СЛИВЕН - 48

  • 68 566
  • 169
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27
Thea-dancer,
групата във фейсбук е "Сливенски мами" (ако все още не си я открила)
Там членовете са над 1000 и веднага получаваш някакъв отговор  Wink

# 16
  • Сливен
  • Мнения: 71
Thea-dancer,
групата във фейсбук е "Сливенски мами" (ако все още не си я открила)
Там членовете са над 1000 и веднага получаваш някакъв отговор  Wink
Аз не я намирам групата.Може ли линк?   Embarassed

# 17
  • Мнения: 485
Здравейте. За известно време ще живея в Сливен. Може ли да ми препоръчате лекар за преглед на корема и по-точно за установяване на херния, който да ме консултира. Може и да е от Стара Загора примерно. Никак не съм ориентирана с лекарите тук, та реших да попитам

# 18
  • Мнения: 27
Това е групата "Сливенски мами" във Фейсбук.Сега забелязах,че е "тайна" и може би заради това не я откривате в търсачката.

https://www.facebook.com/groups/140762846115485/

# 19
  • Мнения: 452
Здравейте. За известно време ще живея в Сливен. Може ли да ми препоръчате лекар за преглед на корема и по-точно за установяване на херния, който да ме консултира. Може и да е от Стара Загора примерно. Никак не съм ориентирана с лекарите тук, та реших да попитам
д-р Коларов хирург,за херния от него съм чувала само положителни отзиви.

# 20
  • Мнения: 419
Има и друга сливенска ФБ-група. BG-Mamma Сливен

# 21
  • Сливен
  • Мнения: 71
Аз не намирам нито едната,нито другата група.. newsm78

# 22
  • Мнения: 10
И аз не откривам групите във ФБ , от доста време търся, затова попитах тук.. Линка към тайната група не ми я показва, мисля че за тайните групи е нужна покана от техен член .. ето моят фб профил, ще съм много благодарна ако някой ме включи в тази или подобна група (сливенска )
https://www.facebook.com/tatiana.veleva.16
Благодаря предварително Simple Smile
Слънчева и весела ваканция на всички !!

# 23
  • Мнения: 419
И аз не откривам групите във ФБ , от доста време търся, затова попитах тук.. Линка към тайната група не ми я показва, мисля че за тайните групи е нужна покана от техен член .. ето моят фб профил, ще съм много благодарна ако някой ме включи в тази или подобна група (сливенска )
https://www.facebook.com/tatiana.veleva.16
Благодаря предварително Simple Smile
Слънчева и весела ваканция на всички !!

Изпратете ми на ЛС мейла си и ще ви изпратя покана за групата на него.

# 24
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Здравейте!  Събирам мнения за учители  по БЕЛ и Математика, подготвящи за матурите след 7клас. Ще съм благодарна, ако  пишете.

# 25
  • Мнения: 299
Момичета, освен Сиси Димова можете ли да ми предложите друг гримьор от който сте доволни... Rolling Eyes

# 26
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Момичета, освен Сиси Димова можете ли да ми предложите друг гримьор от който сте доволни... Rolling Eyes

Люси от салон "Онина".

# 27
  • Мнения: 485
Здравейте, може ли да ми препоръчате студио за масажи, искам да подаря ваучер за масаж за приятеля ми.  bouquet Гледах в грабо-то, но няма нищо.

# 28
  • Мнения: 419
Здравейте, може ли да ми препоръчате студио за масажи, искам да подаря ваучер за масаж за приятеля ми.  bouquet Гледах в грабо-то, но няма нищо.

Рени Стил

# 29
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Здравейте Сливенски мами! Аз също съм от Сливен, но не живеем в България/Сливен от 2004. Ще се прибираме това лято след много години (за мен 8 год) с приятели - ще сме 5 възрастни и 4 деца и си търсим хотел/квартира за 4-5 нощувки докато сме в Сливен. Може би ще спим в града 3 нощувки, 1 на Карандила, 1 в Жеравна - нямаме нищо още сигурно защото искаме да можем да сменяме плановете лесно.
Бихте ли ми дали някакви насоки - сайтове или телефони на агенция, от където мога да намеря къща/апартамент/хотел под наем, който да не е на някакви луди цени. В интернет ми излизат все хотели, които са с меко казано доста завишени цени, които не можем да си позволим.

Благодаря предварително за помощта!

Общи условия

Активация на акаунт