се ражда, ако имаш специални изисквания и за това. За цената си зависи от застрахователният ти план. Трябва и това да проучиш добре. Тъй като си само в 6та седмица, едва ли ще те прегледат веднага, но е добре да се обадиш още сега, защото обикновено няма часове.
Аз лично въобще не бях доволна от Blue Cross, дори и PPO -то. Дано вие имате повече късмет.

# 18
  • Мнения: 7 605
Еееее, Марлийс, 4естито  Hug  Толкова бърzо след сватбата, браво, много се радвам zа вас. Но как така са успели да видят пола на детето на тоzи ранен етап?  newsm78

# 19
  • Мнения: 994
синът ми го видяха още в 12 седмица и се оказаха наистина прави Simple Smile

# 20
  • Мнения: 7 091
Тандури, 4естито   bouquet   Сега ве4е zнаем, zаЩо ти се е гадило толкова преz първите седмици  Wink 

Гергина, 4естито и на теб, и не се притеснявай zа гаденето. Знам колко е неприятно, и аz минах по тоzи път  Sick но към 14тата седмица вси4ко свърШи  Wink  Яж каквото можеШ, бебето вzима витамини и минералии от твоити zапаzи, а ти после Ще си наваксваШ, не бой се  Hug  Ако можеШ, пий поне фолиева киселина.

Аз си знаех, ама татито не вярваше Wink То и с баткото ми се гадеше, ама с малкото направо беше извън пътя  Mr. Green Мерси за пожеланията!

# 21
  • Мнения: 7 091
Tandoori, честито момиченце! Радвам се, че е това което искаше!  newsm10
А какво ти казаха за отоците?

Мерси! За отоците- направиха ми изследвания, не е от албумин. Докторката каза, че при някои жени се появява по-рано ( ами то като ми гледаш огромния корем, как да не очакваш направо) и явно ще си го нося до края.
Знаете ли, че дори при някои жени номера на обувките ( на дължина, не заради отоците) се променял?! Аз чак сега чух , в повечето случаи се запазвал дори след като родят.

# 22
  • Мнения: 7 091

от обикаляне на клиниките няма никакъв смисъл. провери на сайта на застраховката си за доктор, който работи с тях и съответно ти е удобен. обикновено пише и в коя болница се ражда, ако имаш специални изисквания и за това. За цената си зависи от застрахователният ти план. Трябва и това да проучиш добре. Тъй като си само в 6та седмица, едва ли ще те прегледат веднага, но е добре да се обадиш още сега, защото обикновено няма часове.
Аз лично въобще не бях доволна от Blue Cross, дори и PPO -то. Дано вие имате повече късмет.

Подкрепям горното изказване, аз също съм с Blue Cross, за момента не е нито зле, нито много добре. Твърдят, че всичко по раждането ми е покрито, но аз съм HMO . За часа за лекар- минимум 2 седмици ще чакаш, ама и аз не те съветвам по-рано да ходиш, за да се види на видеозона сърдечна дейност, защото както знаеш предполагам тука се полагат само 2 максимум 3 ултрасаунда, освен ако нямаш някакъв проблем.

# 23
  • Мнения: 7 430
Знаете ли, че дори при някои жени номера на обувките ( на дължина, не заради отоците) се променял?! Аз чак сега чух , в повечето случаи се запазвал дори след като родят.

Да, знам - при мен го нямаше това, но питай Чочо - при нея се е оголемил крака и сега е с номер по - голям  Wink

# 24
  • Мнения: 994
аз не съм доволна от Blue Cross  защото ме накараха да  си сменя доктора в 5ти месец!!! (втория път) и попаднах на много по-лош такъв. Плановете и за двете ми раждания бяха различни. Първият път имах само 15 $ copay, а втория си платих плюс тях и още $ 250 за болницата. Имам обаче приятелки платили и по $ 1000 - зависи си от плана.
с Blue Cross освен това трябваше да се разправям за всяко ходене на доктор, все нещо недоразбрали, все не го покривали и прочие. Та се изтормозих - но то си им е политика - ако мине. Аз обаче винаги си тръся правата до дупка дори и за малки суми, защото не е никак честно, застрахователните компании така да те изнудват. Слава Богу с последната ни застраховка няма чак такива проблеми, доста доктори покрива, плащанията са добри. Но най-важното е да чукам на дърво да не ми се налага да я ползваме!

# 25
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Знаете ли, че дори при някои жени номера на обувките ( на дължина, не заради отоците) се променял?! Аз чак сега чух , в повечето случаи се запазвал дори след като родят.

И аз го чух това - бях си купила два чифта обувки високи за след като родя  Mr. Green (пусти мерак), но отидох и си ги върнах несложени, да не стане някой фал после. Сега ми са поотекли краката, не много де, но понеже са ми тесни стъпалата, ми стават само едни кецове. Доста е смешно....

# 26
  • Мнения: 7 605
Знаете ли, че дори при някои жени номера на обувките ( на дължина, не заради отоците) се променял?! Аз чак сега чух , в повечето случаи се запазвал дори след като родят.

Да, знам - при мен го нямаше това, но питай Чочо - при нея се е оголемил крака и сега е с номер по - голям  Wink

Малееее, ако трябва да си сменя вси4ките обувки....  ooooh!  Сега раzбирам, zаЩо е толкова скъпо удоволствие да имаШ деца  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 41

Гергина, 4естито и на теб, и не се притеснявай zа гаденето. Знам колко е неприятно, и аz минах по тоzи път  Sick но към 14тата седмица вси4ко свърШи  Wink  Яж каквото можеШ, бебето вzима витамини и минералии от твоити zапаzи, а ти после Ще си наваксваШ, не бой се  Hug  Ако можеШ, пий поне фолиева киселина.



Благодаря ти Татяна! Дано това гадене и повръщане да спре наистина скоро Rolling Eyes  SickИ дано аз да имам повечко запаси от витамини за бебето, че в момента почти нищо не мога да ям.
Благодаря ви момичета - Снощи разггледахмена на саита на Блукрос за лекарите, избрахме някои от най-близките и днес мъжът ми вече ми е записал час за понеделник Simple Smile Малко се поуспокоих, дано в понеделник да ми изпишат нещо за повръщането или незнам...Ще видим какво ще стане newsm78

# 28
  • Мнения: 7 091
Благодаря ти Татяна! Дано това гадене и повръщане да спре наистина скоро Rolling Eyes  SickИ дано аз да имам повечко запаси от витамини за бебето, че в момента почти нищо не мога да ям.
Благодаря ви момичета - Снощи разггледахмена на саита на Блукрос за лекарите, избрахме някои от най-близките и днес мъжът ми вече ми е записал час за понеделник Simple Smile Малко се поуспокоих, дано в понеделник да ми изпишат нещо за повръщането или незнам...Ще видим какво ще стане newsm78

Аз щях да ти казвам..и забравих. За гаденето- сутрин преди да станеш от леглото ( приготви си пакетче до тебе вечерта) си вземай по 1-2 сухи бисквити. Може солени, може сладки, но да с аобикновени, без някакви ядки, пълнежи или разни такива работи.  На мен много ми помагаха ментовите бонбони и ментовите капки( последните ги пиех вече ако много видя зор по малко, повечето време дишах над шишето). Иначе хапвай по малко, по 1-2 хапки да е, ако трябва по цял ден. Друго нещо дето много ми помагаше е безалкохолното Ginger Ale - то е с джинджифил и даже гинеколожката ми го препоръча за гадене.
Трудничко е, но успокоението е, че е до към 10-12 седмица Simple Smile
Стискай още малко!  bouquet

# 29
  • Мнения: 1 768
Здравейте. Laughing

И аЗ съм бременна..Другата седмица съм на преглед отново,4е тая седмица не можаха да го видят,4е е рано..Според календара в интернет,термина ми е на 3 дек.Ако има някаква промяна 6е пи6а. Wink

Общи условия

Активация на акаунт