Носите ли поли? Какви?

  • 4 556
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 708
Нося предимно такива които са до коляното!В тях се чуствам най-удобно.Предпочитам дънковите различни модели.

# 16
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Да ,  нося поли и то само мини , с дълги не се чувставм комфортно някак и не се харесвам ! Скоро си закупих от модерните сега на воланчета .....наистина е голямо разнообразието по магазините на модели поли! Успех при избора  !

# 17
  • Мнения: 2 616
Нося поли и рокли от всякакви материи, но дължината им винаги е до или около коляното-малко под, малко над, зависи  babydust7

# 18
  • Мнения: 2 952
Нося често, особено лятото. Предимно мини. newsm08

мини - ц.....тук не вървят ....но нашите БГ момичета малко попрекаляват с мини-тата Mr. Green ...ами хубави жени са българките ....имат какво да покажат ....обаче , малко множко излязло на показ (поне така мислят много чужденци, не само моя  Wink)

# 19
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
нося поли - и дълги до глезена, и до коляното; сега са много модерни полите, така че се поразходи по магазините, поогледай се, примери и виж какво ти стои добре;
успех в търсенето, а после и да се похвалиш Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 786
Хич не мога да ходя с пола, трябва да внимавам как ходя, как сядам, абе не си е работа.

# 21
  • Мнения: 4 473
Не, не нося. Не се чувствам комфортно, а и не знам дали защото не съм свикнала, но мисля, че не ми стоят добре Confused

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Нося - до коляното и дълги. Дължината до средата на прасеца нещо не мога да я възприема, не ми отива явно.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 493
Нося поли. Не много често, но нося. Най-удобни са ми с дължина до около прасеца някъде. Имам една дънкова, една зелена (каки) и няколко до под коляното. Мини не ми отиват, а и не се чувствам комфортно с тях.

Ужасно много ми харесват едни, които сега май сега са модерни - разкроена и на няколко волана (или незнам как се казва) Мисля да се обзаведа с 2-3 броя такива.

# 24
  • Мнения: 6 155
Рядко нося. Само минита  Wink

# 25
  • Мнения: 2 108
Да ,  нося поли и то само мини , с дълги не се чувставм комфортно някак и не се харесвам ! Скоро си закупих от модерните сега на воланчета .....наистина е голямо разнообразието по магазините на модели поли! Успех при избора  !
и аз гледах едни мачкани и на воланчета-модерни ли са
питах продавачката не трябва ли да си я изгладя Embarassed и тя се Shocked почувствах се на 10000 години

# 26
  • Мнения: 533
И аз нося поли, не много често, предимно лятото, зимни имам две. Всички са д дължина около коляното, прави и трапецовидни, обикновено с по някоя цепка отпред или отстрани.
Най-добре е да пробваш различни модели и да прецениш в кои ще се чувстваш удобно.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 493
А точно за тея намачканите с воланчетата говоря. Адски ме кефят!

# 28
  • Мнения: 2 952
Аз имам такава -  черна  дълга с  4 пръста широка дантела отдолу ....много готино...

# 29
  • Мнения: 513
Нося си поли  Peace особено лятото предимно под коляното , но се случва да сложа и нещо от рода на минито  Wink

Общи условия

Активация на акаунт