СЛИВЕН - 48

  • 67 901
  • 169
  •   1
Отговори
# 120
  • Сливен
  • Мнения: 4 204
Доктор Илиева в ДКЦ1 или лекарския кабинет, срещу нейният - доктор Клисарова.

# 121
  • Мнения: 253
Здравейте, телефон на др Бекир?

# 122
  • Мнения: 2 729
Мамите които са наясно с детската държавна кухня да дадат малко повече информация. Как става записването? Къде имат пунктове? Цена? Някакъв сайт нещо където мога да погледна. Заслужава ли си? Или да се ориентирам към частна. Имаме  доста време,но искам да знам как стоят нещата☺

# 123
  • Мнения: 414
Мамите които са наясно с детската държавна кухня да дадат малко повече информация. Как става записването? Къде имат пунктове? Цена? Някакъв сайт нещо където мога да погледна. Заслужава ли си? Или да се ориентирам към частна. Имаме  доста време,но искам да знам как стоят нещата☺

В центъра пунктовете са в двора на бившия Пионерски дом, и на пл. Левски. Цената на дневния купон беше 1 лев, но има вероятност информацията ми да не е актуална, защото ползвахме детска кухня преди 3 години. Така или иначе, няма да е много по-скъпа дори да има промяна. Дали ще ви хареса - това е до детет. Голямата дъщеря не ядеше почти нищо освен десертите, а малката си изяждаше всичко с малки изключения. Записването става във всеки пункт, като основният е някъде в Даме Груев.

# 124
  • Мнения: 990
Здравейте, може ли да ме препоръчате ортодонт в Сливен за дете. Също и ако знаете дали работят с алайнери и цени на преглед и лечение. Не съм от Сливен ще пътуваме при евентуално лечение, така че всичко ме интересува.

# 125
  • Мнения: 1 728
Здравейте!
Заповядайте в новооткрития магазин ТЕМА - всичко за бебето.
Намира се в кв. Българка, бул. Стефан Стамболов 15, до Аптека УНО.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100090656341128


Скрит текст:







Последна редакция: чт, 23 фев 2023, 20:22 от Daniela Gospodinova

# 126
  • Сливен
  • Мнения: 4 204
Здравейте!
Заповядайте в новооткрития магазин ТЕМА - всичко за бебето.
Намира се в кв. Българка, бул. Стефан Стамболов 15, до Аптека УНО.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100090656341128


Скрит текст:






На мястото на бившата ОББ Банка ли е,ако не греша?

# 127
  • Мнения: 990
Дами, в интернет ми дава, че има магазин КИК в Сливен и се намира под Лидъл в района на автогарата, така ли е? Не съм от града и не съм ходила там, а в събота мисля да посетя. Ако ме ориентирате и за Сенсей.

# 128
  • Сливен
  • Мнения: 4 204
Дами, в интернет ми дава, че има магазин КИК в Сливен и се намира под Лидъл в района на автогарата, така ли е? Не съм от града и не съм ходила там, а в събота мисля да посетя. Ако ме ориентирате и за Сенсей.

Кик се намира до Кауфланд/Билла кв.Българка.Направиха Ритейл Парк,където има -Билла,Кик,ССС,Техномаркет,Пепко,Дм,Юск,Waikiki

# 129
  • Сливен
  • Мнения: 4 024
Синсей е на главната улица,в долната част,бившия магазин Албена

# 130
  • Мнения: 414
Дами, в интернет ми дава, че има магазин КИК в Сливен и се намира под Лидъл в района на автогарата, така ли е? Не съм от града и не съм ходила там, а в събота мисля да посетя. Ако ме ориентирате и за Сенсей.

Има 2 магазина КИК - единият е до Кауфланд на автогарата, другият - Ритейл парк на мястото на стария битак. А Синсей се намира на Главната улица, където беше бившият магазин Албена

# 131
  • Сливен
  • Мнения: 4 204
Аз за този до Автогарата не знаех,само за този до Кауфланд.Сори-моя грешка. Simple Smile

# 132
  • Сливен
  • Мнения: 4 204
Здравейте.Бих искала да ви питам-от кои гинеколози сте доволни и ако може да кажете,споменаха ми за доктор Бекир че има добра апаратура,но къде преглежда и дали БЕЗ направление може при нея.Благодаря.

# 133
  • Сливен
  • Мнения: 4 024
Гугова.ДКЦ 2 ЕТ.4 вдъното вляво последната врата.Със записване,имам и телефона.

# 134
  • Сливен
  • Мнения: 4 204
Гугова.ДКЦ 2 ЕТ.4 вдъното вляво последната врата.Със записване,имам и телефона.

На регистратура,без направление дали може ?Предполагам,че е тази лекарка,чийто кабинет е до д-р Илиев.Отделно-Доктор Гугова не е ли и завеждащата отделението в Окръжна болница?

Общи условия

Активация на акаунт