СЛИВЕН - 48

  • 68 821
  • 169
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 797
Аз съм доволна от док Пенков. Следи бременноста ми  след инвитро,която беше доста тегава. Ако забременя пак при него бих се следила.☺

# 136
  • Мнения: 419
Да, д-р Гугова завежда АГ-отделение в Окръжна болница. Аз съм доволна от нея, както и от д-р Михайлова.

# 137
  • Мнения: 11
Здравейте! Преместихме се скоро да живеем в Сливен, в момента съм в края на бременността си и търся добър личен лекар за мен, съпруга ми и живот и здраве - бебето. Спрях се на д-р Клисарова, но все пак ако имате мнения за нея ще съм много благодарна. И също така дали знаете - с часове ли работи или мога да отида на място в ДКЦ 1 да й обясня ситуацията с надеждата да ни приеме (понеже чувам, че личните лекари трудно приемали нови пациенти)?
В допълнение - знаете ли къде тук могат да ми направят запис на тонове на бебето? Тъй като не се следя тук, но за едни тонове не ми се пътува 😄

# 138
  • Мнения: 2 797
Здравейте! Преместихме се скоро да живеем в Сливен, в момента съм в края на бременността си и търся добър личен лекар за мен, съпруга ми и живот и здраве - бебето. Спрях се на д-р Клисарова, но все пак ако имате мнения за нея ще съм много благодарна. И също така дали знаете - с часове ли работи или мога да отида на място в ДКЦ 1 да й обясня ситуацията с надеждата да ни приеме (понеже чувам, че личните лекари трудно приемали нови пациенти)?
В допълнение - знаете ли къде тук могат да ми направят запис на тонове на бебето? Тъй като не се следя тук, но за едни тонове не ми се пътува 😄
За тонове мога да ви кажа инфо. В болница Ева срещу заплащане ще ви ги направят☺

# 139
  • Мнения: 11
Здравейте! Преместихме се скоро да живеем в Сливен, в момента съм в края на бременността си и търся добър личен лекар за мен, съпруга ми и живот и здраве - бебето. Спрях се на д-р Клисарова, но все пак ако имате мнения за нея ще съм много благодарна. И също така дали знаете - с часове ли работи или мога да отида на място в ДКЦ 1 да й обясня ситуацията с надеждата да ни приеме (понеже чувам, че личните лекари трудно приемали нови пациенти)?
В допълнение - знаете ли къде тук могат да ми направят запис на тонове на бебето? Тъй като не се следя тук, но за едни тонове не ми се пътува 😄
За тонове мога да ви кажа инфо. В болница Ева срещу заплащане ще ви ги направят☺

Благодаря за инфото, въобще не съм си помисляла, че ще е безплатно 😁Доколкото съм чувала, не се покриват по здравна каса

# 140
  • Мнения: 2 797
Здравейте! Преместихме се скоро да живеем в Сливен, в момента съм в края на бременността си и търся добър личен лекар за мен, съпруга ми и живот и здраве - бебето. Спрях се на д-р Клисарова, но все пак ако имате мнения за нея ще съм много благодарна. И също така дали знаете - с часове ли работи или мога да отида на място в ДКЦ 1 да й обясня ситуацията с надеждата да ни приеме (понеже чувам, че личните лекари трудно приемали нови пациенти)?
В допълнение - знаете ли къде тук могат да ми направят запис на тонове на бебето? Тъй като не се следя тук, но за едни тонове не ми се пътува 😄
За тонове мога да ви кажа инфо. В болница Ева срещу заплащане ще ви ги направят☺

Благодаря за инфото, въобще не съм си помисляла, че ще е безплатно 😁Доколкото съм чувала, не се покриват по здравна каса
Нямам си на идея дали ги покрива касата(въпреки че съм здравно осигурена),понеже аз се следях на частно. Затова съм написала срещу заплащане😉

Последна редакция: пн, 22 май 2023, 16:51 от Милото

# 141
  • Сливен
  • Мнения: 4 052
покрива ги здравната каса

# 142
  • Мнения: 419
Едната ми бременност я следеше д-р Михайлова, а другата - д-р Гугова. Запис на тонове ми правеха в окръжна болница и никога не съм плащала за това. Колкото до д-р Клисарова - няма да съжалявате, но се подгответе за голямо чакане, защото има много пациенти. Преглвди и консултации стават с предварително записан час на тел. 044589463. Звъннете и попитайте направо дали записва нови пациенти. Ако не записва, препоръчвам и д-р Бойка Колева

# 143
  • Мнения: 9
Здравейте,
Бихте ли ме ориентирали за двете кафета, които се намират в Мол Сити център Сливен. Като обслужване, напитки, има ли място за пушачи? И двете ли са на 4-ти етаж, и на самообслужване ли са?
Благодаря😊

# 144
  • Мнения: 193
Здравейте,
Бихте ли ме ориентирали за двете кафета, които се намират в Мол Сити център Сливен. Като обслужване, напитки, има ли място за пушачи? И двете ли са на 4-ти етаж, и на самообслужване ли са?
Благодаря😊
В новия мол (където се намира магазин HM има и на последния етаж и на първия етаж - двете са на самообслужване. На първия етаж предлагат главно фрешове. В стария мол пак е на последния етаж, но там си има персонал. Лятото винаги имат домашна лимонада, която е много приятна, както и шейковете им са много хубави.

# 145
  • Мнения: 9
Здравейте,
Бихте ли ме ориентирали за двете кафета, които се намират в Мол Сити център Сливен. Като обслужване, напитки, има ли място за пушачи? И двете ли са на 4-ти етаж, и на самообслужване ли са?
Благодаря😊
В новия мол (където се намира магазин HM има и на последния етаж и на първия етаж - двете са на самообслужване. На първия етаж предлагат главно фрешове. В стария мол пак е на последния етаж, но там си има персонал. Лятото винаги имат домашна лимонада, която е много приятна, както и шейковете им са много хубави.
Благодаря ви много😊☺️

# 146
  • Мнения: 189
Здравейте. Наскоро видях бижута направени от сливенски бижутер и много ми харесаха. Казаха ми, че са от магазин, който се казва "Гъбата" или нещо подобно. Не можах да намеря нищо в Google, някоя от вас случайно да знае адрес или страница? Аз съм от Ямбол, но често пътувам и до Сливен.

# 147
# 148
  • Бургас
  • Мнения: 260
Търся хотел за една нощувка в Сливен, но нещо не мога да избера. Някакви предложения.....

# 149
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Здравейте, момичета! Flowers Hibiscus
Може ли да ми препоръчате наистина добър ресторант в Сливен? По принцип, гравитирам към италианската кухня / пицария, но ако заведението си заслужава, може и да е друг тип.
Очаквам препоръки! Мерси! bouquet

Общи условия

Активация на акаунт