тридневна диета за спешно отслабване

  • 36 676
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
резултата- 3кг. но прегреших с една зелена салата. сега ще внимавам да ги закрепя.

# 16
  • Мнения: 695
резултата- 3кг. но прегреших с една зелена салата. сега ще внимавам да ги закрепя.

 smile3525 наистина заслужаваш поздравления.аз малко се изложих и затова започнах от днес Flushed ще дам и аз един отчет в другиден smile3503

# 17
Mariq,kade q nameri tazi izvara?Az sam v chuzhbina,no tuk ima samo low fat cheese,ako go izkisna,stava li?Sorry za latinicata.

# 18
  • Мнения: 8 917
Ще ми ръждясат чарковете ако изпия толкова вода
smile3532 Свиква се, само където в началото ще си направиш магистралка до ВЦ-то Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 2 896
ще я пробвам и аз...от утре, че тази сутрин мнооого прегреших
ама хич не обичам извара ако не е с чесън, кимион и черен пипер и майонеза  Laughing Laughing Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 2 896
Глада все някак ще го издържим - макар че доста ми се вижда страховита тази диета - но се притеснявам че след такива драстични лишения загубените килограми ще се върнат много бързо обратно!
Иначе два -три килограма са много добре - аз имам да свалям 9 кг и не мърдам хем вече си купих и хром и влакна и незнам вече какво да пия и да ям - за да отслабна Joy Joy Joy hahaha hahaha Joy Joy
и аз това се чудя newsm78 пише, че след диетата захранването трябва да става постепенно с леки храни и по малко.

ами то като ти се свие стомаха след три дни глад...

# 21
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Mariq,kade q nameri tazi izvara?Az sam v chuzhbina,no tuk ima samo low fat cheese,ako go izkisna,stava li?Sorry za latinicata.

аз намерих едно българско обезмаслено и безсолно. чиста извара си е Laughing лошото е, че му е малка трайността.
можеш да си вземеш ниско маслено и ако е много солено го кисни и мий за няколко дни.
бая глад си е особено първия ден. мъжа ми като ме гледаше как си ръфкам сиренцето ми викаше- "Бог да те благослови! как издържаш не знам." Laughing
сега така ми е свит корема, 4е от половин час се боря с един сух таратор и ще оставя половината за после Confused

# 22
  • Мнения: 5 183
амииииии...без мръвки не съм съгласна , немога Rolling Eyes Mr. Green

Е, стига де, да не си хищник  Mr. Green
То и ние без мръвка рядко сядаме на масата, ама за три дни все ще се стегне 4овек!!!
Трай, бабо, за хубост  bowuu

# 23
  • Мнения: 1 269
Цитат
Mariq,kade q nameri tazi izvara?Az sam v chuzhbina,no tuk ima samo low fat cheese,ako go izkisna,stava li?Sorry za latinicata.

Вземи си Low fat cottage cheese.Има на данон и е много вкусна.
Ще я пробвам и аз тази диета така 4е и мен ме пишете в отбора Peace

# 24
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Цитат
Mariq,kade q nameri tazi izvara?Az sam v chuzhbina,no tuk ima samo low fat cheese,ako go izkisna,stava li?Sorry za latinicata.

Вземи си Low fat cottage cheese.Има на данон и е много вкусна.
Ще я пробвам и аз тази диета така 4е и мен ме пишете в отбора Peace

ти пък къде го намери тоя Данон и си мълчиш Laughing Hug

# 25
  • Мнения: 5 103
5 кила не ми се вярва, че се смъкват, но скоро и аз ще я пробвам.

# 26
  • Мнения: 513
И аз ще се пробвам , но ще избегна изварата  Whistling  след това и аз ще дам отчет  Peace

# 27
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
И аз ще се пробвам , но ще избегна изварата  Whistling  след това и аз ще дам отчет  Peace

ми какво тогава newsm78

# 28
  • Мнения: 513
примерно с 80гр. сирене  newsm78 незнам чесно точно с какво , но извара не обичам определено  ooooh!

# 29
  • Мнения: 157
Момичета,казвайте бързо резултатите,че нямам търпение Praynig Peace.

Общи условия

Активация на акаунт