Кажете ми, моля...

  • 1 110
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Кажете ми, моля, каква марка сгъваема кошара имате, стават ли бабунки по матрака след сгъване и разгъване, стабилни ли са и всичко което се сетите, изобщо ме интерисуват плюсовете и минусите, на вашата марка сгъваема кошара  Grinning



Ние имаме кошарата на ТСМ, на нея пише и Хаук, не знам защо, използваме я само за морето и за пътувания в почивните дни. Моята щерка си спи идеално в нея и не проявява признаци за неудобство. Не слагаме допълнителен матрак, а само този, които си върви с нея - 2-3 пръста е дебел, не са му станали никакви бабунки, като цяло съм си много доволна. Успех в покупката!


А на каква цена е тази кошара на ТСМ ?

# 16
  • Мнения: 4 068
Нашата е на Бертони, но има и второ ниво и повивалник.
Аз съм много доволна от тази кошара. И ние я купихме само за пътувания и почивки, защото и двете ни баби живеят в други градове и като ходим при тях няма къде да спи детето. Матрак допълнителен не сме взимали. Този, който си върви с кошарата не ми е станал на бабуни. У дома я ползваме като кошара за игра. Много е компактна и лека. Има и колелца отдолу за по-лесно придвижване. Когато я купихме цената и беше 110 лева, но сега май са ги вдигнали цените.

Общи условия

Активация на акаунт